Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Labas rytas,
Trixy, gal gali plačiau apie tą plovimą ruginiais miltais bigsmile.gif Ką ir kaip daryt reik? Išbandysiu thumbup.gif
Girdėjau, kad gerai svogūnu išsitrint ir palaikyt, bet paskui jokiu būdu nepapult į lietų lotuliukas.gif
Niekada nedariau jokių naminių dalykų plaukams rolleyes.gif

Norėjau kokią nors nuorodą įdėt, ką aš nusižiūrėjau, bet NIEKO neatsimenu doh.gif Tas šampūnas kažkoks bekvapis, bespalvis, kaip pagrindas. Jei nori kokių nors papildomų fukcijų ( lotuliukas.gif ), gali pirkt eterinius aliejus ar kt priedus ir pasipildyt.
Reiks dar kartą nueit moteriškės paklausinėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 12 sausio 2013 - 10:48
QUOTE(Limit @ 2013 01 12, 11:46)
Labas rytas,
Trixy, gal gali plačiau apie tą plovimą ruginiais miltais bigsmile.gif Ką ir kaip daryt reik? Išbandysiu thumbup.gif
Girdėjau, kad gerai svogūnu išsitrint ir palaikyt, bet paskui jokiu būdu nepapult į lietų lotuliukas.gif
Niekada nedariau jokių naminių dalykų plaukams rolleyes.gif



Labai paprastai, pasidarai iš miltų ir vandens košę, maždaug grietinės tirštumo ir išsitepi drėgnus plaukus. Reiktų palaikyti bent 10 minučių, rekomenduoja pusvalandį, bet aš tiek kantrybės neturiu. Paskui tik skalaut labai ilgai kol sėlenas visas išsiskalauji, na bet jei lieka kažkiek, kai išdžiūsta išbyra šukuojant.

Apie svogūną pirmą kartą girdžiu, žinau kad kiaušinio tryniu dar plauna ir gasulo moliu.
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2013 01 12, 00:18)
Pasisėdėjimas buvo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Natuk, tai ar spėjai?

taip taip tai, aciu kad esate 4u.gif

hmm cool.gif abejoji?

QUOTE(Limit @ 2013 01 12, 00:34)
Grįžau, Rusnę radau nemiegančią su nuostaba veide-"ką, taip greit grįžai???" lotuliukas.gif

thumbup.gif

QUOTE(Limit @ 2013 01 12, 11:46)
Girdėjau, kad gerai svogūnu išsitrint ir palaikyt, bet paskui jokiu būdu nepapult į lietų lotuliukas.gif

Aha, smirda tai nerealiai lotuliukas.gif O dar jei plausi kiausinio balymu tai nenuplaudinek su siltu vandeniu, nes rankiosi kiausiniene is galvos kokia savaite. Natuko isbandyta thumbup.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

Nu ir ką veikiat?

Aš pavaizduosiu, kad neturiu ką veikti ir šauksiu garsiai:

DAVAI RENKAMĖS SAUSIO 26-27D.

Natuk, šalmą nori visuomenei parodyt, ane? Tai gal čia tiktų pasirodyt?
O pijokauti galėtume čia.

Jeigu vėl ignoruosit mano šaukimą, tai aš daugiau ir nešūkausiu cool.gif

Limit, Aneri, nors ir trumpam, bet buvo malonu su jumis susimatyt mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Natukas @ 2013 01 12, 22:12)
O dar jei plausi kiausinio balymu tai nenuplaudinek su siltu vandeniu, nes rankiosi kiausiniene is galvos kokia savaite. Natuko isbandyta  thumbup.gif

lotuliukas.gif

O su tavim tai atskiras pokalbis apie debesis laukia bigsmile.gif
Atsakyti
Aneri, tu apie tokį žaidimą kalbėjai?
user posted image

ar labiau tokį?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 13 sausio 2013 - 20:01
QUOTE(baubukai @ 2013 01 13, 18:10)
O su tavim tai atskiras pokalbis apie debesis laukia  bigsmile.gif

