Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Sveikos,

kaip smagu, kad ziema sugrizo wub.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 01 09, 14:15)
O aš šį šeštadienį būsiu Vilniuje  ax.gif , Aneri, vis dar norėsi su manim susitikti ir auksinį kiaušinį parodyt?  rolleyes.gif
Gal dar kas norėtų, aš netoli banginio būsiu  ax.gif
P.S. Nuėjau paskaityti ką septynių mėnesių vaikai valgo... Dieve, dieve, kokia aš atsipūtusi mama, ir kaip tie mano vaikai užauga  bigsmile.gif

Noresiu noresiu wink.gif Kelinta tu busi, nes si sestadieni dar varau i gimtadieni, tai vakaras jau uzimtas, o iki to laiko, tai galesim ta kiausini is visu pusiu apziurineti ir ciupineti biggrin.gif
P.S. Kam skaitei? nes ir taip yra zinoma, kad valgo viska ka duodi biggrin.gif

O man grupinis Belvilyje patiktu ax.gif

Fixa, nepirkau. Vyras rupinosi smile.gif

RYT i kiniecius zadu ateiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 10 sausio 2013 - 12:11
Hau. na tai ka, rezervuokite siendien kas ten zino kur ir panasu kad mes ten busime ax.gif

ir dar help, kazkas, berods Nitner, moka TIRAMISU BE ZALIU KIAUSINIU BATIMU.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 07, 16:05)
na o pacia geriausia dovana gavau siandien,buvom su Evelina raidos centre ir gydytoja mane labai nuramino (nes musu gydytoja mane prigasdino,kad Evelinai gali buti cerebralinis paralyzius ir del to ji nevaiksto),tai prognozes ne tokios baisios.Dabar vazinesim i makstas raidos centre ir mano vaikas prades vaikscioti wub.gif viskas su ja gerai thumbup.gif o kas gali buti svarbiau-nei sveiki vaikai rolleyes.gif

Dievazin, tokios dovanos pacios paciausios 4u.gif
Vakar vakarojau ramiai su zurnalu, Egle priejo ir isbuciavo kokia 50 kartu su pasiciapsejimai ir shnabzdejimu i ausi koki as saldi ir miela is visu mamu mamiskiausia.....tai kaip dejau i asharas. Pasaulyje yra tiktai vienas variklis - meile wub.gif tik kaip visoje sitoje rutinoje ismokti to nepmirsti.

Del grupiniu, tai gi pabudau vidury nakties ir prisiminiau. O kodel gi mums nepaslidinejus Druskininkuose, kas neslidines tai pasedes pasijuoks prie kavos, o vakare programa su baseinu ir alijasu aleluja. Mes irgi nusipelnem zienos atostogu!
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2013 01 11, 11:17)
Vakar vakarojau ramiai su zurnalu, Egle priejo ir isbuciavo kokia 50 kartu su pasiciapsejimai ir shnabzdejimu i ausi koki as saldi ir miela is visu mamu mamiskiausia.....tai kaip dejau i asharas. Pasaulyje yra tiktai vienas variklis - meile  wub.gif tik kaip visoje sitoje rutinoje ismokti to nepmirsti.

Del grupiniu, tai gi pabudau vidury nakties ir prisiminiau. O kodel gi mums nepaslidinejus Druskininkuose, kas neslidines tai pasedes pasijuoks prie kavos, o vakare programa su baseinu ir alijasu aleluja. Mes irgi nusipelnem zienos atostogu!

wub.gif wub.gif wub.gif

Sakai, tau sniego lauke neužtenka? g.gif biggrin.gif Varykit su rogutėm kur nors, o tas kuris nevažinės gers iš termoso karštą kavą ir kvėpuos grynu oru, nes ten Druskininkuose tai ką aš žinau, man ten žiauriai smirda. O ir juoko bus daugiau ant kalniuko negu ten.
Nu va, išsakiau savo nuomonę biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Fixa @ 2013 01 07, 08:42)

tik vat Viltei Naujų metų išvakarėse tempa pakilo, paskui šiaip nedidelė laikėsi, o šį savaitgalį kai driokstelėjo, tai po šiandienos apsilankymo pas daktarę išvada - pūlinga angina ir antibiotikai...


