Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, Next, C,

nu jo reiks pakuot daaaaaug biggrin.gif ale pikciurniukes namai ir gerai atrodo lotuliukas.gif

siandiena siuntinukai issiusti kam reik koduko prasykit i az ax.gif
Atsakyti
as irgi tada laukiu saskaiteles uz katinuka+suniuka, nes negavau.

beje turiu klausima ax.gif kai uzsakiau katinuka ir suniuka - gavau patvirtinima, kad uzsakyta. antrakart tapati uzsakiau - parasete ok, bet negavau patvirtinimo, kad uzsakyta. tai dabar nezinau - ar uzsakyta ar ne. gautusi kad man du katinukai ir du suniukai turetu but uzsakyti.
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 02, 17:33)
as irgi tada laukiu saskaiteles uz katinuka+suniuka, nes negavau.

beje turiu klausima  ax.gif kai uzsakiau katinuka ir suniuka - gavau patvirtinima, kad uzsakyta. antrakart tapati uzsakiau - parasete ok, bet negavau patvirtinimo, kad uzsakyta. tai dabar nezinau - ar uzsakyta ar ne. gautusi kad man du katinukai ir du suniukai turetu but uzsakyti.

O kam jus antra karta ta pati uzsakete ? unsure.gif Tikrai pagalvos, kad vel uzsakete ta pati, gausis 4 lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 02 lapkričio 2012 - 18:14
QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 02, 18:33)
as irgi tada laukiu saskaiteles uz katinuka+suniuka, nes negavau.

beje turiu klausima  ax.gif kai uzsakiau katinuka ir suniuka - gavau patvirtinima, kad uzsakyta. antrakart tapati uzsakiau - parasete ok, bet negavau patvirtinimo, kad uzsakyta. tai dabar nezinau - ar uzsakyta ar ne. gautusi kad man du katinukai ir du suniukai turetu but uzsakyti.

uzsakyta viso 4vnt siandien atsiusiu saskaita ax.gif
Atsakyti
Pikciurniuke, o kaip del debenhams, ar uzsakete vakar? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2012 11 02, 18:33)
gautusi kad man du katinukai ir du suniukai turetu but uzsakyti.

Jaučiuosi visiška tundra su savo vienu šuniuku biggrin.gif
Atsakyti

bigsmile.gif
mergaiciukes susimokam saskaitele ir uzsakau blush2.gif blush2.gif greiciau susimokate greiciau uzsakysiu smile.gif manau ryt jau atvestu ,nes ka vakar uzsakiau jau siandien atveze mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau, tik nemoku pavedimo kopijos. Kaip kitos mergos ją siunčia? Printscreeną daro? Nes taip tai nusikopijuoja kažkoks briedas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 20:02)
Jaučiuosi visiška tundra su savo vienu šuniuku biggrin.gif

Nesijauskit irnesakyk.gif as ne vieno nesiunciau - ugdau valia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 21:01)
Aš jau, tik nemoku pavedimo kopijos. Kaip kitos mergos ją siunčia? Printscreeną daro? Nes taip tai nusikopijuoja kažkoks briedas sad.gif

seb duoda tik spausdinti arba isjungti pavedimo kopija,tai spausdinau o paskui skanavau atgal i kompa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskiukas @ 2012 11 02, 20:01)
Nesijauskit irnesakyk.gif as ne vieno nesiunciau - ugdau valia lotuliukas.gif


O, pasirodo yra bendraminciu biggrin.gif As kaledine dovana jau pasandeliavus, daugiau neplanuoju smile.gif Bet jau dvejojau ir su MB tariausi, kad atkalbetu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(alinux28 @ 2012 11 02, 20:12)
seb duoda tik spausdinti arba isjungti pavedimo kopija,tai spausdinau o paskui skanavau atgal i kompa  doh.gif


o nera "print to PDF"? Seniau lyg budavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskiukas @ 2012 11 02, 21:01)
Nesijauskit irnesakyk.gif as ne vieno nesiunciau - ugdau valia lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Jo, gal biškį įsijaučiau. Turint omeny, kad mano vaikų gimimo datos profily... lotuliukas.gif Pats mažiausias - trečiokas lotuliukas.gif Mano dieds ne mane atkalbinėtų, jei pasakyčiau, kad tokį perku. Jis apalptų lotuliukas.gif

O aš dukterėčiai mažiukei biggrin.gif

QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 11 02, 21:24)
o nera "print to PDF"? Seniau lyg budavo  g.gif

Seeeebas dry.gif
Atsakyti