Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Pujolis @ 2014 06 10, 14:58)
Daug kas giria Arden grange maista su menke ir bulvemis. Sako, kad jis tinka alergiskiems katinams. Siaip ar taip, sitas maistas tikrai be vistienos. Vitaderm aliejus tikrai puikus dalykas, mano alergiskam katinui labai tinka.


Arden grange ėdėm, bet labai prastai - matyt, be jokių tų priedų - tai visai sunkiai sumaitinau, vos vos.
verysad.gif
Nors vetas sakė mums, kad maistas pagal sudėtį geas, bet sunkiau ėdamas.
Atsakyti
Noriu paklaust - pas mano katina pasmakrej su labai tankiom (nuo blusu) sukomis issisukuoja juodi "trupinukai" ir nesuprantu nuo ko tai. Girdejau, kad tai gali buti blusu kiausineliai, bet lyg katinas nesikandzioja saves. Jei tai butu nuo maisto tai butu visus metus manau, bet atsirado pries koki menesi ir kiek sukuoju vis atsiranda nauju vel ir vel. Tikiuosi kazkas supras apie ka kalbu.
Atsakyti
QUOTE(auksine_roze @ 2014 06 13, 19:39)
Noriu paklaust - pas mano katina pasmakrej su labai tankiom (nuo blusu) sukomis issisukuoja juodi "trupinukai" ir nesuprantu nuo ko tai. Girdejau, kad tai gali buti blusu kiausineliai, bet lyg katinas nesikandzioja saves. Jei tai butu nuo maisto tai butu visus metus manau, bet atsirado pries koki menesi ir kiek sukuoju vis atsiranda nauju vel ir vel. Tikiuosi kazkas supras apie ka kalbu.


Tai ne blusų kiaušinėliai, bet blusų išmatos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 13 birželio 2014 - 18:53
QUOTE(Emila @ 2014 06 13, 19:53)
Tai ne blusų kiaušinėliai, bet blusų išmatos.


Oi kaip nemaloniai skamba blink.gif O ka daryti? Kaip naikinti, nes nepastebiu, kad nuo blusu kasytusi ir sukuojant nieko nerasta g.gif Ar i veterinara kreiptis geriausia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine_roze: 13 birželio 2014 - 19:12
QUOTE(auksine_roze @ 2014 06 13, 20:10)
Oi kaip nemaloniai skamba  blink.gif O ka daryti? Kaip naikinti, nes nepastebiu, kad nuo blusu kasytusi ir sukuojant nieko nerasta g.gif  Ar i veterinara kreiptis geriausia?


Yra visokių antkaklių, atbaidančių parazitus, tik reikėtų pasigilinti, kokius pirkti - yra impregnuoti kazkokias biologiniais preparatais (bijau apsimeluot), o būna chemija, paprastos parduotuvėlės sako būna uzkištos padirbiniais, kiek tiesos - nezinau.
Yra šampūnų nuo parazitų.
Greičiausiai duodantis efektą ir taip pat dar apsaugantis tam tikrą laiką (kiek ilgai -reikia tikslintis) - ampulės nuo parazitų, jų yra vet. klinikose ir vaistinėse. Ampulės turinys patepamas ant sprando odos ar tarp menčių (kad nepasiektų išsilaizyt), praskleidus plaukus. Ampulės dozuojamos pagal gyvūno svorį. Jei renkatės ampulę - po jos panaudojimo kurį laiką nemaudykite, jei kartais taip darot.
Rinkčiausi ampulę greitam efektui. Vėlesniam laikui, jei katiną išleidziat į lauką, kai jau ampulės veikimo laikas baigsis, dėčiau antkaklį impregnuotą biologiniais preparatais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 13 birželio 2014 - 19:54
QUOTE(auksine_roze @ 2014 06 13, 19:39)
Noriu paklaust - pas mano katina pasmakrej su labai tankiom (nuo blusu) sukomis issisukuoja juodi "trupinukai" ir nesuprantu nuo ko tai.

