Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Benicio @ 2014 04 13, 18:15)
Kokia tikimybė, galimybė pernešti nuo globotinės laukinės katės ausų erkes sveikam, naminiam katinui? Kokių apsisaugojimų priemonių laikytis?
Dėkavoju.

Tikimybe dydele. Ausu erkes cia tas brudas kuri jai seimoje keli gyvunai reik naikinti iskart visiems vienu metu. Bet lasiukai labai gerai su tuo susitvarko. Kaip apsisaugotis, net nezinau. Uzbeg i kokia vetke, ten viska pasakys.
Atsakyti
Sveikos,
Noriu su jumis pasikonsultuoti, nes jau neramu…

Mano katytė (apie 6 mėn.) labai mažai pradėjo valgyti. ir jau keletą savaičių.
Iš pradžių galvojau, kad gal dėl pirmo morčiaus taip apetitas dingo, ne tas galvoje. Bet morčius kaip ir praėjo jau, kokią savaitę lyg nebesivarto, užpakaliuko neberiečia. Bet maisto mažai labai ėda. Galvojau, kad protestuoja prieš naujus koncervus, nupirkau tuos kuriuos labai mėgo, nu bet nelabai ėda, šaukštelį gal per dieną. sauso maisto irgi gal trečdalį normos. Prieš mėn. tikrai kur kas daugiau ėdė-pusę dėžutės koncervų, bliūdelį sauseko per dieną kaip nieko suvalgydavo.

Šiandien irgi nelabai ėdė, lakė tik kai jau pašlapinau nosį pienu - tai nuėjo prie vandens palakti. Ar čia morčiaus atgarsiai ar jau važiuoti pas veterinarą?

Tiesa, su morčium irgi keistokai - miauksi, vartos kelias dienas, paskui keletą dienų ramu. Paskui vėl viskas iš pradžių...
Atsakyti
QUOTE(sniguriuoja @ 2014 04 14, 21:18)
Sveikos,
Noriu su jumis pasikonsultuoti, nes jau neramu…

Mano katytė (apie 6 mėn.) labai mažai pradėjo valgyti. ir jau keletą savaičių.
Iš pradžių galvojau, kad gal dėl pirmo morčiaus taip apetitas dingo, ne tas galvoje. Bet morčius kaip ir praėjo jau, kokią savaitę lyg nebesivarto, užpakaliuko neberiečia. Bet maisto mažai labai ėda. Galvojau, kad protestuoja prieš naujus koncervus, nupirkau tuos  kuriuos labai mėgo, nu bet nelabai ėda, šaukštelį gal per dieną. sauso maisto irgi gal trečdalį normos. Prieš mėn. tikrai kur kas daugiau ėdė-pusę dėžutės koncervų, bliūdelį sauseko per dieną kaip nieko suvalgydavo.

Šiandien irgi nelabai ėdė, lakė tik kai jau pašlapinau nosį pienu - tai nuėjo prie vandens palakti. Ar čia morčiaus atgarsiai ar jau važiuoti pas veterinarą?

Tiesa, su morčium irgi keistokai - miauksi, vartos kelias dienas, paskui keletą dienų ramu. Paskui vėl viskas iš pradžių...


Atleiskite, bet aš negaliu suprasti žmonių, kurie matydami rimtus negalavimus ir nerimą keliančius simptomus, ieško diagnozės forumuose. Juk mes jokių tyrimų neatliksime ir neapžiūrėsime gyvūno. Diagnozės nenustatysime. Todėl siūlau keliauti pas veterinarą. Šioje temoje, manau, labiau dera kalbėti apie jau diagnozuotas ligas, galbūt aptarti tyrimų rezultatus.
Atsakyti
QUOTE(sniguriuoja @ 2014 04 14, 22:18)
Sveikos,
Noriu su jumis pasikonsultuoti, nes jau neramu…

Mano katytė (apie 6 mėn.) labai mažai pradėjo valgyti. ir jau keletą savaičių.
Iš pradžių galvojau, kad gal dėl pirmo morčiaus taip apetitas dingo, ne tas galvoje. Bet morčius kaip ir praėjo jau, kokią savaitę lyg nebesivarto, užpakaliuko neberiečia. Bet maisto mažai labai ėda. Galvojau, kad protestuoja prieš naujus koncervus, nupirkau tuos  kuriuos labai mėgo, nu bet nelabai ėda, šaukštelį gal per dieną. sauso maisto irgi gal trečdalį normos. Prieš mėn. tikrai kur kas daugiau ėdė-pusę dėžutės koncervų, bliūdelį sauseko per dieną kaip nieko suvalgydavo.

