Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Sekmingu Nauju metu ! user posted image
Atsakyti
Nu merginos, jau atsigavot nuo svenciu??? lens.gif

Niekas dovanomis nesigiriat, kaip sventet nepasakojat, kas cia dabar mastau.gif


Beje, grupinio dalyves, kada varom ir kur? Natukas berods sausio gala minejo, nitner sutiko, ane?

P.S. žiurejau sian Pi gyvenima, nu labai labai grazus filmas, kuri butina ziuret kine. Dar su MB debesu zemelapi ziurejau... Nu, o, bet, taciau arba as siam filmui per gili, arba jis man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2013 01 05, 19:10)
Nu merginos, jau atsigavot nuo svenciu???  lens.gif

Niekas dovanomis nesigiriat, kaip sventet nepasakojat, kas cia dabar  mastau.gif
Beje, grupinio dalyves, kada varom ir kur? Natukas berods sausio gala minejo, nitner sutiko, ane?

P.S. žiurejau sian Pi gyvenima, nu labai labai grazus filmas, kuri butina ziuret kine. Dar su MB debesu zemelapi ziurejau... Nu, o, bet, taciau arba as siam filmui per gili, arba jis man  rolleyes.gif


Sveikos 4u.gif

Tai, kad tik šiandien man tos šventės baigėsi biggrin.gif
Dovanų gavau labai gerų, buvau nerealiai gera, nes šį kart visiškai nieko nuo Kalėdų senelio nesitikėjau, o jis labai dosnus buvo biggrin.gif Pati šiais metais visiškai niekam jokių dovanų nepirkau, įsivaizduojat??? ir jokios net menkiausios kaltės dėl to nejaučiu rolleyes.gif
O tu Baubukai? girkis ką gavai mirksiukas.gif

Pi gyvenimas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
O Debesų žemėlapio nežiūrėsiu, gausiu vis delto knygą. Knygynas sandėlį neturėjo, tad užsakiau, o tai su jumis nu niekaip nesigavo į kiną nueit cool.gif Tiesa Nitner, tu gal ją esi skaičius? Ar patiko?

Grupinis thumbup.gif Pasirašau drinks_cheers.gif

Atsakyti
labos biggrin.gif

nespėjus pasibaigti šventėms, Ignas jau sakė - nu kaip aš laukiu Velykų lotuliukas.gif nežinau kodėl net...

šventės geros, šeimyniškos biggrin.gif dovanos irgi smagios ir naudingos thumbup.gif

tik vat Viltei Naujų metų išvakarėse tempa pakilo, paskui šiaip nedidelė laikėsi, o šį savaitgalį kai driokstelėjo, tai po šiandienos apsilankymo pas daktarę išvada - pūlinga angina ir antibiotikai...

bet šiaip viskas gerai, tik Ignas oj charakterį demonstruoja ir bando mus visaip palaužt biggrin.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 01 06, 21:30)
Pati šiais metais visiškai niekam jokių dovanų nepirkau, įsivaizduojat??? ir jokios net menkiausios kaltės dėl to nejaučiu 


vaikams irgi ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2013 01 05, 20:10)
Nu merginos, jau atsigavot nuo svenciu???  lens.gif

Niekas dovanomis nesigiriat, kaip sventet nepasakojat, kas cia dabar  mastau.gif
Beje, grupinio dalyves, kada varom ir kur? Natukas berods sausio gala minejo, nitner sutiko, ane?

P.S. žiurejau sian Pi gyvenima, nu labai labai grazus filmas, kuri butina ziuret kine. Dar su MB debesu zemelapi ziurejau... Nu, o, bet, taciau arba as siam filmui per gili, arba jis man  rolleyes.gif

As tai kazkiap isvis nepagavau kada jos buvo g.gif , viskas kazkaip greit, greit. Namai vis dar papuosti, nes kaledu senis ateina kasdien ir vis pradziugina dovanelem tai ant sakeles palikdamas ledinuka, tai mazu zaisliuku i kojine prie zidinio, vienzo iki Velyku svesime smile.gif
O Kaledu senelis supainiojo adresus ir mano laishke prasyta dovana atneshe Aneri smile.gif aisku as uz ja labai dziaugiuosi, bet tai dar vienas pretekstas nenukabinti kojiniu, moze visgi senis pasitaisys smile.gif

Debesu zemelapi zhiurejau, mintis kaip ir yra, bet norejosi didesnes sventes ir pasakos, labai jau scenos sokineja. Gal knygoje butu daug aishkiau.