Tai tur būt bus aknė. Jei gerai patyrinėsit, tai pamatysit kad ten tokie juodi kaip inkštyrai. O ant smakriuko atrodo, kaip purvas, kaip kavos tirščiai smulkūs. Reikia nusipirkti medetkų spiritinės tinktūros ir atskiedus vandeniu patepti smakriuką.
Įdedu nuorodą paskaityti

http://www.vetpet.lt...ir-gydymas.html

Galit ir daugiau informacijos pasiieškoti internete ar forumuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 13 birželio 2014 - 20:23
QUOTE(Vidam @ 2014 06 13, 21:22)
Tai tur būt bus  aknė. Jei gerai patyrinėsit, tai pamatysit kad ten tokie juodi kaip inkštyrai. O ant smakriuko atrodo, kaip purvas, kaip kavos tirščiai smulkūs. Reikia nusipirkti medetkų spiritinės tinktūros ir atskiedus vandeniu patepti smakriuką.
Įdedu nuorodą paskaityti

http://www.vetpet.lt...ir-gydymas.html

Galit ir daugiau informacijos pasiieškoti internete ar forumuose.


Jo, aš taip pat pamasčiau apie šituos inšktirus, bet jie neišsišukuoja.
Atsakyti
Pradejau su ampule nuo blusu. Ziuresiu kaip seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2014 06 13, 22:45)
Jo, aš taip pat pamasčiau apie šituos inšktirus, bet jie neišsišukuoja.

blink.gif pirmą kartą girdžiu, kad neišsišukuoja. Tikrai išsišukuoja ir netgi nusivalo. Blusos paprastai būna visame kūne, o ne pasmakrėj.
Jeigu juoduliai tik pasmakrėj, tai čia paprasčiausia aknė, o ne jokios blusos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2014 06 14, 21:04)
blink.gif pirmą kartą girdžiu, kad neišsišukuoja. Tikrai išsišukuoja ir netgi nusivalo. Blusos paprastai būna visame kūne, o ne pasmakrėj.
Jeigu juoduliai tik pasmakrėj, tai čia paprasčiausia aknė, o ne jokios blusos  schmoll.gif


Nublusinus blogiau nebus, truputi apmiges kacius mano, bet nieko - issimiegos 4u.gif O tai akne nuo ko gali buti? Esu pasmakre po issukavimo peroksidu dezinfekavus bet negelbejo niekio. Jei nublusinimas nepades tai pas veterinarus eisiu.
Atsakyti
QUOTE(auksine_roze @ 2014 06 14, 23:05)
Nublusinus blogiau nebus, truputi apmiges kacius mano, bet nieko - issimiegos  4u.gif O tai akne nuo ko gali buti? Esu pasmakre po issukavimo peroksidu dezinfekavus bet negelbejo niekio. Jei nublusinimas nepades tai pas veterinarus eisiu.

Nublusinimas nuo aknės nepadės schmoll.gif
O aknė gali būti nuo daug ko: maisto, vandens, netgi netinkamų dubenėlių.
Paverskit kailiuką, jeigu pvz ant šonų ar nugaros, viduje poplaukyje tokių juodulių nėra, tai tikrai aknė. peroksidas neturėtų pakenkt. Juos juodulius reiktų nuvalyti švelniai ir atsargiai.
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2014 06 14, 23:16)
Nublusinimas nuo aknės nepadės  schmoll.gif
O aknė gali būti nuo daug ko: maisto, vandens, netgi netinkamų dubenėlių.
Paverskit kailiuką, jeigu pvz ant šonų ar nugaros, viduje poplaukyje tokių juodulių nėra, tai tikrai aknė. peroksidas neturėtų pakenkt. Juos juodulius reiktų nuvalyti švelniai ir atsargiai.



Hm, maistas, dubeneliai nesikeite, vandeni laka is ciaupo tik. O tie juoduliai tik ant smakro kiek randu.
Atsakyti