Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (188 tema)!

QUOTE(Jolanteleee @ 2012 11 05, 18:31)
Sveiki, atejau su tokiu klausimeliu. Mane domina jcrew megztukas, pas jus pirmame puslapyje rasoma, kad tokiu dalyku, kaip taxai neskaiciuojat. Pas kitas tarpininkes, prie jcrew parduotuves, parasyta, kad yra taxai. Tai gaunas, jei pas jus perku, jus tu tax keliu % neskaiciuojat? Nepykit uz klausima blush2.gif


Taip, būtent!
Atsakyti
QUOTE(Braskytte @ 2012 11 05, 14:50)
Parasiau a.z.  smile.gif

as irgi turiu gaiuti S bet bijua, kad man didele nebutu smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(super_wife @ 2012 11 05, 16:05)
Merginos,gal kuri turit?
http://www.rugby.com...c...&cp=3870668
Pakomentuokit dydzius. Su 92cm koki dydi imti? Guess nesioju 25,AX 0 g.gif Aciu  4u.gif

as tris dienas kasike laikau tas kelnes, jos cia vilvetines, kazkuri mergina paradvineja rugby su 92 klubais usa2 tai ir as galvoju toki dydi gal imti, o man 93 klubai, tai svarstau gal usa4 g.gif ax.gif nes cia velvetines, elastano yra gal nebus per dauga aptemptos, būtų gerai, as atsilieptų kas turi tokia, šiaip rugby dydžiai atitinka ax.gif
Atsakyti
junkitessss 4u.gif

ideeli
armaniexchange
hautelook
modnique
beyoundtherack
1stopkidzshop
gymboree
gap
sierratradingpost-30%off
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2012 11 05, 17:50)


as tris dienas kasike laikau tas kelnes, jos cia vilvetines, kazkuri mergina paradvineja rugby su 92 klubais usa2 tai ir as galvoju toki dydi gal imti, o man 93 klubai, tai svarstau gal usa4 g.gif  ax.gif nes cia velvetines, elastano yra gal nebus per dauga aptemptos, būtų gerai, as atsilieptų kas turi tokia, šiaip rugby dydžiai atitinka ax.gif

inga, turiu rugby velvetkes praeitu metu 4 dydi su 95-96cm, jos tamprios.
Beje, labai fainos ir megiamos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2012 11 05, 18:56)
inga, turiu rugby velvetkes praeitu metu 4 dydi su 95-96cm, jos  tamprios.
Beje, labai fainos ir megiamos thumbup.gif

aciu uz patarima, tai man irgi pagal lentele irgi tada usa4 reikia? su 93 klubais, tai man koki usa 2 bijau, kad traskesiu po to bijosiu atsisest? g.gif ax.gif pagal lentele usa4-yra 92,7 is coliu pavertus i cm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas @ 2012 11 05, 17:52)
Kodel man nerodo nei kainos, nei paveiksliuko  doh.gif  unsure.gif



QUOTE(bambukas @ 2012 11 05, 18:11)
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Kaip suprasti jos kaina, viena raso 60dol. o cia didesne? g.gif



Su koduku ELECT kaina kita, bet nebera jau S ir M NAVY spalvytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ineciuxxx @ 2012 11 05, 18:59)
Su koduku ELECT kaina kita, bet nebera jau S  ir M NAVY spalvytes  mirksiukas.gif

jo cia gavosi biski pigiau, bet nepirkau, nes laukiu is praeito uzpirkino ir gu nuolaida, bet cia dar didesne gavosi, g.gif ax.gif kaip kartais apmaudu, kai ima ir nupigina, as paskaiciavau ten biskuciuka pigiau gavosi, kas pirko dabar , o mums kas pirkom anksciau, laukiame jau greit turesime sia populiaria grazuole smile.gif wub.gif
Papildyta:
o kur tie vyriski ugg? nematau verysad.gif kas nmatote imeskite nuoroda blink.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 05 lapkričio 2012 - 18:05
QUOTE(inga_ @ 2012 11 05, 18:09)
jo cia gavosi biski pigiau, bet nepirkau, nes laukiu  is praeito uzpirkino ir gu nuolaida,  bet cia dar didesne gavosi, g.gif  ax.gif kaip kartais apmaudu, kai ima ir nupigina, as paskaiciavau ten  biskuciuka pigiau gavosi, kas pirko dabar , o mums kas pirkom anksciau, laukiame jau greit turesime sia populiaria grazuole smile.gif  wub.gif
Papildyta:
o kur tie vyriski ugg? nematau verysad.gif  kas nmatote imeskite nuoroda blink.gif  ax.gif

Prasom
http://www.hautelook...8uggaustraliamf
Atsakyti
gymboree turit nuolaidu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukaja: 05 lapkričio 2012 - 18:21
jau radau, bet kad jau nieko nera dydziu, neleidzia deti i krepsiukus ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, šių UGG'ų 5 dydis tiktų 37,5 d, kaip klasikinių? ar čia mažų vaikų dydžiai? ačiū smile.gif

http://www.hautelook...product/5162595
Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2012 11 05, 19:14)
gymboree turit nuolaidu?


Viskam 30% nuo esamu kainu 4u.gif
Atsakyti