Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(Monikiukas @ 2014 02 07, 19:58)
Turime ir mes problemų su sveikata,vakar katinui nustatė inkstų nepakankamumą.Kiek skaitau internetą,tai prognozės mažai paguodžiančios.Dar tik pradėjom gydymą,tačiau katinėlis šiandien visai nelinksmas,nors vakar po medicininių procedurų jau buvo atsigavęs ir pradėjęs ėsti po truputį,o šiandien vėl nelinksmas.Ar yra kokių paguodžiančių istorijų su šia liga .Taip viskas netikėtai atsitiko,atrodo  sveikas katukas buvo ir staiga viskas vieną dieną pasikeitė.Tai va pasiguodžiau ,gal kiek palengvės  verysad.gif  verysad.gif

Žinau vieną katę su inkstų nepakankamumu. Valgo specialų maistą ir visai gerai jaučiasi. Reguliariai daro tyrimus kaip inkstai, kol kas viskas neblogai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiukas @ 2014 02 07, 20:58)
Turime ir mes problemų su sveikata,vakar katinui nustatė inkstų nepakankamumą.Kiek skaitau internetą,tai prognozės mažai paguodžiančios.Dar tik pradėjom gydymą,tačiau katinėlis šiandien visai nelinksmas,nors vakar po medicininių procedurų jau buvo atsigavęs ir pradėjęs ėsti po truputį,o šiandien vėl nelinksmas.Ar yra kokių paguodžiančių istorijų su šia liga .Taip viskas netikėtai atsitiko,atrodo  sveikas katukas buvo ir staiga viskas vieną dieną pasikeitė.Tai va pasiguodžiau ,gal kiek palengvės  verysad.gif  verysad.gif


Nenuleiskit rankų. Iš tikrųjų diagnozė baisi ir gerų prognozių gydytojai dazniausiai neduoda. Bet mums pavyko išsikapstyti, nors situacija tikrai atrodė beviltiška. Mano katei nustatė inkstų nepakankamumą praėjusį pavasarį. Daug pagelbėjo tai, kad į gydytojus kreipėmės iš karto, pastebėję jos prastą savijautą, tad iš karto buvo pradėtas gydymas. Rodikliai buvo labai prasti. Negana to, echoskopuojant paaiškėjo, kad vienas inkstas apskritai seniai nefunkcionuoja (atrofavęsis jau anksčiau, man buvo šokas, nes niekada anksčiau nebuvau pastebėjusi jos savijautoj ko negero), o likęs taip pat nebenorėjo veikti. Manoji nejauna - 9 metų, turėjo nemazai antsvorio, tad prie geresnių prognozių tai tikrai neprisidėjo. Vaziuodavom pas gydytojus gydymui kasdien, gydytojos nurodymu papildomai šėrėm vaistais nuo kraujo spaudimo, pakeitėm maistą į gydomąjį, skirtą sergantiems inkstų ligomis (aišku ligos pradzioj - ne iki ėdimo). Panašiai po 3-4 dienų gydymo jos savijauta pradėjo akivaizdziai gerėti, bet gydytoja neleido atsipalaiduot ir vis nenorėjo duot prognozių, kol kraujo rodikliai zenkliai nepagerės. Po poros savaičių jau patikėjom, kad gyvensim. Pas gydytojus turėjom pasirodyt periodiškai -kas porą savaičių, vėliau kas porą mėnesių. Dabar jau mums leista pasirodyt tik kas pusmetį. MES GYVENAM!!!
Sveikatos jums!
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2014 02 08, 15:56)
Nenuleiskit rankų. Iš tikrųjų diagnozė baisi ir gerų prognozių gydytojai dazniausiai neduoda. Bet mums pavyko išsikapstyti, nors situacija tikrai atrodė beviltiška. Mano katei nustatė inkstų nepakankamumą praėjusį pavasarį. Daug pagelbėjo tai, kad į gydytojus kreipėmės iš karto, pastebėję jos prastą savijautą, tad iš karto buvo pradėtas gydymas. Rodikliai buvo labai prasti. Negana to, echoskopuojant paaiškėjo, kad vienas inkstas apskritai seniai nefunkcionuoja (atrofavęsis jau anksčiau, man buvo šokas, nes niekada anksčiau nebuvau pastebėjusi jos savijautoj ko negero), o likęs taip pat nebenorėjo veikti. Manoji nejauna - 9 metų, turėjo nemazai antsvorio, tad prie geresnių prognozių tai tikrai neprisidėjo. Vaziuodavom pas gydytojus gydymui kasdien, gydytojos nurodymu papildomai šėrėm vaistais nuo kraujo spaudimo, pakeitėm maistą į gydomąjį, skirtą sergantiems inkstų ligomis (aišku ligos pradzioj - ne iki ėdimo).  Panašiai po 3-4 dienų gydymo jos savijauta pradėjo akivaizdziai gerėti, bet gydytoja neleido atsipalaiduot ir vis nenorėjo duot prognozių, kol kraujo rodikliai zenkliai nepagerės. Po poros savaičių jau patikėjom, kad gyvensim. Pas gydytojus turėjom pasirodyt periodiškai -kas porą savaičių, vėliau kas porą mėnesių. Dabar jau mums leista pasirodyt tik kas pusmetį. MES GYVENAM!!!
Sveikatos jums!

