Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Colomba @ 2013 01 08, 15:31)
Reikėtų išsiaiškinti dėl ko ji taip daro. Ar buvo tirta, kas sukelia viduriavimą?

Na as veterinarei esu sakius, kad ji visada skystokai daro, bet ji man nieko nepatare. Veliau esu minejus kad ir maistuka specialu perku, bet velgi mazdaug "na gerai" ir tiek. Mes kai lankemes pas vet, tai buvo kitos problemos, gal del to ji taip atsainiai, net nezinau. Bet va dabar uztat net nesinori vezti katytes ten, nes naudos isties zinau kad mazai bus. Zinau sakysit reik keist veta, bet va cia ir problema, nes cia anglijoj tokia jau sistema visur. Net ir zmonems nuejus pas daktarus isklauso ko skundies, suraso kompe viska ir visais atvejais paracetamolio israso. Cia reik pries einant jau paciam zinot ko ieskot, ko reikalaut.
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2013 01 08, 15:46)
Na as veterinarei esu sakius, kad ji visada skystokai daro, bet ji man nieko nepatare. Veliau esu minejus kad ir maistuka specialu perku, bet velgi mazdaug "na gerai" ir tiek. Mes kai lankemes pas vet, tai buvo kitos problemos, gal del to ji taip atsainiai, net nezinau. Bet va dabar uztat net nesinori vezti katytes ten, nes naudos isties zinau kad mazai bus. Zinau sakysit reik keist veta, bet va cia ir problema, nes cia anglijoj tokia jau sistema visur. Net ir zmonems nuejus pas daktarus isklauso ko skundies, suraso kompe viska ir visais atvejais paracetamolio israso. Cia reik pries einant jau paciam zinot ko ieskot, ko reikalaut.


Keiskit Hills maistą į kitokį. Hills, kad ir rašo, jog super premium maistas, iš tiesų yra ir kvapų ir kitokių nesąmonių prikištas. Viduriavimui stabdyti galite suduoti žmogiškos nošpos tirpalo, tiesiog į švirkštą be adatos pritraukite skysčio ir suleiskite į burną. Dar tinka ir tie patys ryžiai ir višta virta. Tas likęs skystis labai padeda tiek skrandžiui sudirgusiam, tiek žarnynui. Bet jeigu tai jau kaip chroniškas pasireiškimas, kad nuolatos viduriuoja, o dar ir su krauju, reikėtų būtinai kreiptis į rimtą veterinarą - suprantu, kad Anglijoje suklosite ajajaj kaip daug už vizitą, bet jei gyvūnas tikrai rūpi, manau būtų galima pabandyti apsilankyti pas kitą vetą. Gali būti kokios nors žaizdelės žarnyne, o to plika akim jau nepamatysi.
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2013 01 08, 16:29)
Keiskit Hills maistą į kitokį. Hills, kad ir rašo, jog super premium maistas, iš tiesų yra ir kvapų ir kitokių nesąmonių prikištas. Viduriavimui stabdyti galite suduoti žmogiškos nošpos tirpalo, tiesiog į švirkštą be adatos pritraukite skysčio ir suleiskite į burną. Dar tinka ir tie patys ryžiai ir višta virta. Tas likęs skystis labai padeda tiek skrandžiui sudirgusiam, tiek žarnynui. Bet jeigu tai jau kaip chroniškas pasireiškimas, kad nuolatos viduriuoja, o dar ir su krauju, reikėtų būtinai kreiptis į rimtą veterinarą - suprantu, kad Anglijoje suklosite ajajaj kaip daug už vizitą, bet jei gyvūnas tikrai rūpi, manau būtų galima pabandyti apsilankyti pas kitą vetą. Gali būti kokios nors žaizdelės žarnyne, o to plika akim jau nepamatysi.

