Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (188 tema)!

Sveikos,

nežinau ar čia man tik taip pakliuvo, bet Gymbo berniukiški padidinti doh.gif Pvz. turim vasarinę maikytę 3Т, tai ji savo dydžiu atitinka 5T mergaitišką lotuliukas.gif
Kūdiems vaikučiams gymbo rūbeliai būna platūs.Bet čia tik mano nuomonė ir tokia patirtis blush2.gif Su mergaitiškai rubeliais viskas kaip ir gerai dydžiuose, tik aš perku dydžiu didesnius, nes mano penkiametė yra 120cm, tai jai 5T bliuskytės ilgom rankovėm yra trumpos jau, reik 6Т imti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget-me-not: 31 spalio 2012 - 15:48
norejau pasitikslinti, kaip is pirmojo puslapio supratau Gymboore taip pat nera tax'u ? ax.gif ir bus dar taikoma krepsiukui 30% ar 35% nuolaidele ?
TAIP ? 4u.gif
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Contessa: 31 spalio 2012 - 16:21
bus 30% off 4u.gif
taxu nera jokiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lynete: 31 spalio 2012 - 16:32
Mergaites, noriu sau pižamos (suaugusiam M dydžio) iš gymboree, bet niekap nesuprantu kur ieškot. g.gif Gal žinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina258 @ 2012 10 31, 16:44)
Mergaites, noriu sau pižamos (suaugusiam M dydžio) iš gymboree, bet niekap nesuprantu kur ieškot. g.gif  Gal žinote? 4u.gif

Gymboree psl skirtas tik vaikuciams smile.gif
Atsakyti
Mergaites,o kaip ten skaiciuosis gymboree -30% -5% ar ne ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ineciuxxx: 31 spalio 2012 - 17:12
Ruelala išpardavimas prasidėjo, yra Hale Bob grožių wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2012 10 31, 19:10)
Ruelala išpardavimas prasidėjo, yra Hale Bob grožių wub.gif  wub.gif


Kilka ar palaikysi mano daikciuka iki kitos siuntos blush2.gif 4u.gif MB dirba visom valandom, kai tu dalinai, o vaikas serga nera, kaip is namu iseit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2012 10 31, 17:15)
Kilka ar palaikysi mano daikciuka iki kitos siuntos blush2.gif  4u.gif  MB dirba visom valandom, kai tu dalinai, o vaikas serga nera, kaip is namu iseit  doh.gif

ok ax.gif
Atsakyti
Nu o as ikvepiu iskvepiu ir siunciu pilna kasika Kalediniu dovanu uzsakymu..
Dvi geras savaites narsiau ir sukau galva, deliojau perdeliojau ir - DONE visai giminei cool.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2012 10 31, 19:50)
Nu o as ikvepiu iskvepiu ir siunciu pilna kasika Kalediniu dovanu uzsakymu..
Dvi geras savaites narsiau ir sukau galva, deliojau perdeliojau ir - DONE visai giminei cool.gif

Ot saunuole, as dar nei nepradejau, bet jau padai svyla - reikia greiciau galvot ax.gif
Atsakyti
Sveiki, ar gavote mano Ruelala užsakymą? Nesulaukiu patvirtinimo, o prekės labai sparčiai tirpsta ax.gif
Atsakyti