Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Laba,
Galiu tik apie avokadus pasisakyt biggrin.gif
Gvakamolė-vienas iš mano mėgstamiausių dalykų, o iš vieno kaulo jau turiu augalėlį su keliais lapais biggrin.gif Visą vasarą kaulas mirko vandeny (tik vienas ir liko nesupuvęs biggrin.gif ), o rugpjūtį į vazoną pasodinau smile.gif

Ačiū Trixy už pasidalinimą receptais plaukų gražinimui 4u.gif

Išvažiavo pirmadienį MB į Kalinigradą, o ten pasirodo visi dar Stary novy god švenčia biggrin.gif ir niekas dirbt nenori. Pasiskaičiavo, kad ant Kalėdų nepapultų, o apie jų naujametį pamiršo biggrin.gif

Vakar su Rusne autobusais prisivažinėjom, net ir pamiegot pietų spėjo bevažiuodama biggrin.gif Buvau savo mašiną į taisyklą atidavus. Kai MB tarėsi, tai sakė, kad patikrinimas 15-20 min užtruks, o aš 8h ryte nuvarius tik po 15h pasiėmiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 16 sausio 2013 - 15:58
Limit, o kaip tu gvakamole darai? nes aš prisiskaičiau daugybę skirtingų receptų ir taip ir neatsirinkau su kuriuo draugaut. Dar du avokadai laukia, gal pasidaryčiau jei kažką parekomenduotum.

Bet tai kaip tu mandrai su tuo avokado kaulu... aš tai prieš pora metų be jokio mirkymo įkišau kaulą į žemę, gana greit sudygo ir išaugo nemažas, po to atidaviau vyro tetai ir apie tolesnį avokado likimą istorija nutyli.

Tiesa, kepiau brownie su Daim glaistu, tai vyras, Ugnė ir mano sesuo svaigsta dėl jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitner: 16 sausio 2013 - 16:19
Aš darau turbūt kažkokią interpretaciją biggrin.gif nes tikrosios tai nesu ragavus rolleyes.gif

Imu kokius du pernokusius avokadus (kai nusiperku, pamirštu, kad jie padėti sunokti, tada, aišku, pernoksta ir tada, aišku visada darau gvakamole, nes valgymui labai minkšti man nepatinka) rolleyes.gif
Avokadą sutrinu šakute, svogūną kokį didelį smulkiai supjaustau, česnako nepagailiu, įdedu dar tokių aštrių priekonių, pipirų, druskos, citrinos sultis supilu ir įpjaustau pmidorus, man patinka, kai jų būna daugokai, perku tuos mažiukus ir pjaunu per pusę.

Apie avokadą buvau kažkur pasiskaičius, kad reik kelias dienas pamirkyt prieš sodinant, tai tos kelios dienos iki mėnesių prasitęsė biggrin.gif


mmmm, kaip norėčiau dabar pat brownio su Daimu wub.gif wub.gif wub.gif
O tu nesvaigsti dėl tokios šokoladinės bombos? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

pasidalinkit, prašau, pagal kokį receptą brownį kepat? Kaip tik susiruošiau tą pyragą kept vyro gimtadieniui.
Ir apie šokoladinę bombą plačiau prašyčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 16 sausio 2013 - 16:45
Šokoladinė bomba-tai brownis su Daimo glaistu biggrin.gif

Aš kepu pagal šitą 4u.gif

Daimo glaistą žinai?
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2013 01 16, 20:40)
Šokoladinė bomba-tai brownis su Daimo glaistu biggrin.gif

Aš kepu pagal šitą 4u.gif

Daimo glaistą  žinai?



aaa, nesuvedžiau biggrin.gif

ačiū, bandysim kept.

yep, glaistą žinau.
Atsakyti
Limit, dėkui už receptą. Vat tie pomidorai mane ir glumina dalyje receptų, nors gerai ir nesuprantu kodėl biggrin.gif

O šokoladinė bomba ir man gerai, bet tik mažom dozėm. Kažkada legendiniuose "Prie parlamento" ir "Prie universiteto" brownius kodavo pavadinimu "padvėsk nuo šokolado" ar kažkaip labai panašiai. Tai va aš dvėstu jau nuo šokoladinės granatos, bombos jau ir nereikia mano pribaigimui naudoti biggrin.gif

O Ugnė šią savaitę kiekvieną dieną to pyrago nešasi į mokyklą ir kapoja su geriausiom draugėm per pertraukas. Pasisekimas didžiulis cool.gif

Trixy, aš irgi kepiau pagal Limit nuorodą, tik kadangi ten rašo, kad kopijuota nuo Beatos, tai susiradau pas Beatą ir antrą kartą jau pagal ją kepiau. Nors receptai berods identiški, antrą kartą gavosi geriau. ir net saldžiau, jei įmanoma tai įsivaizduoti.