Labai ačiū už paguodos žodžius,tik labai jau skaudu žiūrėti kaip linksmas smagus katulis pradeda sirgti,nors jis pas mus toks prie ligų buvo.Kažkada maždaug prieš 5 metus turėjom problemų su šlapmo pūsle,tačiau greitai nutempėm pas vetą tai neįsisirgom.Visada kontroliuodavom jo sveikatą,tik šį kartą liga parodė savo nagus.Pastebėjus kad neėda aš taip pat į gydyklą nukūriau,tik kad mūsų mieste tokios rimtesnės nėra,tai pradžioj gydė nuo gastrito[neėda,vemia]tik jau kai pastebėjau ,kad katulis nesitaiso tai vežėm į kitą miestą,na ir turim diagnozę.Jis pas mus irgi ne pirmos jaunystės [ 8metai],dabar leidžiamės vaistus,bet taip norisi ,kad rezultatas būtų iš karto ,o taip nėra[liūdnas,nežaidžia,mažai ėda].Gydytoja sakė ,kad tyrimai nėra tokie tragiški,bet šiuo metu vaizdelis nekoks.Prirašiau litaniją ,tačiau nors turiu kur išsipasakoti ir išklausyti patarimų,Tikiuosi ,kad dar užsuksiu ir su linksmesnėm žiniom blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiukas @ 2014 02 08, 19:26)
Tikiuosi ,kad dar užsuksiu ir su linksmesnėm žiniom blink.gif


Laikau uz jus kumščius. Tikiuosi ir linkiu, kad uzsuktumėt su gerom ziniom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiukas @ 2014 02 07, 20:58)
Turime ir mes problemų su sveikata,vakar katinui nustatė inkstų nepakankamumą.Kiek skaitau internetą,tai prognozės mažai paguodžiančios.Dar tik pradėjom gydymą,tačiau katinėlis šiandien visai nelinksmas,nors vakar po medicininių procedurų jau buvo atsigavęs ir pradėjęs ėsti po truputį,o šiandien vėl nelinksmas.Ar yra kokių paguodžiančių istorijų su šia liga .Taip viskas netikėtai atsitiko,atrodo  sveikas katukas buvo ir staiga viskas vieną dieną pasikeitė.Tai va pasiguodžiau ,gal kiek palengvės  verysad.gif  verysad.gif

Šiandien ir mano katytei nustatė šitą verysad.gif dar rado kažkokį guzą, dar vėžį įtaria.. Suleido vaistų kažkokių, sakė vežti echoskopiją daryti. Tai rytoj ryte vešim. Liūdna žiūrėti į tokį gyvūną, net pasišlapinti neatsikelia verysad.gif ir viskas per vieną dieną, vakar lakstė visa linksma, o šiandien..
Atsakyti
Sveiki,gal kas žinosit kas mano katuliui unsure.gif ar aš čia rimtai pergyvenu ar ne,bet pastebėjau,kad katinui bėga seilės iš burnos,gan aitraus/rūgštaus kvapo. Seniau nebūdavo taip,o šiandien žiūriu net pasmakrė šlapia visa,kailis aplipęs. Pats katinas miega visą dieną,na bet čia irgi,kai toks oras lauke,dažniausiai jis tai ir daro,tai nežinau net pati doh.gif spėju ryt nuo ryto bėgsim pas veterinarą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 02 10, 22:02)
Sveiki,gal kas žinosit kas mano katuliui  unsure.gif ar aš čia rimtai pergyvenu ar ne,bet pastebėjau,kad katinui bėga seilės iš burnos,gan aitraus/rūgštaus kvapo. Seniau nebūdavo taip,o šiandien žiūriu net pasmakrė šlapia visa,kailis aplipęs. Pats katinas miega visą dieną,na bet čia irgi,kai toks oras lauke,dažniausiai jis tai ir daro,tai nežinau net pati  doh.gif spėju ryt nuo ryto bėgsim pas veterinarą  verysad.gif