Šiandien irgi nelabai ėdė, lakė tik kai jau pašlapinau nosį pienu - tai nuėjo prie vandens palakti. Ar čia morčiaus atgarsiai ar jau važiuoti pas veterinarą?

Tiesa, su morčium irgi keistokai - miauksi, vartos kelias dienas, paskui keletą dienų ramu. Paskui vėl viskas iš pradžių...


Pats laikas sterilizuoti katę, tada ir apetitas grįš ir psichikos katei nežalosite, tad ne forumuose rašykite, o pas veterinarus vykite.
Atsakyti
QUOTE(sniguriuoja @ 2014 04 14, 21:18)
Sveikos,
Noriu su jumis pasikonsultuoti, nes jau neramu…

Mano katytė (apie 6 mėn.) labai mažai pradėjo valgyti. ir jau keletą savaičių.
Iš pradžių galvojau, kad gal dėl pirmo morčiaus taip apetitas dingo, ne tas galvoje. Bet morčius kaip ir praėjo jau, kokią savaitę lyg nebesivarto, užpakaliuko neberiečia. Bet maisto mažai labai ėda. Galvojau, kad protestuoja prieš naujus koncervus, nupirkau tuos  kuriuos labai mėgo, nu bet nelabai ėda, šaukštelį gal per dieną. sauso maisto irgi gal trečdalį normos. Prieš mėn. tikrai kur kas daugiau ėdė-pusę dėžutės koncervų, bliūdelį sauseko per dieną kaip nieko suvalgydavo.

Šiandien irgi nelabai ėdė, lakė tik kai jau pašlapinau nosį pienu - tai nuėjo prie vandens palakti. Ar čia morčiaus atgarsiai ar jau važiuoti pas veterinarą?

Tiesa, su morčium irgi keistokai - miauksi, vartos kelias dienas, paskui keletą dienų ramu. Paskui vėl viskas iš pradžių...

Būtinai parodyčiau veterinarui katę.

Taip, kartais nevalgo ir dėl morčiaus, teko su tuo susidurti, bet tikrai nėra garantijos kad taip nutiko ir šiuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2014 04 15, 17:07)
Būtinai parodyčiau veterinarui katę.

Taip, kartais nevalgo ir dėl morčiaus, teko su tuo susidurti, bet tikrai nėra garantijos kad taip nutiko ir šiuo metu.


Prieš savaitę buvau užvažiavus į veterinarijos kliniką, tiesa, be katės ir klausiau ką daryti. Sakė, kad laukčiau kol morčius visiškai praeis, tada atvažiuoti. Nu bet man neramu vis tiek, tad ir kreipiaus į forumą, kačių mylėtojas, kur turi daugiau patirties auginant kates, o ne į vetą, kur jau buvau gavus oficialų ir šaltą atsakymą.

Reikia matyt tiesiog į kitą veterinarijos kliniką kreiptis ir tikėtis, kad jie žmogiškesni truputį. Pasiskambinsiu ryt į Tarandės kliniką. Iš jų karantino priglaudžiau savo Murkelą smile.gif tai šilti, rūpestingi žmonės pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(sniguriuoja @ 2014 04 15, 20:29)
Prieš savaitę buvau užvažiavus į veterinarijos kliniką, tiesa, be katės ir klausiau ką daryti. Sakė, kad laukčiau kol morčius visiškai praeis, tada atvažiuoti. Nu bet man neramu vis tiek, tad ir kreipiaus į forumą, kačių mylėtojas, kur turi daugiau patirties auginant kates, o ne į vetą, kur jau buvau gavus oficialų ir šaltą atsakymą.

