Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Toumei @ 2014 04 21, 12:24)
Gal kas žinote kokį nors gerą veterinarą Vilniuje, kuris suprastų apie kačių odos ir kailio problemas? Būtų super jei atsirastų nors vienas, kuris sugebėtų ir mėginėlius paimti grybeliui ar bent jau išmanytų apie alergijas, nes nežinom, kas katei yra močiutės... Išplikimai ties uodega ir galva didžiausia, labai kasosi, nors pastoviai gauna vis kokių ampulių ar maudoma nuo blusų, erkių, plaukagraužių, bet nesiliauja drąskiusis. Ėda RC Sterilized, sakom, gal maistui alergiška, bet nebandėm ir pakeisti niekad, nes norim, kad veterinaras tikrai patikrintų ir pasakytų, kad čia ne parazitai ir ne grybelis... Žodžiu, gal kas kokį žinot...?


Mano Runcelis nuo RC nusidrasko ausis ir paausius... Mauriui buvo alergija nuo erkės įkandimo, buvo išplikimų ant galvytės, atitaikinėjom maistelį... patys nuoblusiniai vaistukai aišku, irgi gali sudirgint, ypač jei organizmas įsisiautėjęs g.gif
Manyčiau maisto pakeitimas reikalingas būtų vien jau dėl tokios priežasties atmetimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 04 23, 09:48)
Mano Runcelis nuo RC nusidrasko ausis ir paausius... Mauriui buvo alergija nuo erkės įkandimo, buvo išplikimų ant galvytės, atitaikinėjom maistelį... patys nuoblusiniai vaistukai aišku, irgi gali sudirgint, ypač jei organizmas įsisiautėjęs  g.gif
Manyčiau maisto pakeitimas reikalingas būtų vien jau dėl tokios priežasties atmetimo  g.gif



Užsakėm jau begrūdžio maisto Power of Nature, nes veterinaras vietinęs patikrinęs pasakė, kad ne ausų erkutės, ne jokie parazitai, taip pat ne grybelis, nes pagal jį šviestų kokioj ten lempoj tas grybelis ir būtų pleiskanų... Tai bandysim maistą keist ir žiūrėt ar gerėja, kolkas tik gavo vaistų nuo alergijų ir sakė stebėt ar yra gerėjimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 23 balandžio 2014 - 12:08
Teoriškai, grybas nuo specialios lempos šviečia žaliai. Dauguma grybų, bet ne absoliučiai visi. Kita vertus, tikrai ne visi nuplikmai yra nuo grybo, pati ne kartą įsitikinau.
Reikia stebėt kas bus maistą pakeitus. Tikėkimės, padės kaciunkai 4u.gif A, dar gerai pažiūrėt baltymų kiekį maiste - kai kurioms katėms netinka didelis baltymų kiekis ir jos nusidrasko.
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 04 23, 14:01)
Teoriškai, grybas nuo specialios lempos šviečia žaliai. Dauguma grybų, bet ne absoliučiai visi. Kita vertus, tikrai ne visi nuplikmai yra nuo grybo, pati ne kartą įsitikinau.
Reikia stebėt kas bus maistą pakeitus. Tikėkimės, padės kaciunkai  4u.gif  A, dar gerai pažiūrėt baltymų kiekį maiste - kai kurioms katėms netinka didelis baltymų kiekis ir jos nusidrasko.


