Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

QUOTE(zemaituke @ 2013 11 14, 14:03)
tik dbr zinok kam ta alergija.  jei maistui butu manau pasireikstu berimais ant odos, ar viduriavimu, bet ne ciaudejimu. vakar tiek ciaudejo ir nosi matyt tiek niezti kad net susriesdamas dviem letenom nosi trynesi.

O kraiko nepakeitėt?
Čiaudėti greičiausiai gali nuo dulkių ar kokio stipraus kvapo - ar nepanaudojot naujo kvapiklio, grindų ploviklio ar pan?
Atsakyti
kraikas nuo pirmu dienu tas pats. Tiesa dulkantis toks, zverlit firmos (cementinis ar koks ten susokantis) kvpai kambariu tai nera jokio kada nekada papurskiu kokiu airwicku bet retai. o cia toks jausmas kad nuolatinis dirgiklis yra, vienkartinis but paciaudejes ir praeje.. visas ciaudejimas sutapo su virtuvinio kampo isigijimu. jis toks barchatinis (svelnios medziagos) pirmom dienom cia jam buvo megiamiausias badas net i saliona neidavo. bet ir dbr miega ant jo.. va vienintelis toks sutapimas butu ciaudejimo pradzios ir to baldo isigijimo. bet ima ciaudeti tik priejes prie maistelio kai bando esti. net neisivaizduoju kame reikalas.
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2013 11 14, 17:20)
kraikas nuo pirmu dienu tas pats. Tiesa dulkantis toks, zverlit firmos (cementinis ar koks ten susokantis) kvpai kambariu tai nera jokio kada nekada papurskiu kokiu airwicku bet retai. o cia toks jausmas kad nuolatinis dirgiklis yra, vienkartinis but paciaudejes ir praeje.. visas ciaudejimas sutapo su virtuvinio kampo isigijimu. jis toks barchatinis (svelnios medziagos) pirmom dienom cia jam buvo megiamiausias badas net i saliona neidavo. bet ir dbr miega ant jo.. va vienintelis toks sutapimas butu ciaudejimo pradzios ir to baldo isigijimo. bet ima ciaudeti tik priejes prie maistelio kai bando esti. net neisivaizduoju kame reikalas.

O nesutapo čiaudulys su naujo maisto maišiuko pradarymu? Kartais maistų serijos skiriasi kažkuo, gal šis papurkštas kokiu kvapikliu kitokiu (ne paslaptis gi, kad RC maistai yra truputį skaninami, kad katėms būtų skaniau juos ėsti).
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2013 11 14, 17:06)
vetas sake kad tos tabletes hormonines, 4dienas po puse tab davem, dbr liepe tevagylio pasert 5dienas.kad nuimtu ta alergija kazkuriam laikui...


Atleiskite man už išsireiškimą daugelio veterinarų nenaudai, tačiau spėju, kad tai buvo tradicinis sovietinio mąstymo veterinaro "krepšelis": prednizolonas, antibiotikai (turbūt Synulox?). Įdomu, kada ateis šventė į Lietuvos daržą ir veterinarai ims gydyti iš esmės, domėtis ir tobulėti, o ne taikyti kelias seno vadovėlio taisykles... Amžina tema...
Tavegilis nieko blogo nepadarys. Tikėkimės, kad rasite alergeną (jeigu tai tikrai alergija, dar klausimas), atsisveikinsite su čiauduliu lygiai taip pat, kaip ir susipažinote.
O prednizoloną (jeigu tai jis) siūlau tuoj pat mesti į šiukšlų dėžę. Tokiam, palyginus, nedideliam negalavimui skirti gliukokortikoidus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snobė: 14 lapkričio 2013 - 17:14
maista pirkau 10kg maise. tai juo emiau serti nuo birzelio pradzios kazkur tai jau gaunasi kad pstoviai 4men juo minta. nu nebuvo bedu jokiu. sakau gal isialergino per ta laika kokiai sudetiniai daliai sio maisto taip ir gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2013 11 14, 18:44)
maista pirkau 10kg maise. tai juo emiau serti nuo birzelio pradzios kazkur tai jau gaunasi kad pstoviai 4men juo minta. nu nebuvo bedu jokiu. sakau gal isialergino per ta laika kokiai sudetiniai daliai sio maisto taip ir gaunasi.

Aha, tuomet pakalbam kokiom sąlygom stovi maišas smile.gif
Keturis mėn. praviras maišas jau nėr gerai - gali apkarsti riebalai, suirti vitaminai, atsirasti mikroskopinių kenkėjų ir pan. (pastebiu kartais su graužikų pašarais, kad net nepasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės, pašariuke pradeda kažkas kibždėti, tenka šveisti į šiukšlių dėžę). Ir visi šie dalykai gali sukelti alergines reakcijas - į pakitusį kvapą, dulkių atsiradimą, pašarų erkutes ir t.t.
Vienam katinui rekomenduotina per kartą pirkti ne didenį, nei 7,5 kg maišą. Ir tai jau pastebėdavau, kad maišo dugnas nebe toks skanus, kaip kad šviežias. Šioje vietoje nepritaupysi ax.gif

QUOTE(Snobė @ 2013 11 14, 18:13)
Atleiskite man už išsireiškimą daugelio veterinarų nenaudai, tačiau spėju, kad tai buvo tradicinis sovietinio mąstymo veterinaro "krepšelis": prednizolonas, antibiotikai (turbūt Synulox?). Įdomu, kada ateis šventė į Lietuvos daržą ir veterinarai ims gydyti iš esmės, domėtis ir tobulėti, o ne taikyti kelias seno vadovėlio taisykles... Amžina tema...

