Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(ugniesdeive @ 2012 12 12, 11:12)
Dekui, bandysim, neatsimenu, ar su aliejum buvo, berods kad be... visad perkam be aliejaus, bet gal neapsiziurejom....Ar tikrai mezym galima duot? Ar isbandyta?


Nuo tuno, netgi be aliejaus maniskis irgi buvo suviduriaves, as tai viriau ryziu ir maisiau i koki maista - maniskiui padeda labai.
Atsakyti

INFORMACIJA VEISLYNAMS, Labas vakaras, Aš jau visas mėnuo, kaip bandau kažką sužinoti, man tas virusas pasirodė labai labai baisus.Nusiunčiau Meino meškėnų veislynams , pasirodo niekam neįdomu
Manau svarbi ta žinai būtų veisėjoms,apie baisia BACILA PAS KATES IR KITUS NAMINIUS GYVŪNUS, o ypač tai kuri pastoviai ardosi, neminiesiu kas, visgi, gal kam įdomu. Kol kas Lietuvoje niekas neturi informacijos apie ta bacila.
--

http://www.fabcats.o...richomonas.html

gal bandome surasti Lietuvoje bendrų vaistu drauge, aš jau turiu užsikabinusiu, rašykite man i az arba skambinti

http://www.fabcats.o...richomonas.html

gal bandome surasti Lietuvoje bendrų vaistu drauge, aš jau turiu užsikabinusiu, rašykite man i az arba skambinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irish Cool: 19 gruodžio 2012 - 22:21
QUOTE(Irish Cool @ 2012 12 19, 22:18)
INFORMACIJA VEISLYNAMS, Labas vakaras, Aš jau visas mėnuo, kaip bandau kažką sužinoti, man tas virusas pasirodė labai labai baisus.Nusiunčiau Meino meškėnų veislynams , pasirodo niekam neįdomu
Manau svarbi ta žinai būtų veisėjoms,apie baisia BACILA PAS KATES IR KITUS NAMINIUS GYVŪNUS, o ypač tai kuri pastoviai ardosi, neminiesiu kas, visgi, gal kam įdomu. Kol kas Lietuvoje niekas neturi informacijos apie ta bacila.
--

http://www.fabcats.o...richomonas.html

gal bandome surasti Lietuvoje bendrų vaistu drauge, aš jau turiu užsikabinusiu, rašykite man i az arba skambinti

http://www.fabcats.o...richomonas.html

gal bandome surasti Lietuvoje bendrų vaistu drauge, aš jau turiu užsikabinusiu, rašykite man i az arba skambinti


Kaip jau rašiau kitoj temoj - siūlau išverst svarbiausias teksto vietas, nes tikiu, kad didelę dalį forumiečių atbaido ilgas tekstas anglų kalba.
Atsakyti
QUOTE(Irish Cool @ 2012 12 19, 23:18)
INFORMACIJA VEISLYNAMS, Labas vakaras, Aš jau visas mėnuo, kaip bandau kažką sužinoti, man tas virusas pasirodė labai labai baisus.Nusiunčiau Meino meškėnų veislynams , pasirodo niekam neįdomu
Manau svarbi ta žinai būtų veisėjoms,apie baisia BACILA PAS KATES IR KITUS NAMINIUS GYVŪNUS, o ypač tai kuri pastoviai ardosi, neminiesiu kas, visgi, gal kam įdomu. Kol kas Lietuvoje niekas neturi informacijos apie ta bacila.
--

http://www.fabcats.o...richomonas.html

gal bandome surasti Lietuvoje bendrų vaistu drauge, aš jau turiu užsikabinusiu, rašykite man i az arba skambinti


Apie šitą ligą mes jau esame galvoję su keliais katinų šeimininkais. Naujas dalykas pas mus, veterinarai dar nediagnozuoja - vis kitiems dalykams nurašo.
Gydymui galima imti vaistus, skirtus balandžiams, bet jie nelegalūs, dėl to stipriai nesiplėsiu censored2.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2012 12 20, 11:05)
Apie šitą ligą mes jau esame galvoję su keliais katinų šeimininkais. Naujas dalykas pas mus, veterinarai dar nediagnozuoja - vis kitiems dalykams nurašo.
Gydymui galima imti vaistus, skirtus balandžiams, bet jie nelegalūs, dėl to stipriai nesiplėsiu  censored2.gif


http://www.ebay.com/...t-/261103782268
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irish Cool: 20 gruodžio 2012 - 12:16
Mano kate siryt istiko epilepsijos priepuolis. sveika, jauna, mazdaug treju metu gyvuna. ji sterilizuota, bet nenutukusi, gyvena, judru gyvenima, peliaujanti. Kol kas veterinarija dar nedirba, veliau skambinsiu, bet gal kas esat su tuo susidure?
Idomu tai, kad po priepuolio praejus vos 5 minutems ji ziauriai est norejo. ede viska padred- net suns maisto vogt lipo...
kaip suprantu apieliepsija- nepagydoma? tik bloges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2013 01 04, 09:33)
kaip suprantu apieliepsija- nepagydoma? tik bloges?  g.gif

