Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, Next, C,

QUOTE(rulezas @ 2012 11 03, 14:38)
ispirksim visus anglijos katinukus biggrin.gif


thumbup.gif
QUOTE(iloniukasp @ 2012 11 03, 14:52)
Na suniukiu bumas tikrai neblogas, pas pikciurniuke furom keliauja jie  biggrin.gif  jos vaikiukas taippat abai dziaugiasi siuo suniuku, sake is ranku nepaleidizia  bigsmile.gif


lauksim ir mes tos furos i lietuva dabar drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2012 11 03, 14:17)
thumbup.gif
lauksim ir mes tos furos i lietuva dabar drinks_cheers.gif

tai jau as matau kas pas mane ir kas y kauna atkeliaus biggrin.gif irgi uzsiversim, tikiuosi savo vaikuliuku nesuerzinsiu blush2.gif na o jei ka ir paciai teks pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniukasp @ 2012 11 03, 15:34)
tai jau as matau kas pas mane ir kas y kauna atkeliaus  biggrin.gif  irgi uzsiversim, tikiuosi savo vaikuliuku nesuerzinsiu  blush2.gif na o jei ka ir paciai teks pirkti  ax.gif


Po tokio kiekio katinuku ir suniuku vaikutis gal net i ta puse ziuret nenores ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniukasp @ 2012 11 03, 14:34)
tai jau as matau kas pas mane ir kas y kauna atkeliaus  biggrin.gif  irgi uzsiversim, tikiuosi savo vaikuliuku nesuerzinsiu  blush2.gif na o jei ka ir paciai teks pirkti  ax.gif

jau gali pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 03, 14:37)
jau gali pirkti  lotuliukas.gif

na dar viliuosi kad maniskiai bus per dideli ir nenores , nes mano 8 ir 5 metu blush2.gif kaip manot ar reikes jiems vis del to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniukasp @ 2012 11 03, 15:11)
na dar viliuosi kad maniskiai bus per dideli ir nenores , nes mano 8 ir 5 metu  blush2.gif  kaip manot ar reikes jiems vis del to  ax.gif

bijau, kad reikes hihihi.gif Bent jau mazajam tai tikrai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 03 lapkričio 2012 - 15:17
QUOTE(iloniukasp @ 2012 11 03, 15:11)
na dar viliuosi kad maniskiai bus per dideli ir nenores , nes mano 8 ir 5 metu  blush2.gif  kaip manot ar reikes jiems vis del to  ax.gif

Manau, reiks biggrin.gif
Atsakyti
man jau ir baisu kaip reikes slepti nuo vaiku lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(eeglijaa @ 2012 11 03, 15:01)
Pikciurniuke, tik manes nepamirskit, as du katinukus uzsakiau  4u.gif
Laukiu saskaiteles  mirksiukas.gif

o jus i emaila siuntet uzsakyma? jei taip tai turit sulaukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Questa: 03 lapkričio 2012 - 16:51
Kokio amziaus vaikai labiausiai dziaugiasi tais katinais? Kokiam amziui jie idomiausi?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 04, 13:08)
Kokio amziaus vaikai labiausiai dziaugiasi tais katinais? Kokiam amziui jie idomiausi?

manau nuo vaiko individualiai priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 11 04, 13:08)
Kokio amziaus vaikai labiausiai dziaugiasi tais katinais? Kokiam amziui jie idomiausi?

Manau, kad ikimokyklinukai...
Atsakyti
Skaiciau skaiciau , niekur neradau anei katinuko anei suniuko, gal man reikia g.gif
gal galit kas imest nuorodele? 4u.gif
Atsakyti