Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

jamam šitą reikalą thumbup.gif

Atsakyti
Sveikutės,

pagaliau LT ir pagaliau pamačiau savo filmą biggrin.gif

Jaučiuosi atsiskraidžiusi ir atsikeliavusi, šiems metams kelionių gana.

Nu ir atėjau pasveikinti ANERI, su gimtadieniu tave mieloji. Kad tavo norai pavargtų nuo tavo galimybių 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Labas rytas,

gruodzio 18 d. nuo 18-20.30 turiu paskaitą, matyt tegalėčiau atvažiuoti į pusvalandžio pastovėjimą prie bibliotekos. O jei gruodžio 11? 14? arba 21?

Aneri, gero gimtadienio 4u.gif

Baubukai, sveika sugrįžus. Filmą mačiau, įspūdžiai... nu šitie filmai manęs neveža visiškai, knygos veža.

Atsakyti
QUOTE(Nitner @ 2012 12 02, 12:36)
Baubukai, sveika sugrįžus. Filmą mačiau, įspūdžiai... nu šitie filmai manęs neveža visiškai, knygos veža.

Nu bet nesakyk, kai tas mūšis prasidėjo pamastei, kad biski ne pagal knygą ax.gif
Aš buvau skaičius, kad galas kitoks nei knygoj, bet kai pradėjo ten viską taip rodyt, tai taip mintyse tik mintis - o tai kaip čia dabar taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2012 12 02, 20:38)
Nu bet nesakyk, kai tas mūšis prasidėjo pamastei, kad biski ne pagal knygą  ax.gif
Aš buvau skaičius, kad galas kitoks nei knygoj, bet kai pradėjo ten viską taip rodyt, tai taip mintyse tik mintis - o tai kaip čia dabar taip  biggrin.gif


aš irgi buvau skaičius kad pabaiga pakeista, tai kaip ir laikiau save pasiruošusia. bet kai pradėjo rodyti tą pakeistą pabaigą, įsiutau nerealiai, nes tikrai nesupratau kad čia tik Alisos ateities matymas.
Bet labai mėmiški man tie visi aktoriai, jei taip atvirai. ir mėmiškas viskas filmas. skystalas. (atsiprašau visų, ką įžeidžiau, gal tikrai senatvė - skaityti pastraipa žemiau biggrin.gif )

Šis savaitgalis labai kultūringas. Vakar buvom Operhauze Notarų Rūmų jubiliejaus proga koncertas, o šįvakar su mama ėjau į Ibelhauptaitės pastatytą Oneginą. Tai vat šita opera man buvo atradimas, negrįžtu niekaip į gyvenimą. Gal senstu ar ką, kad klasikinė muzika pradėjo patikti.
Atsakyti
Labas rytelis,
Nitner, na kur jau tau senatvė g.gif pats moteriškų moteriškiausias brendimas, atradimas to, kas dar nebuvo atrasta bigsmile.gif senatvė bus vėliau, o dar vėliau sugrįšim į vaikystę... o gal... liksim visada tik -niolikos rolleyes.gif

o aš neseniai perskaičiau knygą Bado žaidynės (pasiskolinau) ir pas savo "bibliotekininke" užklausiau antrosios knygos dalies, tai kadangi ji neturėjo teko pirktis visas tris knygos dalis (nesulaukiu kada gausiu) biggrin.gif o SB papasakojau kokia gera knyga, kaip ir jis vėliau galės skaityt, tai jis pasiklausęs trumpo atpasakojimo atsiuntė nuorodą filmo ir pasakė, kad "geras filmas, nieko nepakeista" lotuliukas.gif o ten dar ir kaip pakeista, ir nervino mane, kad mintys garsu nereiškiamos... o jos knygoje tiek daug pasako rolleyes.gif

o darželyje pas mumis perkamos dovanos visiems vienodos. buvo tėveliams savaitė pasisakymų ką pirksim dovanų, tai pasisakė du tėveliai ir tie iš tėvų aktyvo (tame tarpe ir aš hihihi.gif ). tai gausiai pasitarus nusprendėme nupirkti pieštukus metalinėje dėžutėje ir po saldainį kokį (vis tik simbolinė ta dovana darželyje). na, o namie dovanojimui net nežinau ką pirkti, nes mažoji didelių norų neturi, o vyresnysis sakė dar neapsisprendė ko norėtų biggrin.gif tai esu laukime, taip sakant...

aš už meetą abiem rankom ir kojom thumbup.gif ir prisitaikysiu bet kada rolleyes.gif

Aneri, su praėjusiu gimtadieniu happybday.gif
Atsakyti
Aneri su praėjusiu smile.gif 4u.gif


Pas mus darželyje dar rugsėjį surinko pinigus dovanoms, gaus visi vienodas, net neįsivaizduoju kokias biggrin.gif


QUOTE(Nitner @ 2012 12 03, 00:26)

Bet labai mėmiški man tie visi aktoriai, jei taip atvirai. ir mėmiškas viskas filmas. skystalas. (atsiprašau visų, ką įžeidžiau, gal tikrai senatvė - skaityti pastraipa žemiau  biggrin.gif )




na man tada irgi senatvė biggrin.gif, pirmoj daly dar nieko, bet paskui tai visai mėmių mėmės, bet knygas vistiek užsimaniau paskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Mūsų darželiokams bus knygos nuo Kalėdų senio smile.gif

Aneri su gimtadieniu praėjusiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Oneginą pamatyt labai noriu ax.gif
Dėl filmo mėmių labai pritariu drinks_cheers.gif Nors paskutinės dalies DAR nemačiau biggrin.gif
Atsakyti
Kokia tyla ax.gif

Tai aš tyliai pasigirsiu, kad mano džiaugsmas jau ropoja, atsisėda ir dabar gyvenimo tikslas atsistoti. Skuba kažkur ji... Visai kaip brolis smile.gif

Kas dar kuom pasidžiaugti nori? Tie gandrai virš Vilniau taip aktyviai skraidė... Gal prisiskraidė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2012 12 07, 11:00)

Tai aš tyliai pasigirsiu, kad mano džiaugsmas jau ropoja, atsisėda ir dabar gyvenimo tikslas atsistoti. Skuba kažkur ji... Visai kaip brolis  smile.gif

kokia saunuole bigsmile.gif thumbup.gif

Evelina dar iki siol navaiksto ir neropoja unsure.gif doh.gif pirmdieni vaziuosim i santariske pas ortopeda g.gif neurologas sako kad viskas gerai,bet taip nusibodo tampyti ja ant ranku blush2.gif
dar ir su Gabriele prsidejo problemos,sakiau greitai i beprotnami isvazoiuosiu pailseti blush2.gif tiesa sako "mazi vaikai-mazi vargai" cool.gif man buvo labai netikieta kad ji taip gali padaryti....nesitikejau,buvo sokas.Dabar lankosi pas psichologa,na bet nezinau.....
o dar ir regejimas jos vel pablogejo,nemato nei vienos raides ant to stendo,net paciu didziausiu nemato.....
Atsakyti
Baubukai, sveikinam wub.gif

Krištoline ledi, 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na mes jau po sventines programos darzelyje biggrin.gif vaikai laimingi taip anksti seni salti pamate ir dovanu gave biggrin.gif

Kokia tiksli meeto data? ax.gif
Atsakyti