Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(lidija1 @ 2013 11 28, 18:57)
mano katė nugaišo suvalgiusi nuodų priėdusią pelę :| vežėm pas veterinarus ir jie pasakė, kad nieko nebebus galima padaryti, nes katė per ilgai "nuodijasi" ta pagauta pele ir nuodai kone visą organizmą apėmę. Katytė po medžioklės negryžo dvi dienas namo, o kai gryžo pamatėm, kad kažkokiomis putomis vemia :/ o kai paimam į rankas - jausmas, kad pasportavus tokia, raumenys visi įtempti vargšei..veterinarų verdiktas negailestingas buvo.. bet dar nupirkom ampulę vaistukų, užmigdančių, kad nebesikankintų vargšytė..o jau ašarų buvo..tikrai kaip šeimos nario netekus


Užjaučiu verysad.gif

Teko matyt žmones kuriems taip pat dėl suėstų nuodų teko užmigdyti šuniuką verysad.gif Man svetimai ašaros riedėjo, ką jau kalbėti apie to šuniuko šeimininkus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2013 11 28, 17:56)
O pas kokius veterinarus Jakovo klinikoje buvote?

Deja, katinuko jau nebėra angel_sadangel.gif verysad.gif Buvo labai baisu priimti sprendimą, ašaros liejosi tarsi žmogų kokį laidotumėm. Jis vargšiukas jau ir sysiojo po savim ir visai nebejudėjo, negėrė, neėdė. Nebegalėjom sau leist daugiau jo kankinti. Su draugu nusprenėm daugiau nereik gyvūnų, per daug skausminga buvo šita netektis. Liko dar viena katytė pas mus, bet jai jau virš 12 metų, netikra persiukė. Nenoriu net pagalvot...
O gydytoja pagrindinė buvo Renata Tuskėnienė. Paskui buvom keletą kartų pas Ingą Alaburdaitę, paskui pas Konstantin Michailov, ir dar vieną kartą pas vieną, bet ne aš buvau tai tiksliai nežinau, bet spėju, kad pas Gražiną Stepančuk.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2013 11 29, 12:25)
Deja, katinuko jau nebėra  angel_sadangel.gif verysad.gif  Buvo labai baisu priimti sprendimą, ašaros liejosi tarsi žmogų kokį laidotumėm. Jis vargšiukas jau ir sysiojo po savim ir visai nebejudėjo, negėrė, neėdė. Nebegalėjom sau leist daugiau jo kankinti. Su draugu nusprenėm daugiau nereik gyvūnų, per daug skausminga buvo šita netektis. Liko dar viena katytė pas mus, bet jai jau virš 12 metų, netikra persiukė. Nenoriu net pagalvot...
O gydytoja pagrindinė buvo Renata Tuskėnienė. Paskui buvom keletą kartų pas Ingą Alaburdaitę, paskui pas Konstantin Michailov, ir dar vieną kartą pas vieną, bet ne aš buvau tai tiksliai nežinau, bet spėju, kad pas Gražiną Stepančuk.


Teisinga sprendima priemet, jeigu nera prognoziu, kad pasveiks, tai vienintele pagalba gyvunui verysad.gif O del kito gyvuno isgijimo be reikalo taip nusprendet. Tiesiog reikia priprast prie minties, kad ju amzius trumpesnis negu musu, bet taip tik geriau. Jeigu butu atvirsksciai, tai kas paskui jais pasirupintu?
Pas situs Jakovo klinikos daktarus su rimtesnem problemom nesikreipciau. Ten patikimi daktarai yra Linas Pieciukaitis, Saulius Laurusevicius ir geru atsiliepimu girdejau apie Margarita. Renata mano katinui isgyde plauciu uzdegima, bet kitoj situacijoj as ja nusivyliau. Ji net nemoka apciupinet katino, apciuopiamo auglio nepastebejo, kuri paskui as pati namuose apciuopiau:verysad: Tai kas cia per daktare?
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2013 11 29, 10:53)
Teisinga sprendima priemet, jeigu nera prognoziu, kad pasveiks, tai vienintele pagalba gyvunui verysad.gif O del kito gyvuno isgijimo be reikalo taip nusprendet. Tiesiog reikia priprast prie minties, kad ju amzius trumpesnis negu musu, bet taip tik geriau. Jeigu butu atvirsksciai, tai kas paskui jais pasirupintu?
Pas situs Jakovo klinikos daktarus su rimtesnem problemom nesikreipciau. Ten patikimi daktarai yra Linas Pieciukaitis, Saulius Laurusevicius ir geru atsiliepimu girdejau apie Margarita. Renata mano katinui isgyde plauciu uzdegima, bet kitoj situacijoj as ja nusivyliau. Ji net nemoka apciupinet katino, apciuopiamo auglio nepastebejo, kuri paskui as pati namuose apciuopiau:verysad: Tai kas cia per daktare?

