Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, Next, C,

QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 10:22)
Ai, nusiunčiau. Ką aš, ryža, visi ima, o aš neimsiu? biggrin.gif



teisingai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir as paemiau viena.. as kasara paemiau, man jis grazesnis.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

pavedima, jau padariau .. lauksim siuntos thumbup.gif
Atsakyti
As irgi nusiunciau katinuko uzsakyma lotuliukas.gif bet saskaiteles dar negavau g.gif
Atsakyti
As du katinus uzsakinejau,ner dar saskaiteles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 14:04)
Turėtų įdomi siunta pas Questą gautis po kurio laiko biggrin.gif Gyvūnų prieglauda biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif aga isivaisuoju kaip ji juos pakuos ir ves issiusti kam reikes doh.gif Uzuojauta Questai 4u.gif

Nepergivenkit merginos, turbut tiek laiskuciu del tu zvereliu, kad nespeja Pikciurniuke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurate R: 02 lapkričio 2012 - 14:29
Lauksiu ir aš sąskaitėlės 4u.gif iiš karto apmokėsiu,kad būtų ramu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2012 11 02, 15:03)

laredoute maciau esate dviese ar dalinsites delivery per puse?Hm vakar uzsakiau tik neatsiunciau patvirtinimu  4u.gif  4u.gif

man neskubu, galiu ir palaukti kol dar prisijungs mergaiciu 4u.gif ai o kiek tas deliveris?
Atsakyti
As taip pat galiu palaukti 4u.gif , tikėkimės nedings vaikiškų išpardavimai... g.gif
Gal kai susirinks daugiau, parašykite į forumą, peržiūrėsiu užsakymą, gal dar ką paimsiu prie to pačio g.gif ax.gif
Atsakyti
rasau cia,nes bijau vel,kad i spama nenueitu-sumoketa.aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrid.siukis @ 2012 11 02, 15:23)
As du katinus uzsakinejau,ner dar saskaiteles? g.gif

saskaitele issiustos pasitikrinkite ax.gif
Papildyta:
QUOTE(slitka @ 2012 11 02, 15:53)
man neskubu, galiu ir palaukti kol dar prisijungs mergaiciu 4u.gif ai o kiek tas deliveris?

man atrodo 3.95sv
Atsakyti
O kada tie katinai bus jau LT ? Kažkaip nesitikėjau taip greit, o sakinukas laiške labai sužadino smalsumą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 02, 17:51)
O kada tie katinai bus jau LT ? Kažkaip nesitikėjau taip greit, o sakinukas laiške labai sužadino smalsumą  bigsmile.gif

jums dar neuzsakyta ,laukiu apmokejimo tada uzsakysiu arba vaziuosiu iki parduotuves. jei vaziuosiu iki parduotuves kita ketvirtadieni jau bus kaune bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2012 11 02, 16:57)
jums dar neuzsakyta ,laukiu apmokejimo tada uzsakysiu arba vaziuosiu iki parduotuves. jei vaziuosiu iki parduotuves kita ketvirtadieni jau bus kaune  bigsmile.gif

Maniau, kad apmokėjimas užsakius blush2.gif Bet vistiek labai super, vakare pervesiu mirksiukas.gif Taip greit bus thumbup.gif
Atsakyti