Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

maniske pirma karta skiepyta kai buvo maza, du kartus, tada po metu. Tada praleidau viena skiepa ir dabar skiepysiu realiai praejus beveik 2 metam po paskutinio skiepo. Tai labai dziugu, kad ji dar gali turet imuniteta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 11 20, 12:38)
maniske pirma karta skiepyta kai buvo maza, du kartus, tada po metu. Tada praleidau viena skiepa ir dabar skiepysiu realiai praejus beveik 2 metam po paskutinio skiepo. Tai labai dziugu, kad ji dar gali turet imuniteta smile.gif

Tada dar turės. Jei ir ne tokį stiprų, kaip tik po skiepo, gal pradėjusį mažėti, bet visvien turės. Jei ir užsikrės, prasirgs gerokai lengviau, gal net ir be požymių.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 11 20, 14:18)
Tada dar turės. Jei ir ne tokį stiprų, kaip tik po skiepo, gal pradėjusį mažėti, bet visvien turės. Jei ir užsikrės, prasirgs gerokai lengviau, gal net ir be požymių.

bet ar mano baime reali del tu ligu? mano busimas globotinis kolkas turi tik rinotracheito likuciu, kaip suprantu lengva forma. Suleist abieju as tikrai neketinu. laikysiu atskiruose kambariuose. O gal man neverta cia taip pergyventi? Pati net nezinau kokiu ligu realu bijot unsure.gif tiesiog nesinori saviskei pakenkti..Noriu zinoti ko reiketu saugotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 11 20, 19:17)
bet ar mano baime reali del tu ligu? mano busimas globotinis kolkas turi tik rinotracheito likuciu, kaip suprantu lengva forma. Suleist abieju as tikrai neketinu. laikysiu atskiruose kambariuose. O gal man neverta cia taip pergyventi? Pati net nezinau kokiu ligu realu bijot  unsure.gif  tiesiog nesinori saviskei pakenkti..Noriu zinoti ko reiketu saugotis  unsure.gif

Dirbant su beglobiukais baimė visuomet turi būti. Ir savi augintiniai turi būti suskiepyti bent jau nuo pagrindinių baisiausių ligų. Aišku, lieka dar visa puokštė pavojingų dalykų: grybelis, erkutės, ligos, nuo kurių nėra skiepų - FIV, chlamidijozė ir t.t.
Kita medalio pusė: pagalba laukinukams yra labai sveikintina, nes geros širdies žmonių nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Ir nereikia taip baisiai visko bijoti. Su protu darant visaks gaunasi gerai (pvz., mano pačios gyvūnams nesu parnešusi nei rinotracheito, nei kitų ligų, su kuriomis susiduriam klinkoje. Svarbu savalaikis skiepijimas, geras šerimas ir rankų bei kitokia dezinfekcija). Nebijokit taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 11 21, 10:27)
Dirbant su beglobiukais baimė visuomet turi būti. Ir savi augintiniai turi būti suskiepyti bent jau nuo pagrindinių baisiausių ligų. Aišku, lieka dar visa puokštė pavojingų dalykų: grybelis, erkutės, ligos, nuo kurių nėra skiepų - FIV, chlamidijozė ir t.t.
Kita medalio pusė: pagalba laukinukams yra labai sveikintina, nes geros širdies žmonių nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Ir nereikia taip baisiai visko bijoti. Su protu darant visaks gaunasi gerai (pvz., mano pačios gyvūnams nesu parnešusi nei rinotracheito, nei kitų ligų, su kuriomis susiduriam klinkoje. Svarbu savalaikis skiepijimas, geras šerimas ir rankų bei kitokia dezinfekcija). Nebijokit taip  4u.gif

as pati lyg ir nebijau, kaip tik noriu vis kanors pagloboti. Tik mane nervina ir glumina aplinkiniu spaudimas. Bus tas, bus anas. O kai truksta informacijos, tai ir pradeda listi visokios mintys. Bet juk tokiu atveju pvz vet.gydytojai tada istisai butu ligoti (grybeliai ir pan.). Vaikystej tempdavau viska kas gyva namo, ir net nesusimastydavai apie kazkokias ligas. Matyt su amzium keiciasi poziuris, o ir informacijos srautai didesni gerokai..turbu naturalu, kad kyla daugiau klausimu..
Pasiskiepijau siandien saviske. Bus ramiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazgelis: 21 lapkričio 2013 - 21:42
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 11 18, 19:41)
Sveiki,
mano 7 menesiu neklauzada nei is sio nei is to pradejo grauzti viska , kas pasitaiko jos kelyje- knygu virselius, rankenas, tapkes. Net maza budama to nedare, kai krito dantys- taip pat (beje jie visi jau seniausiai sudyge), gal kas numanot, kame problema? 4u.gif

Cituoju save zinute is kitos temos, ten man niekas neatsake, nezinau ka daryti, siandien kate suryjo izoliacijos (buvo apvyniota stalo koja), pradejo vemti izoliacijos gabalais.. nebezinom ka daryti, kas darosi kodel ji ryja viskas kas papuola??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 21 lapkričio 2013 - 22:29
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 11 21, 22:28)
Cituoju save zinute is kitos temos, ten man niekas neatsake, nezinau ka daryti, siandien kate suryjo izoliacijos (buvo apvyniota stalo koja), pradejo vemti izoliacijos gabalais.. nebezinom ka daryti, kas darosi kodel ji ryja viskas kas papuola??