Grįžom iš veto,katinui gripas su labai aukšta temperatūra 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,turim 3men kaciuka,kuris budamas 2men.nukrito nuo spintos,nukritimo pasekmes matomos iki siol verysad.gif Jis stipriai susitrenke galvyte,nuo smugio ji kratesi labai stipriai i visas puses,dabar jau beveik nedreba ta galvyte,bet jis niekur neuzsoka,vaiksto tik zeme,bet ir eisena nera jo is graziuju,ji meto i sonus. Valgo jis pats,bet greitai pavargsta,gal todel ir yra kudutis. Po nelaimes vet.jam leido kelias dienas vaistus,kokius nezinau,bet galutinis jo atsakymas,kad niekuo jam daugiau padeti neimanoma,arba jis pasveiks arba ir liks luosas verysad.gif Sakykite gal kazkam yra panasiai buve,noreciau suzinoti ar kaciukas uzaugo,ar vis gi ne verysad.gif
Atsakyti
Štai ir mes su paskutinėm naujienom,pagerėjo kraujo tyrimo inkstų parametrai,telpam į normas.Turėčiau kaip ir džiaugtis,tačiau katulis beveik prarado apetitą ,buvęs toks ėdrus katinas[lakstydavo iš paskos ir prašydavo ėsti,o dabar aš lakstau ir prašau ,kad paėstų]beveik nieko neėda ,galvojau,kad gal maistas netinka-pakeičiau,tačiau stebuklų nebuvo.Suvalgo kelis grūdelius ir nueina,į skanumynus nekreipia dėmesio.Išleidau šiandien į lauką tai puolė ėsti sudžiūvusius lapus.Visada namuose ieško kokio nukritusio lapo .Ir kas svarbiausia laka mano nuomone beprotiškai daug vandens[nepasikeitė nuo gydymo pradžios],į toletą taip pat laksto ,po nakties pilnas kraikas sušokusių gabalėlių.Tiesiog nežinau,galbūt gydau net ne nuo tos ligos.Jau atrodo ,kad jei instai normoje ,katinėlis juk turėjo atsigauti,o dabar turiu tą patį vaizdelį,tik ,kad nustojo vemti.Gal turit kokių protingų patarimų kaip daugiau pamaitinti ,nes tuoj pirštu perdursiu.
Atsakyti
QUOTE(Monikiukas @ 2014 02 16, 09:52)
Štai ir mes su paskutinėm naujienom,


Džiaugiuosi, kad jūsų rodikliai gerėja. Vis tik man nevisiškai aišku, kaip jūs taip greit sutilpot į normas, juolab, kad katinukas dar akivaizdžiai serga g.gif
Dažnas gėrimas ir šlapinimasis būtent yra būdingi ligos eigai, tad kol taip yra, inkstai tikrai nėra normoje ir būtina tęsti gydymą. Tačiau sveikstant tai po truputį normalizuosis.
Su maistu iš tikrųjų sudėtinga, kai manoji sirgo, džiaugiausi kiekviena jos suvalgyta kruopa, išbandžiau įvairiausius maistus, kažkokį vieną atitaikiau labiau jai patinkantį. Idealu, jei pamėgtų gydomąjį inkstų ligomis segančioms katėms skirtą maistą - ten smarkiai sumažintas fosforo kiekis ir atitinkamai pareguliuotas baltymų kiekis/jų sudėtis, tai ne paskutinėje vietoje inkstų ligoniams.

Sveikite! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2014 02 16, 19:51)
Vis tik man nevisiškai aišku, kaip jūs taip greit sutilpot į normas, juolab, kad katinukas dar akivaizdžiai serga  g.gif

Tai va,kad man pačiai niekas neaišku ,jeigu būčiau rezultatų nemačiusi ,tai net nepatikėčiau,kad viskas tvarkoje.Šiandien tas jo beprotiškas lakimas mažesnis,bet jau pradėjo vemti,davė vaistų nuo vėmimo tai suleidau.O kai rezultatai tilpo į normas ,tai gydymas kaip ir pasibaigęs nėra realiai nuo ko gydyti.Turiu tik nuo inkstu miltelių ir homeopatiniai leidžiami vaistai.Dar mūsų miestelyje nėra gydyklos,tampau į kitą miestą.Paskutinį kartą kraują paėmėm per vargus,kadangi niekaip nebėgo,veterinaras sakė,kad taip būna,bet vargom kokį pusvalandį,likau visa paženklinta,sukramtyta,sudraskyta.Net neįsivaizduoju jei reikės dar kartą kraują priduoti.Gaila katino. verysad.gif ,bet vis tikiuosi,kad kaip nors išsikapstysim.
Atsakyti
QUOTE(Monikiukas @ 2014 02 17, 19:25)
Tai va,kad man pačiai niekas neaišku ,


Ne šiaip sau vemia (nebent plaukais ar prikramtęs zolės).Vėmimas prie šios ligos - tai organizmo atsakas apsinuodijimą, atsiradusį inkstams kraujo nebeišvalant (taip man komentavo mūsų gydytoja), mums jis buvo pradzioje, prieš kreipiantis į gydytojus, kai sveikata buvo blogiausia. Nustojom vemt po pirmo vizito. Na, nezinau aišku, bet vis tik truputį abejoju jūsų tyrimų rezultatais. O gal dar kas su kepenim negerai? Labai apmaudu, kad gydytojai katino bloga savijauta nėra priezastis toliau jį gydyt.

Gal kartais norėsit paskaityt
Inkstų nepakankamumas
Atsakyti