Ar tai tikrai epilepsijos priepuolis? Ar priepuolio metu gyvūnas pasišlapino, pasituštino?
Nes kiek turim šunų su epilepsija, po priepuolio jie nesijaučia gerai kaip įprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 01 04, 09:40)
Ar tai tikrai epilepsijos priepuolis? Ar priepuolio metu gyvūnas pasišlapino, pasituštino?
Nes kiek turim šunų su epilepsija, po priepuolio jie nesijaučia gerai kaip įprasta  4u.gif

ji priseilejo visa bala, panasu, kad nedaug ir pasilapino. grindys buvo po ja slapios, kailiukas susislapino. dar neisdziuvusi ji pradejo maisto reikalaut. vandens biski palake. is to strioko net pieno ipyliau, nors katei tik rugpienio duodu doh.gif
Atsakyti
Priepuoliukų būna ir nebūtinai dėl epilepsijos - būna smegenų veiklos sutrikimas dėl gliukozės trūkumo, didelio susijaudinimo, apsinuodijimo, katėms nereti alerginiai priepuoliai dėl stiprių kvapų dirgiklių. Pastebėkit katę - tai gali ir nesikartoti. Tik užsirašykit priepuolio datą, laiką ir detales (tai vertinga info ateityje, jei panašūs dalykai kartosis).
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 01 04, 10:25)
Priepuoliukų būna ir nebūtinai dėl epilepsijos - būna smegenų veiklos sutrikimas dėl gliukozės trūkumo, didelio susijaudinimo, apsinuodijimo, katėms nereti alerginiai priepuoliai dėl stiprių kvapų dirgiklių. Pastebėkit katę - tai gali ir nesikartoti. Tik užsirašykit priepuolio datą, laiką ir detales (tai vertinga info ateityje, jei panašūs dalykai kartosis).

konsultavausi su veterinare, sake gali but toks priepuolis helmintu isprovokuotas, gali but ir nuo toksaplazmozes doh.gif kai namie namie mazi vaikai- nezavi nei tas nei anas. kate gauna nuo helmintu reguliariai, paskutini karta spalio menesi- kaip tik vel butu laikas suduot. deja, duodavau tik viena karta, o patikrint ismatu, ner galimybes, nes savo reikalus ji atlieka lauke...pasitariau su veterinare, kad po priepuolio palaukt iki pirmadienio ir tada suduot. ale kol buvau isvaziavus- buvo dar vienas priepuolis verysad.gif gerai, kad dukra buvau perspejus, kad neissigastu.
nelabai tikiu, kad ji kuom nors galejo apsinuodyt, nes nera is tu, kurios ryja bet ka.
du priepuoliai per viena diena- cia jau kudai verysad.gif verysad.gif verysad.gif
duot man dabar tuos vaistus nuo kirminu? nepablogins jie situacijos? laukt iki pirmadienio ar neverta?
o gal jai tikrai gliukozes trukumas? kas tada? kaip ta trukuma patenkint?
tevai turi diebetike kate( kuria sterilizavus velyvam amziuje del gimdos uzdegimo, susirgo diabetu), tai sitacija pagerejo, kai mama ja pradejo serti ne kombikormu, o zalia zuvim, mesyte- zodziu RAW. diebetikams katinams skirto maisto kate nepripazino nei per kur.
gal ir man pradet ja kitaip maitinti g.gif
dabar pamasciau, kad gliukozes tyrima jauciu vetai atieka, tik gal ne visur? g.gif
Atsakyti
Laba laba. Vakar vakare pastebejau kad mano katyte viduriavo su kraujuku. Siaip ji skystokai visad daro, dabar seriu hills i/d, turiu ir probiotiku tabletemis, bet niekas nesukietina to kakio. Na buvo metas kai isvis "purske" ji, o ne kakojo, tai hills'as gal kiek padejo. Bet va dabar del to kraujuko pergyvenu, ko gero jau virskinimo sistemai kazkas negerai visai...Siaip jauciasi ji normaliai, nepanasu kad paliudus butu. Gal zinok kuo galeciau jai padeti, ar ko dar griebtis? Gal ryziu isvirt? Kazkada lyg kazkur buvau skaicius kad vistienos sultinukas su ryziais gerai kai virskinimo problemos atsiranda..ar as kazka maisau?
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2013 01 08, 14:23)
Laba laba. Vakar vakare pastebejau kad mano katyte viduriavo su kraujuku. Siaip ji skystokai visad daro, dabar seriu hills i/d, turiu ir probiotiku tabletemis, bet niekas nesukietina to kakio. Na buvo metas kai isvis "purske" ji, o ne kakojo, tai hills'as gal kiek padejo. Bet va dabar del to kraujuko pergyvenu, ko gero jau virskinimo sistemai kazkas negerai visai...Siaip jauciasi ji normaliai, nepanasu kad paliudus butu. Gal zinok kuo galeciau jai padeti, ar ko dar griebtis? Gal ryziu isvirt? Kazkada lyg kazkur buvau skaicius kad vistienos sultinukas su ryziais gerai kai virskinimo problemos atsiranda..ar as kazka maisau?
dekui  4u.gif

Reikėtų išsiaiškinti dėl ko ji taip daro. Ar buvo tirta, kas sukelia viduriavimą?
Atsakyti