Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, Next, C,

o gal dar butu tu katinuku, nes as tiks dabar "prabudau" ir ziuriu, kad as noreciau uzsisakyti doh.gif gal butu dar galima uzsakyti 4u.gif
Atsakyti
kiek maždaug tas katinukas kainuoja iki lietuvos? gal ir man jau reiktų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2012 11 03, 10:47)
kiek maždaug tas katinukas kainuoja iki lietuvos? gal ir man jau reiktų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Labas rytas. As vakar gavau skaiciukus uz katinuka, tai isejo 78 lt., cia be pasto islaidu LT 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
na ir sudomino mane tas gyvunėlių bumas. Lauksiu atsiliepimų, kai natūroje pasičiupinės merginos - o tada ir aš bandysiu siųsti užsakymą. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitolda @ 2012 11 03, 14:00)
Laba diena,
na ir sudomino mane tas gyvunėlių bumas. Lauksiu atsiliepimų, kai natūroje pasičiupinės merginos - o tada ir aš bandysiu siųsti užsakymą.  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Jau rase,kad ciupinejo ir labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2012 11 03, 14:13)
Jau rase,kad ciupinejo ir labai patiko 4u.gif

Del to visos kaip pamise puola lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tik dabar vartinėju temas. Ieškausi tarpininkės, ir va čia šuniukų bumas. Na bet kuriuo atveju turiu sulaukti antradienio kai pinigėliai įkris į sąskaitą. Bet gera žinoti gerus atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
A6 taip pat u=sisakyčiau katinuką
Atsakyti
ispirksim visus anglijos katinukus biggrin.gif
Atsakyti
Na suniukiu bumas tikrai neblogas, pas pikciurniuke furom keliauja jie biggrin.gif jos vaikiukas taippat abai dziaugiasi siuo suniuku, sake is ranku nepaleidizia bigsmile.gif
Atsakyti
Įdomu, ar katino ūsai neduria vaikiukams?
Atsakyti
Pikciurniuke, tik manes nepamirskit, as du katinukus uzsakiau 4u.gif
Laukiu saskaiteles mirksiukas.gif
Atsakyti