Mūsų pradžių pradžia buvo jeruzalės veterinarijoj, kadangi arti namų. Jie irgi sakė, kad blogai labai, bet nusiuntė į Jakovo kliniką. Aš negaliu nepasitikėti veterinarais, kadangi pati nieko nesuvokiu apie tai. Visi klaidų pridaro. Bet skaitinėjausi kiek galėjau, bandžiau verstis ir iš anglų kalbos. Ėjau pas kitą veterinarą, kalbėjau su pažįstama, kuri baigusi veterinariją, ir dirbusi tą darbą. Visi, deja, man sakė tą patį verysad.gif
Kas liečia kito gyvūno įsigijimą, gali būti taip, kad praeis tas skaudulys dėl mažylio, ir atsiras vietos kitam. Labai skaudu, mes taip džiaugėmės išgelbėję jį nuo gatvės, nes paėmėm tiesiai iš jos, o tas džiaugsmas tetruko metus. Dabar džiaugiuosi tik tuo, kad nebesikankina.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2013 11 29, 13:40)
Mūsų pradžių pradžia buvo jeruzalės veterinarijoj, kadangi arti namų. Jie irgi sakė, kad blogai labai, bet nusiuntė į Jakovo kliniką. Aš negaliu nepasitikėti veterinarais, kadangi pati nieko nesuvokiu apie tai. Visi klaidų pridaro. Bet skaitinėjausi kiek galėjau, bandžiau verstis ir iš anglų kalbos. Ėjau pas kitą veterinarą, kalbėjau su pažįstama, kuri baigusi veterinariją, ir dirbusi tą darbą. Visi, deja, man sakė tą patį  verysad.gif
Kas liečia kito gyvūno įsigijimą, gali būti taip, kad praeis tas skaudulys dėl mažylio, ir atsiras vietos kitam. Labai skaudu, mes taip džiaugėmės išgelbėję jį nuo gatvės, nes paėmėm tiesiai iš jos, o tas džiaugsmas tetruko metus. Dabar džiaugiuosi tik tuo, kad nebesikankina.


Na, mano atveju labiau pasiseke, nes mano "gatvinukas" isgyveno 6 metus smile.gif Jusiskis matyt jau sirgo nepagydoma liga, kai jus ji paemet, nes sveikas katinas per metus negali taip sunykt. Reikia pasidziaugt, kad nors paskutiniai jo gyvenimo metai buvo sotus ir patogus. Valkatavimas padaro savo juoda darba, kad ir kaip paskui besistengtum...
O kas del veterinaru, tai su Vilniaus veterinarais jau ir dabartinius savo katinus buciau palaidojus. Bet karta skaudziai pasimokius, stengiuosi buti atsargi.
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2013 11 29, 11:57)
Na, mano atveju labiau pasiseke, nes mano "gatvinukas" isgyveno 6 metus smile.gif Jusiskis matyt jau sirgo nepagydoma liga, kai jus ji paemet, nes sveikas katinas per metus negali taip sunykt. Reikia pasidziaugt, kad nors paskutiniai jo gyvenimo metai buvo sotus ir patogus. Valkatavimas padaro savo juoda darba, kad ir kaip paskui besistengtum...
O kas del veterinaru, tai su Vilniaus veterinarais jau ir dabartinius savo katinus buciau palaidojus. Bet karta skaudziai pasimokius, stengiuosi buti atsargi.

Hmm... o tai kur jūs saviškius vežat? Nes pas mus šeimoj realiai pakankamai gyvūnų, pas tėvus du šunys ir katė, pas mane katė, ir dabar persikeliam kuriam laikui pas draugus, tai pas juos dar du katinukai.
Atsakyti
Užajučiu meme console.gif padarėt viską ką galėjot ir priėmėt teisingą sprendimą...laikas gydo, o prisiminsit jį visada.

Atsakyti
Meme, kaip nujausdama patikrinau šią temą telefone, pagalvojau apie Jūsų kačiuką. Iš širdies užjaučiu, žinau, kaip skauda, mieloji ;(

Pujolis, Jakovo Margarita tik gera chirurgė.
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 29, 12:46)
Meme, kaip nujausdama patikrinau šią temą telefone, pagalvojau apie Jūsų kačiuką. Iš širdies užjaučiu, žinau, kaip skauda, mieloji ;(

Pujolis, Jakovo Margarita tik gera chirurgė.

Labai esu dėkinga Jums už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2013 11 29, 14:12)
Hmm... o tai kur jūs saviškius vežat? Nes pas mus šeimoj realiai pakankamai gyvūnų, pas tėvus du šunys ir katė, pas mane katė, ir dabar persikeliam kuriam laikui pas draugus, tai pas juos dar du katinukai.


I Kauna, Kriauceliuno klinika veziau, bet tik pas tuos daktarus, kurie ten dirba nuo seniau. Ten yra stacionaras, tai po operacijos palieki ir gyvunas gauna auksciausio lygio prieziura. Anksciau is Kriauceliuno klinikos gydytojai savaitgaliais i Jakovo klinika atvaziuodavo konsultuot, tai dar veziojau ten. Po to tyrimus darydavau Vilniuje, o atsakymus siusdavau elektroniniu pastu ir veterinaras mane konsultavo pastu, beje nemokamai. Kai tuo tarpu Vilniuje antibiotikus katinui pardave tik tada, kai sumokejau mokesti uz konsultacija be gyvuno smile.gif Tai va kaip gaunasi, padeda vieni, o moki kitiems.
Atsakyti
Ar gali katinas pradėt seilėtis nuo suvalgytų pvz. nekokybiškų konservų tokių kaip kitkat. Nevemia, neviduriuoja, apetitas geras, vandenį laka, viskas kaip visada, tik padidėjęs seilėtekis. Vienintelis buvęs pasikeitimas - konservai vakarienei.
Atsakyti
Susirgo mano kaciukas.Viduriuoja su krauju ir kai eina i tuoleta sumiauksi.Buvom pas vet is pradziu galvojo kad kirminai dave tableciu,bet nepadejo vaziavome vel.Tada dave antibiotiku (Antirobe) desimciai dienu. ir dar kazkokiu mazu tableteliu.Jau geriam trys dienos bet pagerejimo jokio tik blogiau pasidare.Pradejo viduriuoti "vandeniu" ir bet kur verysad.gif rytoj uzsiregistravom vel pas vet.tik keista kad nedare jokiu tyrimu g.gif
Atsakyti