Ale tu matai kaip viskas stenuografuota buvo ir apie salma ir apie debeis smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras biggrin.gif

Tikėjausi šiandien visą vakarą praleisti su knyga, ale jau baigiau.
Dabar eilė meilėms seilėms, bet ne šiandien, šiandien dar gyvensiu Skarlet gražia pabaiga wub.gif

Baubukai, niu tavo parduotuvė wub.gif Toookiaaa wub.gif Tokia visa jauki, miela, vos iš jos išėjau ir visą kelią namo žavėjausi Tavimi. Šaunuolė Tu thumbup.gif
Sutinku su Tavo pasiūlymu drinks_cheers.gif

Trixy, būtinai išbandysiu rūginius miltus mirksiukas.gif
O žaidimas atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 13 sausio 2013 - 23:08
Laba diena,

Kaip sunku man rytais keltis, o dar kokia trisdešimt metų iki pensijos. Nesulauksiu aš jos, ir šitas nenormalus rytinis stresas bus viena iš pagirndinių priežasčių. Visą dieną po to kaip suvažinėta vaikštau. Pabumbėjau primadieniškai biggrin.gif

Aš po meeto papuoliau į aktyvų scrable lošimą, kuris liko nepabaigtas dėl žalgirio ir vieno taško. man tai dzin tas krepšinis, bet sesės draugą išiko jei ne infarktas, tai stuporas.

Baubukai, man irgi būtų buvę smagu su tavim pasimatyti, bet šeštadienis - labai tam netinkama diena.

QUOTE(baubukai @ 2013 01 13, 17:10)
DAVAI RENKAMĖS SAUSIO 26-27D.

O pijokauti galėtume čia.

Jeigu vėl ignoruosit mano šaukimą, tai aš daugiau ir nešūkausiu  cool.gif


Davaij.

Jei nemaišau, aš ten kažkada buvau. Graži vieta toliau nuo centro bet ne taip toli kaip karališka rezidencija. Bet iki Tulpės vandens pramogų teks važiuoti/eiti per lauką. Jei nieko tai netrikdo, tai tada man irgi jokių problemų.

Norėtum. teks dabar vėl šūkaut.

Atsakyti
Laba,

ech, šūkauju toliau:

SAUSIO 26-27D
Birštonas


1. Baubukai+priekaba
2. Aneri + nepilna priekaba
3. Nitner (be priekabų)
4. Natukas+šalmas
5. Limit (be priekabų) ??
6. ???
Atsakyti
Labas rytas,

Nesenai netikėtai sužinojau, kad viens mano draugas spausdinasi bernardinuose laikas nuo laiko. Lengvai ironiškas stilius. Paskutinis straipsnis apei FB, įmetu, gal bus kam įdomu: http://www.bernardin...acebook-e/93094
PS. Aneri, tu su jo žmona esi pažįstama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitner: 15 sausio 2013 - 10:48
QUOTE(baubukai @ 2013 01 14, 13:42)
Laba,

ech, šūkauju toliau:

SAUSIO 26-27D
Birštonas


1. Baubukai+priekaba
2. Aneri + nepilna priekaba
3. Nitner (be priekabų)
4.
5. Limit (be priekabų) ??
6. ???

issibraukiau, nu nezhiau, ne zhi nau, reik finansus skaiciuotis
Atsakyti
Labas,

Natukai, lipk atgal į sąrašą, nu kas čia dabar darosi?

Vakar supratau kad ateina pavasaris. nes išėmus iš avokado kaulą rankos be jokio išankstinio susitarimo pasuko ne link šiukšliadėžės, o link vazono su žemėm. Ir visai nesvarbu, kad prieš akis vasario šalčiai ir kovo pliurzos. Išgyvensim, nes išgyvenom dar vieną pasaulio pabaigą ir vėl ateina pavasaris.
Bet vis tiek būtų lengviau gyventi, jei būčiau mažesnė tinginė.

Tai tiek dainų iš mano scenos, būtų smagu ir kitų chorisčių paklausyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitner: 16 sausio 2013 - 14:36