4u.gif tikiuosi jau daug geriau 4u.gif
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 07, 15:05)
musu sventes praejo taip-kaip mes norejom,ramiai,namie,ir svarbiausia-vyras buvo namie wub.gif dovanu gavau labai geru thumbup.gif kaledu senis sake kad buvau labai gera,tai ir jis buvo labai dosnus biggrin.gif

na o pacia geriausia dovana gavau siandien,buvom su Evelina raidos centre ir gydytoja mane labai nuramino (nes musu gydytoja mane prigasdino,kad Evelinai gali buti cerebralinis paralyzius ir del to ji nevaiksto),tai prognozes ne tokios baisios.Dabar vazinesim i makstas raidos centre ir mano vaikas prades vaikscioti wub.gif viskas su ja gerai thumbup.gif o kas gali buti svarbiau-nei sveiki vaikai rolleyes.gif

smagu mirksiukas.gif

Džiugu dėl Evelinos thumbup.gif

QUOTE(Natukas @ 2013 01 11, 11:17)
Dievazin, tokios dovanos pacios paciausios 4u.gif
Vakar vakarojau ramiai su zurnalu, Egle priejo ir isbuciavo kokia 50 kartu su pasiciapsejimai ir shnabzdejimu i ausi koki as saldi ir miela is visu mamu mamiskiausia.....tai kaip dejau i asharas. Pasaulyje yra tiktai vienas variklis - meile  wub.gif tik kaip visoje sitoje rutinoje ismokti to nepmirsti.

wub.gif

jei dar prisiminus šventes tai pas msu jos irgi buvo geros, ramios ir sočios biggrin.gif

Po Naujų Austutė susirgo vėjaraupiais, to laukėm jau nuo kalėdų, nes darželyj pora vaikų jau tada susirgo, bet prasirgom ramiai, tempos nebuvo, ant veiduko spuogelių nedaug, kūnelis tai žalia skaip Šreko doh.gif O rėkė, dar nespėju priliest patept, bet riksmas, kad jau jai skauda ant viso namo biggrin.gif

Birželį teks pirmą kartą piršliaut , tai užsiėmimą turiu iki pat vasaros biggrin.gif

Tiek žinių iš mūsų
Atsakyti
laba diena,

kasdien akim permetu, bet vis neperašau blush2.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 07, 15:05)
na o pacia geriausia dovana gavau siandien,buvom su Evelina raidos centre ir gydytoja mane labai nuramino (nes musu gydytoja mane prigasdino,kad Evelinai gali buti cerebralinis paralyzius ir del to ji nevaiksto),tai prognozes ne tokios baisios.Dabar vazinesim i makstas raidos centre ir mano vaikas prades vaikscioti


nu super, labai džiugu, tokias naujienas girdėti thumbup.gif

QUOTE(brivir @ 2013 01 07, 20:42)
skelbiamas meetas šį penktadienį (sausio 11 d.) 18.30 val. kiniečiuose prie VCUP


noriu, labai, bet pati sergu cry.gif cry.gif cry.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 01 09, 14:15)
P.S. Nuėjau paskaityti ką septynių mėnesių vaikai valgo... Dieve, dieve, kokia aš atsipūtusi mama, ir kaip tie mano vaikai užauga 


hihihi.gif ir aš su Vilte atsipūtus biggrin.gif mano brolio dukra už Viltę jaunesnė 2 mėn, tai pasižiūriu, jai ir to, ir ano, ir dar va to negalima, o pas mane galima blush2.gif ar tu ne taip atsipūtus lotuliukas.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 01 10, 12:11)
Fixa, nepirkau. Vyras rupinosi


šaunuolis thumbup.gif tą pareigą ir aš MB buvau perleidus biggrin.gif

QUOTE(Natukas @ 2013 01 11, 11:17)
Vakar vakarojau ramiai su zurnalu, Egle priejo ir isbuciavo kokia 50 kartu su pasiciapsejimai ir shnabzdejimu i ausi koki as saldi ir miela is visu mamu mamiskiausia.....tai kaip dejau i asharas. Pasaulyje yra tiktai vienas variklis - meile  wub.gif


tu kaip visada wub.gif

QUOTE(lili* @ 2013 01 11, 13:18)
tikiuosi jau daug geriau 
--
Po Naujų Austutė susirgo vėjaraupiais, to laukėm jau nuo kalėdų, nes darželyj pora  vaikų jau tada susirgo, bet prasirgom ramiai, tempos nebuvo, ant veiduko spuogelių nedaug, kūnelis tai žalia skaip Šreko. O rėkė, dar nespėju priliest patept, bet riksmas, kad jau jai skauda ant viso namo 
---
Birželį teks pirmą kartą piršliaut , tai užsiėmimą turiu iki pat vasaros 


