Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu (188 tema)!

QUOTE(marsele @ 2012 10 31, 21:35)
Vaikams nerealuuuuuus sitas - is iPhone appso pazistamas katinas - ir suo irgi yra - nu griuk negyvas  thumbup.gif gal youtube yra kur nors "gyvam" apziurejimui smile.gif

http://www.amazon.co...ted Talking Tom


Nu ar as ne saunuole kad pasidalinau???!!! ax.gif  biggrin.gif  tongue.gif


Aciu labai kad pasidalinai, daug idomiu ideju bigsmile.gif

O katinuka toki UK parduoda uz 15 svaru perkant 2 vnt. bigsmile.gif Ka tik buvo akcija tai vos ne visas forumas uzsisake biggrin.gif
Atsakyti
MergInos o jcrew cia - 20% nuo nurodytos sale kainos?
Atsakyti
QUOTE(Mano Lėjytė @ 2012 11 01, 10:02)
Parekomenduokite kokia nors skania arbata is harneys.com (zalia, balta), aciu



Man tai visos skanios - as megstu aromatines, tai renkuosi pagal tai koks skonis patinka, tai zalia man patinka hot cinnamon, tropical green, bankok. Balta man labai skani vanilla grapefruit
Atsakyti
Mergaitės, kaip su Armani kelnaičių dydžiais, jei nešioju S (93 cm klubai)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2012 11 01, 09:45)
MergInos o jcrew cia - 20% nuo nurodytos sale kainos?

-20% nuo sale ir ne nuo sale - nuo visko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2012 11 01, 11:28)
-20% nuo sale ir ne nuo sale - nuo visko smile.gif

4u.gif
Atsakyti
mergaites junkites prie jcrew su 20%off,palauksiu dar pusvalanduka ir jamsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2012 11 01, 11:28)
mergaites junkites prie jcrew su 20%off,palauksiu dar pusvalanduka ir jamsiu 4u.gif

Natttuk - palauk bent 12.20 - gal dar papildys ka gero 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marsele @ 2012 11 01, 12:42)
Natttuk - palauk bent 12.20 - gal dar papildys ka gero 4u.gif


mieloji siandien lapkricio 1,turiu ir as atlikti pareiga mirksiukas.gif ir kai kur nuvaziuot 4u.gif
vakar laukiau,bet deja nieko nesulaukiau,nieko jie nedave schmoll.gif


prisijunkite prie allcosmeticswholesale,vos keliu $ truksta iki nemokamo siuntimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2012 11 01, 11:55)
mieloji siandien lapkricio 1,turiu ir as atlikti pareiga mirksiukas.gif ir kai kur nuvaziuot 4u.gif
vakar laukiau,bet deja nieko nesulaukiau,nieko jie nedave schmoll.gif
prisijunkite prie allcosmeticswholesale,vos keliu $ truksta iki nemokamo siuntimo 4u.gif

Tai zinoma natttuk - galvojau kad dar darbuojies per pietus, del to ir parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o Kaune kur dažniausiai siuntiniai keliauja?
Galvoju rinktis tarpininke pagal tai, kur bus prekes, nes kitaip sakutes, labai nepatogu su atsiiemimu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2012 11 01, 15:16)
Merginos, o Kaune kur dažniausiai siuntiniai keliauja?
Galvoju rinktis tarpininke pagal tai, kur bus prekes, nes kitaip sakutes, labai nepatogu su atsiiemimu unsure.gif


Savanoriu pr., centro link, netoli Saules gimnazijos.
Atsakyti