O kuo blogai Synulox? g.gif Esant užsitęsusioms odos problemoms visuomet daromės bakterijų jautrumo tyrimą ir rezultatai rodo, kad Synulox vis dar išlieka tarp populiariausių - ne mažiau kaip 50% auksinio stafilokoko atvejų yra jautrūs amoksicilino/klavulano deriniui, kuris yra pripažintai saugus ir duodamas net žmonių kūdikiams. Tai kam jo atsisakyti? ir kuo keisti? Antibiotikų naujų sukuriama ne tiek daug, kad būtų stebuklingai iš ko rinktis.
Atsakyti
Oi, ne ne, Kykute, niekuo neblogai Synulox, jeigu jis skiriamas tada, kada reikia. Spėkite, kiek veterinarų pasiūlo daryti antibiogramas? Norėjau pasakyti, kad blogai yra visur paplitusi praktika, kai vaistai skiriami iš akies. Synulox, tarkim, nepakenks net ir tuo atveju, kai skiriama spėjimo būdu. Bet pas mus juk dažniausiai, kaip ir minėjau, tas "sovietinis krepšelis": synulox, prednizolonas ir paleidžia namo doh.gif

Aš pati baigiu išgydyti savo katiną nuo "nepagydomos" ligos. Jeigu būčiau klausiusi sostinės veterinarų, dabar mano mylimas draugas jau būtų negyvas. Viskas apsivertė taip, kad patys veterinarai klausia patarimo ir mano katino "nepagydoma" liga taps tuoj pagydoma visoje Lietuvoje biggrin.gif Nors civilizuotose šalyse tai seniai nebe naujiena.
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 15, 10:24)
Aš pati baigiu išgydyti savo katiną nuo "nepagydomos" ligos. Jeigu būčiau klausiusi sostinės veterinarų, dabar mano mylimas draugas jau būtų negyvas. Viskas apsivertė taip, kad patys veterinarai klausia patarimo ir mano katino "nepagydoma" liga taps tuoj pagydoma visoje Lietuvoje  biggrin.gif

A kokia čia "nepagydoma" liga pas mus? bigsmile.gif
Atsakyti
Maisa laikau uzdarius,kiek tai imanoma uzdaryt. pasisemiu maisto i kibiriuka (uztenka to kibiriuko savaitei) kad kaskart nereiktu darinet maiso. siaip maisas nestovi praviras, bet aisku oro gauna. vakar tevagylio davem tai snd jau maziau ciaudeja. bando nusiciaudet, lyg ir kirbina kazkas nosytej, pora kart ir viskas. reiks maisto kito nupirkti tada. aciu uz konsultacijas smile.gif stebesim aplinka ziuresim kas vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 11 15, 11:34)
A kokia čia "nepagydoma" liga pas mus?  bigsmile.gif


Kykute,

parašysiu Jums AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Snobė @ 2013 11 15, 09:24)
...Aš pati baigiu išgydyti savo katiną nuo "nepagydomos" ligos...Viskas apsivertė taip, kad patys veterinarai klausia patarimo ir mano katino "nepagydoma" liga taps tuoj pagydoma visoje Lietuvoje  biggrin.gif Nors civilizuotose šalyse tai seniai nebe naujiena.

Gal galima smulkiau kas per liga ir kaip ją gydyti g.gif gal yra augintojų kurie su tuo susidūrę ir nežino kaip gydyti ir dėl to turi atsisveikinti su savo draugais, pasitikėdami veterinarais. Prašom pasidalinti patirtimi, kad jei tektų su tuo susidurti (tfu tfu tfu) žinotume ko imtis.
Aš tikrai rimtai klausiu ax.gif

Papildyta :

kol parašiau ir kykutė to paties paklausė. Kokios čia paslaptys, nes ir mums idomu g.gif mums labiau aktualu bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 15 lapkričio 2013 - 10:49
QUOTE(Vidam @ 2013 11 15, 11:44)
Gal galima smulkiau kas per liga ir kaip ją gydyti g.gif gal yra augintojų kurie su tuo susidūrę ir nežino kaip gydyti ir dėl to turi atsisveikinti su savo draugais, pasitikėdami veterinarais. Prašom pasidalinti patirtimi, kad jei tektų su tuo susidurti (tfu tfu tfu) žinotume ko imtis.
Aš tikrai rimtai klausiu  ax.gif

Papildyta :

kol parašiau ir kykutė to paties paklausė. Kokios čia paslaptys, nes ir mums idomu g.gif mums labiau aktualu bigsmile.gif



Mieloji, Jums tikrai nereikia pergyventi dėl šios ligos, nes jeigu Jūsų augintiniai ja sirgtų, Jūs tai žinotumėte. Nereikia apsikrauti galvos papildoma informacija, kai to nereikia. Jeigu pamatysiu ką nors šiuo negalavimu besiskundžiant, padėsiu per AŽ.

Ir tikrai turiu svarių ir objektyvių priežasčių apie tai dabar nekalbėti. Man pagalbos šios ligos gydyme nereikia, o tiems, kam reikia, patikėkit, aš padedu.

Kykute, aš Jums parašiau AŽ, bet tarp išsiųstų žinučių nerodo doh.gif Tikiuosi, gavote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snobė: 15 lapkričio 2013 - 10:55