na taip cia kainos vizitu kandziojasi ir net labai, bet del savo katytes tai tikrai negaila ir padaryciau bet ka. Tik va reikalas is ties kad ZINAU jog nieko man cia gero nepatars. Nebent eisiu ir reikalausiu, kazko. O as nelabai zinau ko tiksliai. Tad kreipiuosi i jus. Kaip ta skranduka istirt turetu? Kaip tas tyrimas vadinasi? O veterinaru kur gyvenu irgi nera tiek kad rinkis... Mes lankomes atseit geriausioj gydykloj, bet bent jau man to geriausio toli grazu negana.
Atsakyti
Sveikutes,
iskilo man toks truputi nepadorus klausimas ax.gif vienas mano rastinukas-priglaustukas, kaip cia padoriau issireiskus g.gif labai gadina ora, ne tik paimtas ant ranku, bet ir guledamas B ant krutines. Niekada su tokiu dalyku nebuvau susidurus, nors paskutinis mano katukas 17m. gyveno. Kas cia jam gali but? Vyras ji dazniau bezdalium, nei vardu vadina blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą, gal būsit kas su tuo susidūrusios. Jau kuris laikas jaučiais iš katino snukučio blogas kvapas, patikrinome šiandien dantis ir išsigandom, ten raudona, lyg papulevę blink.gif unsure.gif Ryt vešim pas veterinarą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2013 01 08, 16:23)
Laba laba. Vakar vakare pastebejau kad mano katyte viduriavo su kraujuku. Siaip ji skystokai visad daro, dabar seriu hills i/d, turiu ir probiotiku tabletemis, bet niekas nesukietina to kakio. Na buvo metas kai isvis "purske" ji, o ne kakojo, tai hills'as gal kiek padejo. Bet va dabar del to kraujuko pergyvenu, ko gero jau virskinimo sistemai kazkas negerai visai...Siaip jauciasi ji normaliai, nepanasu kad paliudus butu. Gal zinok kuo galeciau jai padeti, ar ko dar griebtis? Gal ryziu isvirt? Kazkada lyg kazkur buvau skaicius kad vistienos sultinukas su ryziais gerai kai virskinimo problemos atsiranda..ar as kazka maisau?
dekui  4u.gif


Kraujas ismatose greiciausiai yra del to, kad katyte viduriuoja. Nuo viduriavimo sudirgsta zarnu gleivine ir del to gali buti kraujo. Kraujavimas tikrai ne is skrandzio, o is zarnyno, nes jei butu is skrandzio, tai kraujas butu suvirskintas, tiesiog jo nesimatytu, tik ismatos butu juodos.Greiciausia sita problema yra del to, kad netinka maistas, tesiog katinas gali but jautrus kuriai nors sudedamajai maisto daliai.
Garantuoju 99 proc. kad veterinarai nieko neistirs. Mano katinas irgi turejo tokia problema plius dar veme, visus galus tyre ir nieko nerado. Situacija pasitaise pradejus sert naturaliai, t. y. zalia mesa. Galit ir jus pabandyt naturalia dieta.Jei katinas nera gaves zalios mesos, tai rekia pradet nuo virtos, geriausia vistienos, nes ji lengvai virskinama. Kiausinio trynys irgi tinka, lengvai virskinamas ir maistingas produktas. Ryziai maniskiui tai netiko, bet cia kiekvienam katinui individualiai.
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2013 01 08, 20:16)
Sveikos, turiu klausimą, gal būsit kas su tuo susidūrusios. Jau kuris laikas jaučiais iš katino snukučio blogas kvapas, patikrinome šiandien dantis ir išsigandom, ten raudona, lyg papulevę  blink.gif  unsure.gif  Ryt vešim pas veterinarą  verysad.gif


Sveiki, labai įdomu, ką diagnozavo vetas ir kokį gydymą skyrė? Maniškei užeidavo blogas burnos kvapas, kai apsilankėm pas vetą, pasirodo jai dantenos jau tamsiai raudonos. Diagnozavo stomatitą. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2013 01 08, 21:16)
Sveikos, turiu klausimą, gal būsit kas su tuo susidūrusios. Jau kuris laikas jaučiais iš katino snukučio blogas kvapas, patikrinome šiandien dantis ir išsigandom, ten raudona, lyg papulevę  blink.gif  unsure.gif  Ryt vešim pas veterinarą  verysad.gif

Katėms dantenų uždegimą dažniausiai sukelia kalicivirusai (liga - kalicivirozė). Neužleidus tai pagydoma liga, tik reikia burnos priežiūros ir žiūrėti, kad katinas neatsisakytų ėsti. Pasiroykit veterinarui, patars ką ir kaip daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2013 01 09, 12:21)
Kraujas ismatose greiciausiai yra del to, kad katyte viduriuoja. Nuo viduriavimo sudirgsta zarnu gleivine ir del to gali buti kraujo. Kraujavimas tikrai ne is skrandzio, o is zarnyno, nes jei butu is skrandzio, tai kraujas butu suvirskintas, tiesiog jo nesimatytu, tik ismatos butu juodos.Greiciausia sita problema yra del to, kad netinka maistas, tesiog katinas gali but jautrus kuriai nors sudedamajai maisto daliai.
Garantuoju 99 proc. kad veterinarai nieko neistirs. Mano katinas irgi turejo tokia problema plius dar veme, visus galus tyre ir nieko nerado. Situacija pasitaise pradejus sert naturaliai, t. y. zalia mesa. Galit ir jus pabandyt naturalia dieta.Jei katinas nera gaves zalios mesos, tai rekia pradet nuo virtos, geriausia vistienos, nes ji lengvai virskinama. Kiausinio trynys irgi tinka, lengvai virskinamas ir maistingas produktas. Ryziai maniskiui tai netiko, bet cia kiekvienam katinui individualiai.

