Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

ax.gif siandien, per Issipildymo akcijos koncerta per TV3, 21:30 su Evelinos Sasenkos daina, krastine pirmoje eileje is kaites Egle dovanos jums kaledine nuotaika 4u.gif
Atsakyti
Natuk bigsmile.gif wub.gif kaip faina. lauksim Eglutės pasirodymo rolleyes.gif

Sveikos 4u.gif

Visus mažučius su praėjusiais gimtadieniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkim būt sveikais, šauniais, džiuginti tėvelius 4u.gif
Atsakyti
Labas, ciocės,

Kadangi laiko kiniečiams taip ir nesusiderinom, pakoregavę pakartotinai skelbiam:

Ketvirtadienį 18.00 vyks meetas "dar vieną pasaulio pabaigą sutikime sočios ir pasikalbėję"

Vietos nežinau, jei nieko gero nepasiūlysite, eisim į kiniečius arba į Pomodoro. Šiaip jau Trakų gatvėj yra visai nieko indiška užeiga, bet ten ne kas su parkavimusi, tai nedrįstu siūlyti.

Kadangi liko nedaug laiko, tai kas galit, praneškit ir kitoms (maždaug kaip kramtoškė vaikystėj - pakramtei ir duok kitam smile.gif )

Nu ir tradiciškai:
triniti.gif brunette.gif

Atsakyti
Labas
gaila, ale as tada matyt nedalyvauju, ketvirtadieni nelabai turbut iseis sad.gif
Atsakyti
Limit až pilna smile.gif negaliu parašyt
Atsakyti
Sveikos,
Aš galėčiau sudalyvaut, tik gal į Trakų gatvę nelabai norėčiau važiuot (keliai tragiški, nevalyti, o jei dar problema su automobilio stovėjimu...) rolleyes.gif gal tradiciškai į kiniečius prie VCUP?
Atsakyti
Labos,

Išvada tokia, kad kai kas serga, kai kas negali, kai kam batareikos baigėsi, todėl meetą nukeliam (bet tai kokią gražią nukėlimo tradiciją mes turim, ar pagalvojot) į tuos laikus, kai pasaulio pabaigos rūpesčiai bus toli praeityje, o mes sėdėsim debesėlių (pirties garų, o ne tų, apie kuriuos tu pagalvojai, Natuk) apsuptos rūpesčių neblaškomos ir plepėsim apie dieviškus ir žemiškus dalykus. Hau. Linksmų švenčių visom 4u.gif

PS Natukas jums (nu ir man turbūt tame tarpe) siunčia savo jausminės būklės įvertinimą ir išvadą, plačiau galės paaiškinti ji pati, nes taip sakant yra sričių kur atstovavimo santykiai negalimi. Bet žinokit ( ir tu, Natukai) aš taip pat tą patį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitner: 19 gruodžio 2012 - 13:34
Laba

QUOTE(Nitner @ 2012 12 19, 14:34)

PS Natukas jums (nu ir man turbūt tame tarpe) siunčia savo jausminės būklės įvertinimą ir išvadą, plačiau galės paaiškinti ji pati, nes taip sakant yra sričių kur atstovavimo santykiai negalimi. Bet žinokit ( ir tu, Natukai) aš taip pat tą patį wub.gif

g.gif debeselių... apsirūkėt... ar ką?
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2012 12 19, 13:38)
Laba
g.gif  debeselių... apsirūkėt... ar ką?

mastau.gif

Tik Natukas pavirtęs dideliu debesiu su debesėliais šmėstelėjo prieš akis... Toks kalėdinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2012 12 19, 13:38)
Laba
g.gif  debeselių... apsirūkėt... ar ką?

Ne, tiesiog gyvenimas. ir pasaulio pabaiga, kuri (deja) neįvyks.
perfrazuojant kai kuriuos filosofus, jau įvyko, tik niekas nepastebėjo.
Atsakyti
QUOTE(Nitner @ 2012 12 19, 14:34)
Bet žinokit ( ir tu, Natukai) aš taip pat tą patį wub.gif

Hau.

QUOTE(baubukai @ 2012 12 19, 14:38)
Laba
g.gif  debeselių... apsirūkėt... ar ką?

Like, kaip sakoma brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2012 12 20, 18:12)
Hau.
Like, kaip sakoma brunette.gif

Nu va, atejo Natukas, viska paaiskino ir is karto viskas aisku pasidare biggrin.gif


Kaip gyvenat? Kaip vairuot ir kiemus kasti sekasi? Dovanas jau turit?
Atsakyti