Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Toumei @ 2014 04 25, 13:18)
Dėl dantenų, šiaip nėra gerai tie paraudimai, bet gali būti ir dėl dantų kritimo, naujų augimo... Šiaip aš gal nelaukčiau tos kastracijos, pasirodyčiau dabar, nes, kad nebūtų didesnių bėdų paskui, kai jau koks uždegimas įsimes.
Kiek pastebejau yra virsuje ir apacioje konkrecioje vietoje paraudimas, panasu, kad kazkokie kruminiai kalasi. Tik va zinau, kad buna kalasi, dar seniems neiskritus, tada jau bedos gali buti. O tie dantukai dar tokie maziukai, nieko as ten nematau gerai nepraziodzius. Paskambinsiu vet. smile.gif Dekui
Atsakyti
Sveiki,

Mano katinas suviduriavo. Įtariu, prisilaižė aliejaus iš puodo, kepiau bulves, pamiršau uždengt ir taip palikau. Jau 2 dienos viduriuoja, nežinau, ar pas veterinarą vest, ar palaukt. Gerai jaučiasi, žaismingas, neskaitant to viduriavimo. Ar galima būtų katinui duot smectos? Jei taip, kiek?
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 04 27, 18:42)
Sveiki,

Mano katinas suviduriavo. Įtariu, prisilaižė aliejaus iš puodo, kepiau bulves, pamiršau uždengt ir taip palikau. Jau 2 dienos viduriuoja, nežinau, ar pas veterinarą vest, ar palaukt. Gerai jaučiasi, žaismingas, neskaitant to viduriavimo. Ar galima būtų katinui duot smectos? Jei taip, kiek?

Aš viduriuojantiems katinams duodavau Dia-dog tabletę (nepamenu dozavimo dabar), gerai padėdavo. Arba Pro-kolin pastos.
Atsakyti
Prieš savaitę lygiai katinui ištraukiau erkę,dabar lygiai po savaitės katinas šlubuoja (nušokęs nuo stogo šlubino iki manęs,paskui vėl šoko nuo tvoros,tai atsitupė ant žemės,pakelė leteniuką ir pats suko sąnarį,paskui šlubino po namus) priekine letenėle. Ar čia sutapimas ar jau man apie babezioze galvot? Nors sako ten šunų liga,gal katinams nepavojinga? šiaip katinas guvus,aktyvus
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 04 27, 19:42)
Mano katinas suviduriavo. Įtariu, prisilaižė aliejaus iš puodo, kepiau bulves, pamiršau uždengt ir taip palikau. Jau 2 dienos viduriuoja, nežinau, ar pas veterinarą vest, ar palaukt. Gerai jaučiasi, žaismingas, neskaitant to viduriavimo. Ar galima būtų katinui duot smectos? Jei taip, kiek?

Jei viduriuoja nuo per didelio riebalų kiekio - geriau būtų Mezym Forte, kad kasai padėtų suvirškinti patekusius riebalus. Smecta ir Prokolinas tokiu atveju neitin padeda.

QUOTE(Aidos @ 2014 04 27, 21:40)
Prieš savaitę lygiai katinui ištraukiau erkę,dabar lygiai po savaitės katinas šlubuoja (nušokęs nuo stogo šlubino iki manęs,paskui vėl šoko nuo tvoros,tai atsitupė ant žemės,pakelė leteniuką ir pats suko sąnarį,paskui šlubino po namus) priekine letenėle. Ar čia sutapimas ar jau man apie babezioze galvot? Nors sako ten šunų liga,gal katinams nepavojinga? šiaip katinas guvus,aktyvus

Babeziozė katinams nėra pavojinga (bent jau kol kas neįrodyta). O pati rašot - nušoko nuo stogo, nušoko nuo tvoros - gal nikstelėjo šokdamas ar pasidūrė? Pasirodykit veterinarui, tegu apčiupina kojytę - bus ramiau.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2014 04 28, 09:26)
Babeziozė katinams nėra pavojinga (bent jau kol kas neįrodyta). O pati rašot - nušoko nuo stogo, nušoko nuo tvoros - gal nikstelėjo šokdamas ar pasidūrė? Pasirodykit veterinarui, tegu apčiupina kojytę - bus ramiau.

Tai žinot tas perdėtas rūpinimasis blush2.gif lėkčiau pas veterinarą,bet mano gražuolis dar iš naktinės medžioklės negrįžo doh.gif vakar mačiau šokinėjantį pūkų kamuolį į orą,pasirodo karkvabaliai atbudo,tai maniškis dabar kur nors prie klevų tupi ir šventai laukia grobio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2014 04 28, 08:26)
Jei viduriuoja nuo per didelio riebalų kiekio - geriau būtų Mezym Forte, kad kasai padėtų suvirškinti patekusius riebalus. Smecta ir Prokolinas tokiu atveju neitin padeda.