Reikia matyt tiesiog į kitą veterinarijos kliniką kreiptis ir tikėtis, kad jie žmogiškesni truputį. Pasiskambinsiu ryt į Tarandės kliniką. Iš jų karantino priglaudžiau savo Murkelą smile.gif tai šilti, rūpestingi žmonės pasirodė.

Kartais katės tiesiog nustoja valgyti, kai morčiauja, teko kelis kartus su tuo susidurti. Tiesa, vienu atveju katė morčiavo kelias savaites su 1-2 dienų pertraukom ir labai mažai valgė. Po sterilizacijos atsigavo, priaugo prarastą svorį ir viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2014 04 15, 23:28)
Kartais katės tiesiog nustoja valgyti, kai morčiauja, teko kelis kartus su tuo susidurti. Tiesa, vienu atveju katė morčiavo kelias savaites su 1-2 dienų pertraukom ir labai mažai valgė. Po sterilizacijos atsigavo, priaugo prarastą svorį ir viskas buvo gerai.


Šitą žodį pakeisčiau į ne kartais, o dažnai. smile.gif Nes morčius katei gali būti praktiškai be perstojo, na tarkim 2-3 dienas nutyla, o paskui vėl iš pradžių. O nevalgymas morčiaus metu yra tikrai aiškiai matomas ir matosi ant katės, nes tuo metu jai gi ne maistas galvoje. Todėl sterilizacija ir išsprendžia nevalgymo problemą labai greitai jeigu tai būtent dėl morčiaus, o šitoj vietoj tai aš tik ir matau čia morčiaus įtaką.
Atsakyti
Gal kas žinote kokį nors gerą veterinarą Vilniuje, kuris suprastų apie kačių odos ir kailio problemas? Būtų super jei atsirastų nors vienas, kuris sugebėtų ir mėginėlius paimti grybeliui ar bent jau išmanytų apie alergijas, nes nežinom, kas katei yra močiutės... Išplikimai ties uodega ir galva didžiausia, labai kasosi, nors pastoviai gauna vis kokių ampulių ar maudoma nuo blusų, erkių, plaukagraužių, bet nesiliauja drąskiusis. Ėda RC Sterilized, sakom, gal maistui alergiška, bet nebandėm ir pakeisti niekad, nes norim, kad veterinaras tikrai patikrintų ir pasakytų, kad čia ne parazitai ir ne grybelis... Žodžiu, gal kas kokį žinot...?
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 04 21, 11:24)
Gal kas žinote kokį nors gerą veterinarą Vilniuje, kuris suprastų apie kačių odos ir kailio problemas? Būtų super jei atsirastų nors vienas, kuris sugebėtų ir mėginėlius paimti grybeliui ar bent jau išmanytų apie alergijas, nes nežinom, kas katei yra močiutės... Išplikimai ties uodega ir galva didžiausia, labai kasosi, nors pastoviai gauna vis kokių ampulių ar maudoma nuo blusų, erkių, plaukagraužių, bet nesiliauja drąskiusis. Ėda RC Sterilized, sakom, gal maistui alergiška, bet nebandėm ir pakeisti niekad, nes norim, kad veterinaras tikrai patikrintų ir pasakytų, kad čia ne parazitai ir ne grybelis... Žodžiu, gal kas kokį žinot...?

Šiaip kai mano katinui įtarė grybelį, veterinarė paėmė skutenas ir vežiau į Kairiūkščio gatvę, į laboratoriją, jie jau augina ten 14-21 dieną ir žiūri ar išaugs grybelis.
Tai padaryti gali bet koks veterinaras. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2014 04 21, 12:31)
Šiaip kai mano katinui įtarė grybelį, veterinarė paėmė skutenas ir vežiau į Kairiūkščio gatvę, į laboratoriją, jie jau augina ten 14-21 dieną ir žiūri ar išaugs grybelis.
Tai padaryti gali bet koks veterinaras.  g.gif


Aišku, tai reikės skutenų tada katės biggrin.gif Na, taip ar taip ją vežti reiks pas veterinarus, tik galvojau gal koks nors yra specializuotas ant dermatologijos smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, mūsų katei oda plinka viršugalvyje ir ant sprando. Veterinarė liepė tepti cinko tepalu, bet nepadeda ir plikimas tik didėja. Gal kieno katei taip buvo?
Atsakyti