Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Amway, Next, C,

O kuo tie šunys/katinai ypatingi? Šneka? O kaip, angliškai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 14:01)
O kuo tie šunys/katinai ypatingi? Šneka? O kaip, angliškai? biggrin.gif


jie atkartoja viska ka tu sakai, tokia pacia kalba nu ir visaip kitaip faini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 12:01)
O kuo tie šunys/katinai ypatingi? Šneka? O kaip, angliškai? biggrin.gif

Kaip kalbini, taip ir šneka bigsmile.gif Jei šneki angliškai, tai ir jis angliškai, jei lietuviškai, tai ir jis taip thumbup.gif Atkartoja tai, ką jam sakai biggrin.gif
Čia online : http://zaidimai.one....ng-tom-cat-1381
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 11 01, 20:07)
MAne ir domina kuo skiriasi suo nuo katino... nes suo mielesnis atrodo ax.gif


Suo kalba storesniu balsu. Jus galit susirasti youtube tiek suns tiek katinuko demo.
Atsakyti
O gal is HM dar siandien uzsakytumet? Ar reikia uz kazkokia suma surinkti?
Atsakyti
laba diena, ieksau informacijos apie next kepurytes, gal kas turite ir galite parasyti kokiam dydziui skirtos 7-10 ir 11-13 kepurytes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 02, 13:13)
Kaip kalbini, taip ir šneka  bigsmile.gif  Jei šneki angliškai, tai ir jis angliškai, jei lietuviškai, tai ir jis taip  thumbup.gif  Atkartoja tai, ką jam sakai  biggrin.gif
Čia online : http://zaidimai.one....ng-tom-cat-1381

Va tai tau, tai gal ir man reikia vieno biggrin.gif Nežinau, šuns ar katino, šuo man gal gražesnis biggrin.gif Jei čia kas užsakinės vieną, aš imčiau kitą bigsmile.gif

O iki kada čia juos? Aš tik jų vakar neužsakė? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 lapkričio 2012 - 13:03
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 14:02)
Va tai tau, tai gal ir man reikia vieno biggrin.gif Nežinau, šuns ar katino, šuo man gal gražesnis biggrin.gif Jei čia kas užsakinės vieną, aš imčiau kitą bigsmile.gif

O iki kada čia juos? Aš tik jų vakar neužsakė? bigsmile.gif

dar galit siusti ax.gif
Atsakyti
Ai, nusiunčiau. Ką aš, ryža, visi ima, o aš neimsiu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 lapkričio 2012 - 13:38
As ir nusiunciau uzsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 02, 14:22)
Ai, nusiunčiau. Ką aš, ryža, visi ima, o aš neimsiu? biggrin.gif

sveikos mielosios vakar daug emeilu neatsakiau su tu sunu ir kaciu bumu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ateina labai greitai , todel kas siandien ir vakar siunetete vakar uzsakiau kelis bumus smile.gif siandien naujai siuntusioms iskart atsiusiu saskaitele, susimokate uzsakau ir jau kai gausiu iskart dedu , nes baisoka man su tokiu dideliu kiekiu paskui liksiu sedeti namie 4u.gif 4u.gif nes zaislu parduotuves atgal zaislu nepriima.. tad kas siuntete visoms siandien issiusiu saskaiteles blush2.gif blush2.gif
laredoute maciau esate dviese ar dalinsites delivery per puse?Hm vakar uzsakiau tik neatsiunciau patvirtinimu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikciurniuke: 02 lapkričio 2012 - 14:05
Turėtų įdomi siunta pas Questą gautis po kurio laiko biggrin.gif Gyvūnų prieglauda biggrin.gif
Atsakyti