Na ismatos tai tikrai ne juodos, o ir nepastebejau kad dar nors karta kraujuko rasciau, tik ta viena karta. Bet visgi susirupinus esu, nes nebezinau kaip cia su tuo viduriavimu ir susitvarkyt. Ko gero teks eit prie zalio maisto, nes is sausiuku na nieko nenutaikau vis. Dar ziuresiu ir valgys kaip ji, nes pamenu kai mazesne buvo tai jautienos niekaip neisiuliau jai, o ir vakar ryziu su vistiena nevalge. i jau isranki ji pas mane. Labai dekui uz patarimus, lekiu i tema apie raw maitinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2013 01 09, 16:18)
Na ismatos tai tikrai ne juodos, o ir nepastebejau kad dar nors karta kraujuko rasciau, tik ta viena karta. Bet visgi susirupinus esu, nes nebezinau kaip cia su tuo viduriavimu ir susitvarkyt. Ko gero teks eit prie zalio maisto, nes is sausiuku na nieko nenutaikau vis. Dar ziuresiu ir valgys kaip ji, nes pamenu kai mazesne buvo tai jautienos niekaip neisiuliau jai, o ir vakar ryziu su vistiena nevalge. i jau isranki ji pas mane. Labai dekui uz patarimus, lekiu i tema apie raw maitinima  4u.gif


Na, vienas kartas tai tikrai nieko baisaus. O del maitinimo, tai yra kaciu, kurioms mesos nei per kur neikisi, eda tik sausiaka ir nors tu ka. Jeigu jusiskis is tokiu, tai reikes tiesiog bandymu budu surast jam tinkama sausa maista, geriausia bandyt tokius, kurie skirti jautriam virskinimui. Mano triedaliui dar pritiko Virbac sausas maistas.
Atsakyti
QUOTE(ghost_boo @ 2013 01 09, 13:03)
Sveiki, labai įdomu, ką diagnozavo vetas ir kokį gydymą skyrė? Maniškei užeidavo blogas burnos kvapas, kai apsilankėm pas vetą, pasirodo jai dantenos jau tamsiai raudonos. Diagnozavo stomatitą.  verysad.gif


Šiandien po darbo vešim pas veterinarą, labai bijau, kad nesakytų, jog nebeis pagydyti verysad.gif Jaučiuosi nevvkusi šeimininkė, kad iškarto šito nepastebėjom doh.gif doh.gif

Pranešiu ką sakė veterinaras. Vešim Vilniui į Buivydiškių veterinarijos kliniką, dar ten neikad nebuvom, nežinau ar geri veterinarai ten.

P.S. O stomatitas kas čia per liga? Kuo ji pasireiškia ir kas gręsia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arėa: 09 sausio 2013 - 15:00
Ziuriu cia daug kas su viduriavimu turit problemu. Mes tai pakeitem maista i Hills sensitive stomach ar panasiai vadinasi. Kolkas padejo thumbup.gif Dar kai Orijen naudojom, neviduriavo niekad. Bet ne apie tai norejau paklaust. Katinukas vis kasosi pasmakre, paziurejau, ogi kazkokie juodi taskiukai ant odos doh.gif galvojau, gal purvina, bet ne, nenusivalo. Kazi gal esat kas susidure? Kol buvo mazas, jam buvo ausu erkutes. Bet lyg ir pagydem. Girdejau, kad jos isplinta ir apima ne tik ausis, bet ir visa snukuti, gal cia nuo to tie taskuciai? Ai ir dar nuolat purvinos ausys! Isvalau, o po keliu dienu vel nesvarios... rodziau gydytojui tas ausis, pakrapste, neva gleiviu nera, viskas gerai. Smakriuko nerodziau dar, nebuvom pastebeje. Bijau, kad nenusikasytu. Ka manot? 4u.gif
Atsakyti