Natuk, kaip tau tiramisu gavosi?
Atsakyti
Labas vakaras,

užbėgau labai trumpam, nes meilės seilės taip užkabino, kad knygos paleisti iš rankų negaliu. Tikrai nesitikėjau, kad taip su galva nersiu į tą vampyrų pasaulį lotuliukas.gif


QUOTE(Nitner @ 2013 01 15, 10:44)
Paskutinis straipsnis apei FB

Paskaičiau. Ir... žinot, ką visą tai man priminė? Ogi, mano man atsisveikinimą su SM biggrin.gif


QUOTE(Natukas @ 2013 01 16, 12:06)
issibraukiau, nu nezhiau, ne zhi nau, reik finansus skaiciuotis

Natuuuuukkk!!!!! Nesupratau ir matyt nenoriu suprasti! Kas čia per naujiena?
Greit bandyk aiškintis, nors vargu ar yra tam koks nors protingas paaiškinimas. Pakalbinsiu tave kitur, laikykis cool.gif


Pavasaris tikrai jau nebe už kalnų wub.gif užuodžiu wub.gif
Papildyta:
Hmmm, įdomiai jus čia su tais pomidorais.
Aš guacamole be jokių pomidorų gaminu. Su grietine, su dauuug druskos, su laimo sultimis ir avokado smile.gif Toks švelnus variantas, bet labai skanus.
Reik, gal kada ir su pomidorais išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2013 01 16, 22:27)
meilės seilės taip užkabino, kad knygos paleisti iš rankų negaliu.

Ir... žinot, ką visą tai man priminė? Ogi, mano man atsisveikinimą su SM  biggrin.gif

Aš guacamole be jokių pomidorų gaminu. Su grietine, su dauuug druskos, su laimo sultimis ir avokado  smile.gif 

biggrin.gif oi kaip pamenu tą jausmą ... viena ranka dar mažiuką Giedrių maitinu, kitoj rankoj - vampyrai,ir niekiap o niekaip be jų kol neperskaičiau gal kokius tris kartus iš eilės biggrin.gif

Aha, ir šitai pamenu. kaip niekas nesuprato ką tu čia nori pasakyt biggrin.gif

va va, man kažkaip keistai tie pomidorai, bet internete nemažoj daly receptų figūruoja. Gal gali parašyti kokioms proporcijom tu darai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Limit @ 2013 01 16, 16:39)
Aš darau turbūt kažkokią interpretaciją biggrin.gif nes tikrosios tai nesu ragavus rolleyes.gif

Imu kokius du pernokusius avokadus (kai nusiperku, pamirštu, kad jie padėti sunokti, tada, aišku, pernoksta ir tada, aišku visada darau gvakamole, nes valgymui labai minkšti man nepatinka) rolleyes.gif
Avokadą sutrinu šakute, svogūną kokį didelį smulkiai supjaustau, česnako nepagailiu, įdedu dar tokių aštrių priekonių, pipirų, druskos, citrinos sultis supilu ir įpjaustau pmidorus, man patinka, kai jų būna daugokai, perku tuos mažiukus ir pjaunu per pusę.

as irgi taip pat darau drinks_cheers.gif tik cesnako nededu, reiks su juo pabandyti. mmmm kaip dabar uzsinorejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitner @ 2013 01 16, 23:18)
Natuk, kaip tau tiramisu gavosi?

Gavosi namelis is gaideliu sausainiu ir prezident varshkes smile.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 01 16, 23:27)
žinot, ką visą tai man priminė? Ogi, mano man atsisveikinimą su SM  biggrin.gif

lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Labas šaltas rytas, nors vakar buvo dar šaltesnis, pas mus -22. Vaikai naiviai tikėjosi neiti į mokyklą, bet buvo išversti iš lovų ir nuvežti biggrin.gif Bet užtat kokia saulė dienom būna wub.gif wub.gif wub.gif

Grupiniam iš mano pusės padėtas kryžiukas verysad.gif Atsirado nenumatytų reikalų unsure.gif
Atsakyti