Del grupinio, tai as visada su jumis. O beto dar kazkas kiniecius prasimuliavo, tai gi skelbkite datas. man netinka tik antradieniai ir ketvirdatieniai. balsuociau labai uz pektadienius.
Atsakyti
Labos zosės,

Man šventės labai gerai, jaukiai ramios ir tylios, ko man labiausiai ir reikėjo. Dovanos irgi gerai, svarbiausia kad nėra tokių su kuriom nžn ką daryt (mano sesuo gavo tokį daiktą, apie kurį nieko nesuprantam. nors gal irgi gerai, savotiška meditacija, žiūri ir fantazuoji)

Aneri, knygos neskaičiau, filmo nemačiau.

Užtat mačiau Hobitą, bet nelabai daug ką čia veš (taip taip, sutinku kad Bilbas tai ne Evaldas ir ne Džeikobas), tai nesireikšiu.

Giedrius irgi laukia, bet ne Velykų, o kitų Kalėdų, ir norą Kalėdų Seniui jau turi.

Ir grupinis, ir penktadienis tinka. Pašaukit mane, oi pašaukit.
Atsakyti
Labas 4u.gif
musu sventes praejo taip-kaip mes norejom,ramiai,namie,ir svarbiausia-vyras buvo namie wub.gif dovanu gavau labai geru thumbup.gif kaledu senis sake kad buvau labai gera,tai ir jis buvo labai dosnus biggrin.gif

na o pacia geriausia dovana gavau siandien,buvom su Evelina raidos centre ir gydytoja mane labai nuramino (nes musu gydytoja mane prigasdino,kad Evelinai gali buti cerebralinis paralyzius ir del to ji nevaiksto),tai prognozes ne tokios baisios.Dabar vazinesim i makstas raidos centre ir mano vaikas prades vaikscioti wub.gif viskas su ja gerai thumbup.gif o kas gali buti svarbiau-nei sveiki vaikai rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
skelbiamas meetas šį penktadienį (sausio 11 d.) 18.30 val. kiniečiuose prie VCUP gathering.gif
kadangi labai sudėtinga paskutiniu metu susiderinti, tai mes su Limit pasitarėm ir nusprendėm, kad ir du jau kompanija (mes tikrai dalyvausim), ir, be abejaus kviečiame jungtis ir kitas prie mūsų didelio būrio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brivir @ 2013 01 07, 21:42)
sveikutės 4u.gif
skelbiamas meetas šį penktadienį (sausio 11 d.) 18.30 val. kiniečiuose prie VCUP   gathering.gif
kadangi labai sudėtinga paskutiniu metu susiderinti, tai mes su Limit pasitarėm ir nusprendėm, kad ir du jau kompanija (mes tikrai dalyvausim), ir, be abejaus kviečiame jungtis ir kitas prie mūsų didelio būrio biggrin.gif


būsiu pioneer.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2013 01 07, 21:49)

valio cool.gif
Atsakyti
Labos,

oi Natuk, Natuk, ale kaip tu gali sumaišyti grupinį su papietavimu???? Nu gi grupinis kai su nakvyne, snapsu, ilgais pokalbiais ir... O tu...
Žodžiu aš apie tokį kalbėjau ax.gif

O aš šį šeštadienį būsiu Vilniuje ax.gif , Aneri, vis dar norėsi su manim susitikti ir auksinį kiaušinį parodyt? rolleyes.gif
Gal dar kas norėtų, aš netoli banginio būsiu ax.gif


P.S. Nuėjau paskaityti ką septynių mėnesių vaikai valgo... Dieve, dieve, kokia aš atsipūtusi mama, ir kaip tie mano vaikai užauga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2013 01 09, 15:15)
oi Natuk, Natuk, ale kaip tu gali sumaišyti grupinį su papietavimu???? Nu gi grupinis kai su nakvyne, snapsu, ilgais pokalbiais ir... O tu...
Žodžiu aš apie tokį kalbėjau  ax.gif

nu laba diena, baubuk, baubuk, as irgi idedu i grupiunius tik tokia prasme drinks_cheers.gif . o papietavima cia kaip "shtrafnoj" tiesiog priminiau, nes vienas kitam netrugdo cool.gif

Tai gi prasome siulyti vietas grupiniam ir dairytis akciju. Nors man tai tRasalis vel gali tikti, viliuosi kad si karta juros gerybiu sriubas atgaus ankstesni pavidala.
Atsakyti