Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (188 tema)!

Sveikos, merginos,

http://www.famousfootwear.com

kaip suprantu yra 20 proc nuolaida papildoma, pataisykit, jei klystu ax.gif 4u.gif

Atsakyti
Laba

shoes akcija

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 01, 10:01)
Man tai visos skanios - as megstu aromatines, tai renkuosi pagal tai koks skonis patinka, tai zalia man patinka hot cinnamon,  tropical green, bankok.  Balta man labai skani vanilla grapefruit

Na va ir as apie ta cinamon galvoju ir vanilla, noriu draugaitem pajamt dovanu simboliskai kaledoms, o tu arbatu cia galybe ir ne visas suprantu kas per daiktas ir su kuo valgoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 01, 18:15)
Na va ir as apie ta cinamon galvoju ir vanilla, noriu draugaitem pajamt dovanu simboliskai kaledoms, o tu arbatu cia galybe ir ne visas suprantu kas per daiktas ir su kuo valgoma  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif



Mano tai visos drauges ir visi artimieji jomis apdovanoti smile.gif)) Labai man geras komplektas - arbata ir envirosav maiselis dovanoms ir artimiems ir tolimesniems draugams smile.gif))

Atsakyti
http://www.fredflare...Mr-Tea-Infuser/

cia siektiek pygiau.. gal paiimtumet? g.gif
Atsakyti
ar turite uzsakymu is shoptheshoebox? 4u.gif
Atsakyti
mergaites junkites 4u.gif

ideeli
hautelook
juicycouture
modnique
isaay-kai kam duoda 40%off su koduku SITE40 thumbup.gif
shoebox
landsend
6pm
polo-15%off su koduka kam duoda sale prie prekyciu parasyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 01, 17:47)
Mano tai visos drauges ir visi artimieji jomis apdovanoti smile.gif)) Labai man geras komplektas - arbata ir envirosav maiselis dovanoms ir artimiems ir tolimesniems draugams smile.gif))

Kas tai? g.gif
Atsakyti
laba, nusiunciau uzsakyma is ae smile.gif negavau ok, gal vel kas su pastu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2012 11 01, 09:07)
O katinuka toki UK parduoda uz 15 svaru perkant 2 vnt.  bigsmile.gif Ka tik buvo akcija tai vos ne visas forumas uzsisake  biggrin.gif

Kur? bigsmile.gif

Mano Lėjyte , envirosax 4u.gif Pas mus yra čia, čia ir čia Dar yra Panramoje vienoje parduotuvėje. Pernai 2 vnt siunčiausi, 2 vnt pirkau Panoramoje per nuolaidas, tai kaina gavosi beveik tokia pat, tik USA spalvų pasirinkimas žymiai didesnis
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 01, 19:05)



QUOTE(Tasty @ 2012 11 01, 19:27)
Kur?  bigsmile.gif

Mano Lėjyte , envirosax  4u.gif  Pas mus yra čia, čia ir čia Dar yra Panramoje vienoje parduotuvėje. Pernai 2 vnt siunčiausi, 2 vnt pirkau Panoramoje per nuolaidas, tai kaina gavosi beveik tokia pat, tik USA spalvų pasirinkimas žymiai didesnis

drinks_cheers.gif aciu. Klaida padariau rasydama. Hautelook daznai buna ju eventai. Man labai patinka jis, visada pas mane rankineje yra ir kiek kam esu dovanojusi - irgi labai dziaugiasi. Nieko nesveria, labai didelis ir talpus, patogus, berods pakelia iki 20 kg
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2012 11 01, 18:39)
drinks_cheers.gif aciu. Klaida padariau rasydama.  Hautelook daznai buna ju eventai. Man labai patinka jis, visada pas mane rankineje yra ir kiek kam esu dovanojusi - irgi labai dziaugiasi. Nieko nesveria, labai didelis ir talpus, patogus, berods pakelia iki 20 kg

puiku dekui reikes pasiziuret bet jau kaip ir turiu idejas draugem tik liko vaikai, o cia jau bėėėėda doh.gif
Papildyta:
Ar hautelook turite ka nors?
Atsakyti