Tai va, pakeisim maistą ir bus matyti, ar gerėja 4u.gif O dėl baltymų kiekio, tai net nežinau ką ir sakyti, nes iš tikro jinai visą gyvenimą ėdė RC, tik iki sterilizacijos Exigent gaudavo, o po sterilizacijos Sterilized... Nejaugi jau ten labai skiriasi kažkuo tie maistai, vis tiek gi Royalis... Kol pas mane gyveno, viskas gerai buvo, naminė, į lauką neidavo, po sterilizacijos atidavėm močiutei į kaimą, tai ji ten laukais eina, miega ant šieno visokio, prie grūdų, sakė namie būna tik žiemą, o kai tik šilti orai, tai net nerasi jos... Žinoma, sakiau, kad katė naminė, į lauką neleisti, bet ar gi ta mano močiutė klauso, jai katė atrodo tik tada, kada eina į lauką ir pelių parneša... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 04 24, 12:19)
Tai va, pakeisim maistą ir bus matyti, ar gerėja 4u.gif O dėl baltymų kiekio, tai net nežinau ką ir sakyti, nes iš tikro jinai visą gyvenimą ėdė RC, tik iki sterilizacijos Exigent gaudavo, o po sterilizacijos Sterilized... Nejaugi jau ten labai skiriasi kažkuo tie maistai, vis tiek gi Royalis... Kol pas mane gyveno, viskas gerai buvo, naminė, į lauką neidavo, po sterilizacijos atidavėm močiutei į kaimą, tai ji ten laukais eina, miega ant šieno visokio, prie grūdų, sakė namie būna tik žiemą, o kai tik šilti orai, tai net nerasi jos... Žinoma, sakiau, kad katė naminė, į lauką neleisti, bet ar gi ta mano močiutė klauso, jai katė atrodo tik tada, kada eina į lauką ir pelių parneša... lotuliukas.gif


Tai nieko baisaus, kad eina, išsilaksto nutukimas negresia mirksiukas.gif .... Mano Mau buvo nuo erkės įkandimo alergija pradidėjusi, du lopus ant galvytės išsikasęs buvo, tada pradėjau ieškot maisto, kuris bent jau nestiprintų reakcijos, geriausiai sekėsi su arden grange su menke, o po kelių mėnesių užmiršom problemą ir šėrėm kitais maistais sterilizuotiems... gal pasidomėt erkių prevencija kokia? g.gif

apie RC sterlizuotiems - mano pati paskutinė patirtis - susivėlinau laiku užakyti Runceliui specifiko profilaktinio (jis su pūslės bėdom pas mane) ir nupirkau abiems RC sterilizuotiems (nes mergina "čipsinė", mėgsta visokius E ir gerai jį ėda doh.gif ), tai per tas 5 laukimo dienas vėl užsiteršė tragiškai ausys ir buvo nusidraskytos (erkučių tikrai neturim, kol šėriau RC urinary high dilution, kiekvieną kartą veterinarkėl lindo mikroskopuot ausų turinį, nors valomos buvo dažnai)... dabar jau kuris laikas specifiko - galėjom praleisti ausų valymą ir baigia viskas sugyti. O va merginai - nieko bet ji jauna ir sveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2014 04 24, 12:42)
Tai nieko baisaus, kad eina, išsilaksto nutukimas negresia  mirksiukas.gif .... Mano Mau buvo nuo erkės įkandimo alergija pradidėjusi, du lopus ant galvytės išsikasęs buvo, tada pradėjau ieškot maisto, kuris bent jau nestiprintų reakcijos, geriausiai sekėsi su  arden grange su menke, o po kelių mėnesių užmiršom problemą ir šėrėm kitais maistais sterilizuotiems... gal pasidomėt erkių prevencija kokia? g.gif

apie RC sterlizuotiems - mano pati paskutinė patirtis - susivėlinau laiku užakyti Runceliui specifiko profilaktinio (jis su pūslės bėdom pas mane) ir nupirkau abiems RC sterilizuotiems (nes mergina "čipsinė", mėgsta visokius E ir gerai jį ėda doh.gif ), tai per tas 5 laukimo dienas vėl užsiteršė tragiškai ausys ir buvo nusidraskytos (erkučių tikrai neturim, kol šėriau RC urinary high dilution, kiekvieną kartą veterinarkėl lindo mikroskopuot ausų turinį, nors valomos buvo dažnai)... dabar jau kuris laikas specifiko - galėjom praleisti ausų valymą ir baigia viskas sugyti. O va merginai - nieko bet ji jauna ir sveika  biggrin.gif


Žinokit, gali visko būti, kad kada nors ir erkė kokia buvo, nes gi lauke ten visko prisigaudyti gali... O vaistų jokių nuo erkių negavusi, kažkaip baisu ir duoti, nes dabar vienam namie gyvenančiam kačiukui sulašino teta lašiukų, nes šuo vis erkių parsineša ir toje vietoje žaizda pasidarė iki kraujo, o norėjo tik apsaugoti abu, tiek šunį, tiek katiną... verysad.gif