Ačiū. Aš Airijoj, tai čia mezym forte nėra. Buvau veterinarinėj, tai sako neapžiūrėję nieko negali duot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 04 28, 22:32)
Ačiū. Aš Airijoj, tai čia mezym forte nėra. Buvau veterinarinėj, tai sako neapžiūrėję nieko negali duot doh.gif

Visvien turi būti kažkas panašaus iš virškinimo fermentų - kad ir Creon pvz. Tik pavadinimas gal kitas. Veterinarai teisūs, be apžiūros sunku kažką pasakyti, o gal yra koks simptomas, kurį pražiūrite.
Atsakyti
Sveikos visos moterys ir merginos,
Jums rašau, nes galvoju, kad reikia pasitarti dėl mano katino šėrimosi. Aš jį pasiėmiau iš gyūnų globos namų prieš beveik mėnesį ir jis beprotiškai daug šeriasi. Išbandžiau ir šepetį, ir šukas gyvūnų, bet nelabai leidžiasi šukuojamas mano tas padarėlis. Kiekvieną dieną turiu butą išsiurbti, nes kitaip plaukų būtų visur. Dabar jau perėjome prie Royal Canin kastruotiems katinams skirto maistelio. Jis jam patinka, pasidarė aktyvesnis, bet dėl šėrimosi nežinau ką daryti. Veterinaras sakė, kad dėl patirto streso jis dar apie porą mėnesių taip mes savo kailį. Kaip manote, ar gali tai būti tiesa..? Ir kodėl taip ilgai..? Aš jam žadu net papildą pirkti dėl plaukų slinkimo. Pamaniau, kad gal padėtų... Lauksiu Jūsų atsakymų, pasisakymų šia tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samius @ 2014 05 06, 14:55)
Sveikos visos moterys ir merginos,
Jums rašau, nes galvoju, kad reikia pasitarti dėl mano katino šėrimosi. Lauksiu Jūsų atsakymų, pasisakymų šia tema  4u.gif


Mano katė taip pat po ziemos dabar labai šeriasi. Na tiesiog tenka atkentėt tą laikotarpį, pasišukuot dazniau. Gal jūsų veterinaras ir teisus, kodėl gi ne - kol naujas maistas parodys efektą, kol stresai praeis ir pan, visko gali būt, kad teks truputį pakentėt, manau.
O plaukų visada bute yra visur, ne tik šėrimosi metu biggrin.gif Juk esat anksčiau susidūrę, ar gal neturit su kuo palygint? biggrin.gif
Savaitę nesitvarkant - kamuoliai pakampėse smile.gif Tik man juos paprasta tvarkyt - neturiu kiliminių dangų, ant kurių kailis liptų ar gobeleninių baldų, tik va patalynė pasivelia, tvarkyt reikia, nes miegam būtinai kartu smile.gif
Atsakyti
Sveika, Samius, tikra tiesa, kad nuo streso šeriasi smile.gif plius dabar ir sezoninis šėrimasis smile.gif Taigi viskas kartu galėjo susidėti. Galit nupirkti kokios vitamininės pastos ir po truputį viskas susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(samius @ 2014 05 06, 15:55)
Sveikos visos moterys ir merginos,
Jums rašau, nes galvoju, kad reikia pasitarti dėl mano katino šėrimosi. Aš  jį pasiėmiau iš gyūnų globos namų prieš beveik mėnesį ir jis beprotiškai daug šeriasi. Išbandžiau ir šepetį, ir šukas gyvūnų, bet nelabai leidžiasi šukuojamas mano tas padarėlis. Kiekvieną dieną turiu butą išsiurbti, nes kitaip plaukų būtų visur. Dabar jau perėjome prie Royal Canin kastruotiems katinams skirto maistelio. Jis jam patinka, pasidarė aktyvesnis, bet dėl šėrimosi nežinau ką daryti. Veterinaras sakė, kad dėl patirto streso jis dar apie porą mėnesių taip mes savo kailį. Kaip manote, ar gali tai būti tiesa..? Ir kodėl taip ilgai..? Aš jam žadu net papildą pirkti dėl plaukų slinkimo. Pamaniau, kad gal padėtų... Lauksiu Jūsų atsakymų, pasisakymų šia tema  4u.gif


Sveiki, mano katinui del kailio problemu labai padeda zuvu taukai. As naudoju Vidaderm, ten zuvu taukai maisyti su soju aliejum, bet manau, kad tiktu bet kokie.Dar yra vitaminai kailiui Sogeval, irgi neblogai, bet maniskis ju geruoju needa. pabandykit zuvu taukus, gal ir jums pades greiciau pakeist kailiuka smile.gif
Atsakyti