1. Pasistenkite iš katės aplinkos pašalinti netinkamus graužimui objektus (ką tik įmanoma paslėpti, patraukti, uždengti ir pan.).
2. Užtikrinkite, kad katės aplinkoje būtų pakankamai alternatyvių, t. y. tinkamų kramtyti daiktų: periodiškai skanėstus išskiriančių žaislų, maistelio gabalėlių, užauginkite žolytės. Tokiu būdu pritrauksite katės dėmesį prie objektų, kuriuos galima graužti.
3. Suteikite katei daug veiklos, tegu ją supa įvairūs ir įdomūs "katiniški" žaisliukai. Neleiskite jai nuobodžiauti.
4. Padidinkite skaidulų kiekį katės mitybos racione.
5. Objektus, kurių katei graužti negalima ir pavojinga, apipurkškite specialiu purškalu, atbaidančiu nuo graužimo.
6. Jeigu visi metodai, kurie išvardinti anksčiau nepadės, kai yra taikomi kartu, kreipkitės į veterinarą, atlikite kraujo tyrimus.
P.S. Ar Jūsų katė ne Orientalė / Siamė???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snobė: 21 lapkričio 2013 - 22:45
QUOTE(kykute @ 2013 11 20, 09:19)
Kad gal greičiau vitaminų/mineralų trūksta smile.gif


Pasirodo yra daug prasčiau. Šiandien sužinojau katinuko kraujo tyrimus, kad labai prastai ir gali padėti tik kraujo perpylimas vienintelėj klinikoj gerosios vilties g., bet ir tai jei ras po kažkokių tyrimų kažką negero, tai ir kraujo perpylimo niekas nedarys. Labai abstrakčiai parašiau, nes negalėjau išklausyt visko iki galo ką man sakė. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 21, 23:40)
1. Pasistenkite iš katės aplinkos pašalinti netinkamus graužimui objektus (ką tik įmanoma paslėpti, patraukti, uždengti ir pan.).
2. Užtikrinkite, kad katės aplinkoje būtų pakankamai alternatyvių, t. y. tinkamų kramtyti daiktų: periodiškai skanėstus išskiriančių žaislų, maistelio gabalėlių, užauginkite žolytės. Tokiu būdu pritrauksite katės dėmesį prie objektų, kuriuos galima graužti.
3. Suteikite katei daug veiklos, tegu ją supa įvairūs ir įdomūs "katiniški" žaisliukai. Neleiskite jai nuobodžiauti.
4. Padidinkite skaidulų kiekį katės mitybos racione.
5. Objektus, kurių katei graužti negalima ir pavojinga, apipurkškite specialiu purškalu, atbaidančiu nuo graužimo.
6. Jeigu visi metodai, kurie išvardinti anksčiau nepadės, kai yra taikomi kartu, kreipkitės į veterinarą, atlikite kraujo tyrimus.
P.S. Ar Jūsų katė ne Orientalė / Siamė???

ne, kate paprasta misrune, bandysiu vadovautis jusu patarimais dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 11 22, 11:50)
ne, kate paprasta misrune, bandysiu vadovautis jusu patarimais dekui  4u.gif


citrinos rūgštim ar actu galit apipurkšt mėgstamus graužti dalykus (aišku, jei nesugadins) - katės nemėgsta jau vien kvapo. Mažiems katukams kai globojim buvom davę šakelių - jie labai mėgdavo pagraužt smile.gif bet tada tai dantukai jiems kalėsi, o jūsiškei gal trūksta kokių mineralų, ar šiaip padykus ir neturi kuo užsiimt naudingesniu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Gavau tyrimų rezultatus. 11.22 buvo darytas pirmasis kraujo tyrimas. Tą pačią dieną katinukui buvo perpiltas kraujas. ir jau 11.24 padarytas antras kraujo tyrimas. Niekur nerandu kur galima pasižiūrėti normas kačių kraujo rodiklių. Arba gal kas nors galit pakomentuoti.

user posted image
user posted image

Man jau stogas važiuoja, aš nebežinau ką daryti. Katinui anemija, o nuo ko neaišku. Leidžia visokius vaistus, bet negerėja. Gal ką pražiopsom

Atsiprašau, kitaip nemoku įkelti failų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 27 lapkričio 2013 - 23:20
nu vistiek nesigauna įkelt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meme: 27 lapkričio 2013 - 16:45