Dabar kažkoks vetas Ukmergėje mano katę šitą apžiūrėjo, aš nebuvau kartu, bet kiek man sakė, kad ausys švarios, jokių parazitų nemato, grybo irgi nerado bent jau to, kurį su ta lempa galima nustatyti. Tai bandysim nuo šiandien maistą pakeisti, visiškai to RC nebeduoti ir tikiuosi, kad pagerės, o tai gaila baisiai žiūrėti, kai kaskart kokias ampules kišam nuo viokių parazitų, kad nesidrąskytų, o ten gal tik nuo maisto va alergija...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 04 23, 14:08)
Užsakėm jau begrūdžio maisto Power of Nature
O sakykite is ko uzsakete Power of Nature? Man nepavyksta susisiekti su kai kuriais platintojais.

Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2014 04 24, 18:03)
O sakykite is ko uzsakete Power of Nature? Man nepavyksta susisiekti su kai kuriais platintojais.
Jei ne klystu, Lietuvoje platintojas tik vienas yra (keli žmonės).
Ir tas pats rezultatas, nepavyksta net kainyną gauti, nei per emailą, nei per FB sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esarmy: 25 balandžio 2014 - 09:27
QUOTE(esarmy @ 2014 04 25, 11:26)
Jei ne klystu, Lietuvoje platintojas tik vienas yra (keli žmonės).
Ir tas pats rezultatas, nepavyksta net kainyną gauti, nei per emailą, nei per FB sad.gif
Hm, as zinau pora veislynu kurie platina. "Salta Nosis" ir "Roxera", tai pastarieji man nebeatraso, nors karta pavyko gauti maistelio. Taciau ju puslapyje baneris su Power of Nature nuoroda nebeveikia, tad pamaniau, kad jie gal but nebeplatina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2014 04 25, 10:43)
Hm, as zinau pora veislynu kurie platina. "Salta Nosis" ir "Roxera", tai pastarieji man nebeatraso, nors karta pavyko gauti maistelio. Taciau ju puslapyje baneris su Power of Nature nuoroda nebeveikia, tad pamaniau, kad jie gal but nebeplatina  g.gif
Žinojau tik Padaužą ir Šaltanosį. O banerį mačiau, bet galvojau, kad draugiška reklama.
Jų facebook grupė:
https://www.facebook...68711079953179/
Atsakyti
O as noriu paklausti ar normalu, kad 6men. amziaus kaciuko kai kuriose dantuku vietose paraudusios dantenos? Skaiciau, kad dantys keiciasi iki 7niu men., taciau buna taip kad seni dantukai neiskrenta ir ir nauji tuomet auga kreivai. Jis ziauriai judrus, tai neilisiu as jam i burna ilgam, kiek speju paziuret kai ziovauja ar miega, tik matau, kad paraudusios dantenos tai tikrai. Galvoju ar vezt dabar pas vet. ar palaukt menesi kol bus atliekama kastracija, tuo paciu atidziai apziuretu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(esarmy @ 2014 04 25, 11:56)
Žinojau tik Padaužą ir Šaltanosį. O banerį mačiau, bet galvojau, kad draugiška reklama.
Jų facebook grupė:
https://www.facebook...68711079953179/
Padauzos tie patys kontaktai kaip Rokseros smile.gif Gal jie kur atostogauja, kad neatraso.
O Salta Nosis man ka tik atrase, bet as jau trecia kart su jais tariuosi ir kazkas ten vys nepavyksta pas juos biggrin.gif


Atsakyti
PON platina tos pačios paminėtos veisėjos. Aš šįkart per padaužos Daivą gavau, bet man labai skubiai reikėjo, o kaip tik mama buvo Panevėžyje, tai ir gavom iškart maisto... Kaip ten Vilniuje nieko nepasakysiu, nebendrauju smile.gif

Dėl dantenų, šiaip nėra gerai tie paraudimai, bet gali būti ir dėl dantų kritimo, naujų augimo... Šiaip aš gal nelaukčiau tos kastracijos, pasirodyčiau dabar, nes, kad nebūtų didesnių bėdų paskui, kai jau koks uždegimas įsimes.
Atsakyti