Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (188 tema)!

QUOTE(Master @ 2012 11 01, 23:43)
As su tokiais ismatavimais turiu 6 dydi, bet i 4dydi tikrai neilysciau schmoll.gif  bet pas mane kojos ne kudos  blush2.gif  tai tikriausiai del to 4tikrai butu mazas  rolleyes.gif



Pas mane irgi kojos ne is kudziausiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 02, 00:48)
Pas mane irgi kojos ne is kudziausiu... ax.gif

Esu uzsisakius 4dydzio skiniukus, tai kai ateis -bus matyt rolleyes.gif bet laukiu be didelio dziaugsmo, nes bijau, kad neilysiu doh.gif
Atsakyti
labai laukiam kompanijos su uzsakymu is hautelook 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 11 01, 22:14)
Sveikos, pakomentuokit kas nors AMERICAN EAGLE džinsų dydžius g.gif  Gal kas turit 6 dydį ir galite pamatuoti? ax.gif

Pagal mergaiciu komentarus su 95-96cm buvau pasiemusi 2dydi, mazoki buvo..Dabar imciau 4 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramka: 01 lapkričio 2012 - 22:56
QUOTE(ramka @ 2012 11 01, 23:54)
Pagal mergaiciu komentarus su 95-96cm buvau pasiemusi 2dydi, mazoki buvo..Dabar imciau 4  4u.gif


Aha, 2 dydis klubams apie 92 cm pagal mane.
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2012 11 01, 23:43)
As su tokiais ismatavimais turiu 6 dydi, bet i 4dydi tikrai neilysciau schmoll.gif  bet pas mane kojos ne kudos  blush2.gif  tai tikriausiai tik del to 4 tikrai butu mazas  rolleyes.gif




QUOTE(ramka @ 2012 11 01, 23:54)
Pagal mergaiciu komentarus su 95-96cm buvau pasiemusi 2dydi, mazoki buvo..Dabar imciau 4  4u.gif


Ačiū,mergaitės, jaučiu reikia aplenkti šią parduotuvę biggrin.gif Jau kaip nemėgstu, kai neprognozuojami dydžiai būna: parduotuvė ta pati, o dydžiai skiriasi net ir to paties modelio, bet kitų spalvų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 11 02, 00:02)
Ačiū,mergaitės, jaučiu reikia aplenkti šią parduotuvę biggrin.gif  Jau kaip nemėgstu, kai neprognozuojami dydžiai būna: parduotuvė ta pati, o dydžiai skiriasi net ir to paties modelio, bet kitų spalvų schmoll.gif



Turiu foto kaip man jie atrodo, jei reikia parasyk pasta, atmesu foto 4u.gif

Man atrodo jie visai prognozuojami, tik kad beda kaip visuomet - kad merginos su tais paciais ismatavimais skirtingus dydzius nesioja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 01 lapkričio 2012 - 23:16
rugby - turim 20% off koduka nuo maziausiu kainu, junkites 4u.gif

UGG Leland boot - liuksiska kaina thumbup.gif thumbup.gif

Nuoroda

prisijunkite 4u.gif

isaay - 40% off sitewide
rugby -20%
williams-sonoma - 15% off, gal dar kam ananasu pjaustykliu - nuoroda
cabelas
josbank-nedaug truksta iki nemokamo siuntimo
armaniexchange
nike-truksta iki nemokamo siuntimo
revolveclothing
shopbop
venus
guess
6pm
sleekhair
stockngo
jcrew
jcrewfactory - 20%off
ideeli
beyondtherack
hautelook
modnique
polo - 15% off
landsend
shoemetro - 15% off, galioja ir ugg thumbup.gif thumbup.gif
amazon
sierratradingpost-30%off
gap - 15%
tanforless
harney
drugstore
carters
express
vitacost
shoes
overstock
crocs
AE - 40% off factory prekems
aeropostale- 20$ off 80$ or more, negalioja clearance, truksta iki nemokamo siuntimo
macys - tommy prekems 25$ off 100$
talbots
seshday-emu batukai thumbup.gif

ir prie visu kitu,jamsim kas susiriks 4u.gif 4u.gif 4u.gif


desigual - turim 150$ off nuo 500$ nuolaidele, kas procentaliai butu 30% off, galioja tik nenukainuotoms prekems. kvieciam jungtis norincias ja pasinaudot

Ziurekit, kokia gera sitos striukytes kaina siandien ir dar -20%, junkites 4u.gif

Tommy striuke moteriska - macys

Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2012 11 01, 23:54)
Pagal mergaiciu komentarus su 95-96cm buvau pasiemusi 2dydi, mazoki buvo..Dabar imciau 4  4u.gif



As su tokiais ismatavimais turiu 4,bet kita karta imsiu jau 6 kalbu apie jeginsus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2012 11 02, 00:02)
Ačiū,mergaitės, jaučiu reikia aplenkti šią parduotuvę biggrin.gif  Jau kaip nemėgstu, kai neprognozuojami dydžiai būna: parduotuvė ta pati, o dydžiai skiriasi net ir to paties modelio, bet kitų spalvų schmoll.gif



Koki modeliuka ziurinejate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 11 01, 23:02)
Ačiū,mergaitės, jaučiu reikia aplenkti šią parduotuvę biggrin.gif  Jau kaip nemėgstu, kai neprognozuojami dydžiai būna: parduotuvė ta pati, o dydžiai skiriasi net ir to paties modelio, bet kitų spalvų schmoll.gif


nezinau ar tau pades, bet man ae tinka 10dydis, mano 102
Atsakyti
Sveikutės,

Katuli, ar turit kokį koduką Bloomingdales?

patarkit prašau, kur nupirkti vyrui šiltą klasikinę striukę, kad dengtų kostiumo švarką?
Macys, Wilsonleather neradau...

Ir dar, gal kuri esat kažką pirkusi dovanų medžiotojui/žvejui? Gal galit kokią įdomybę pasiūlyti?

Ačiū 4u.gif

QUOTE(etsujv @ 2012 11 01, 18:48)
http://www.fredflare...Mr-Tea-Infuser/

cia siektiek pygiau.. gal paiimtumet?  g.gif


Oi koks fainuolis, man irgi reiktų dovanom...
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2012 11 01, 23:18)

Ziurekit, kokia gera sitos striukytes kaina siandien ir dar -20%, junkites 4u.gif

Tommy striuke moteriska - macys

Tai nuo 72$ dar -20off?
Atsakyti