ačiū, jau sveika 4u.gif tik Ignui kazkoks virusas - akys raudonos, ausi skauda, tai sake toks ir yra, tipo pradžioj akys raudonos, paskui į ausis pereina ir paskui ja gerklė doh.gif nu tikiuosi užkirsim kelią biggrin.gif
--
man įdomu, ar Ignas sirgo, sako yra tyrimai patikrinti, nes jis skiepytas, o daržely net karantinas lyg buvo, tai vat įdomu, sirgo jis ar ne biggrin.gif o jis irgi mėgėjas parėkt, kad jau skauda, nors dar net neprisilieti biggrin.gif
--
smagu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Rezervuotas apvalus staliukas 18.30 val. (kiniečiai prie VCUP) Virginijos vardu 4u.gif Iki susimatymo gathering.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
ale kiek prirašėt bigsmile.gif , čia sniegas jus taip veikia?

Trumpai del grupinio:

trasalis

birstonas

Europa Royale Marijampolė

belvilis

Hm, belvilis tai savo atstumu mane gasdina ax.gif


Ryt 13 val. busiu Banginyje, Aneri, šauk kur susitinkam. Meiles seiles atvešt?

O kur Nitner dingusi?
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2013 01 11, 11:17)
Vakar vakarojau ramiai su zurnalu, Egle priejo ir isbuciavo kokia 50 kartu su pasiciapsejimai ir shnabzdejimu i ausi koki as saldi ir miela is visu mamu mamiskiausia.....tai kaip dejau i asharas. Pasaulyje yra tiktai vienas variklis - meile  wub.gif tik kaip visoje sitoje rutinoje ismokti to nepmirsti.

wub.gif wub.gif wub.gif

ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Pasisėdėjimas buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ačiū Brivir ir Limit už organizavimą 4u.gif
Įlipus į mašiną nepatikėjau pažiūrėjus į laikrodį jog jau beveik 22 h.
Ir tik tada supratau, kodėl Natukas taip skubėjo į Maximą biggrin.gif

O dėl batų. Pratęsiu biggrin.gif Tai man patinka va tokie:
user posted image
Arba tų pačių Ugg'ų/Emų... forma.
O va šitie: - user posted image nežinau, bet kažkaip nei šis nei tas smile.gif Bet, šiaip tai aišku, kad viskas yra skonio reikalas ir kas nepatinka vienam, gali labai patikti kitiems smile.gif

Baubukai, atvežk tas meiles seiles biggrin.gif Galiu užsukti lygiai 13.00 val. į tavo parduotuvę arba jei norėsi kur papietauti, tai galėčiau palaikyti tau kompaniją ir išgerti su tavim kavos mirksiukas.gif

Natuk, tai ar spėjai?


Atsakyti
Labas vakaras,
Ačiū visoms, buvo nerealiai smagu vėl pasimatyti wub.gif

Pritariu Aneri drinks_cheers.gif aš irgi nepastebėjau kaip pralėkė laikas bigsmile.gif Planavau pora parduotuviu VCUP'e aplankyti, bet vienoj pasakė, kad greičiau sukitės, nes kasą jau uždarinėju, kitoj jau viskas uždangstyta buvo biggrin.gif Norėjau kokį nors ekologišką šampūną plaukams nusipirkt, kad tiktų visai šeimai. Gal kas turit kokį nusižiūrėję ar naudojat? Labai maloni pardavėja paaiškino man apie kažkokį stebuklą, bet neturėjo jokio lapuko atminčiai man duot, tai neatsimenu nei vieno pavadinimo, nors įdėmiai paskaičiau ir įsidėmėjau biggrin.gif

Grįžau, Rusnę radau nemiegančią su nuostaba veide-"ką, taip greit grįžai???" lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,

ačiū už vakarą, labai puikiai pasėdėjau. Ypač ačiū Nitner už parvežimą 4u.gif

Aš irgi tikėjausi į kokią parduotuvę dar spėt biggrin.gif.

Limit aš nusižiūrėjus tokį tik niekaip neprisiruošiu parsisiųst. Turėtų tikt visai šeimai ir talpa nemaža.
Neseniai pabaigiau Aubrey Organics kažkurį, man tiko. Nuo paprastų šampūnų galvą niežėdavo pastoviai, nuo Faith in Nature irgi, o šituo kai pradėjau plautis praėjo. Dar kažkurį Urtekram turėjau, irgi man nelabai. O kai netingiu terliotis, tai ruginiais miltais išsiplaunu, labai faini plaukai lieka, tik reik sėlenas išsišukuot lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 12 sausio 2013 - 00:42