Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Aš tikrai esu įsitikinus, kad čia ne infekcija, nes jeigu tai būtų kažkokia peršalimo liga, ji su laiku negydoma komplikuotųsi, o čia niekas nesikomplikuoja jau beveik 3 mėn., kai ją gavau smile.gif Pastovi ir nesikeičianti būsena smile.gif Veterinarė klausė ir plaučius ir širdelę, sakė viskas švaru, nieko nesigirdi, vėliau švietė plaučius ir širdį, sakė viskas gražu, pilnai išsivystę... Vienintelis dalykas, kuris nepatiko, tai rausvos dantenos ir negeras burnos kvapas (manau tai dar įtakoja konservai, nes kates maitinu ne tik sausu maistu), bet žinoma, katės dažnai turi bėdų su dantimis, bet dėl to manau nereikia leisti 3 rūšių vaistų, antibiotikų ir tikrinti ar kažkas gerėja, juk katė ne bandomasis triušis...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 11 05, 12:59)
Aš tikrai esu įsitikinus, kad čia ne infekcija, nes jeigu tai būtų kažkokia peršalimo liga, ji su laiku negydoma komplikuotųsi, o čia niekas nesikomplikuoja jau beveik 3 mėn., kai ją gavau smile.gif Pastovi ir nesikeičianti būsena smile.gif Veterinarė klausė ir plaučius ir širdelę, sakė viskas švaru, nieko nesigirdi, vėliau švietė plaučius ir širdį, sakė viskas gražu, pilnai išsivystę... Vienintelis dalykas, kuris nepatiko, tai rausvos dantenos ir negeras burnos kvapas (manau tai dar įtakoja konservai, nes kates maitinu ne tik sausu maistu), bet žinoma, katės dažnai turi bėdų su dantimis, bet dėl to manau nereikia leisti 3 rūšių vaistų, antibiotikų ir tikrinti ar kažkas gerėja, juk katė ne bandomasis triušis...


Del vaistu leidimo, nezinant diagnozes, 100 proc. sutinku su jusu nuomone. As tik noriu pasakyti, kad veterinaras gali nepastebeti svarbiu dalyku. Net ir rentgeno nuotraukoje ne visi mato ta ka reikia pamatyt...Be to, kokio laringito ar bronchito rentgenas ir neparodys. Jeigu as savo atvejais buciau pasitikejus vieno veterinaro nuomone, tai mano kaciokam butu buve liudna...
O del dantenu bukles, tai vien sausas maistas jos nepagerins.Zalia mesa yra geriausias dalykas.
Atsakyti
Taip, žalia mėsa yra geriausia, bet piniginė neleidžia kasdien šerti vištos filė, o maišyti nesinori sauso, konservų ir mėsos... Tai žinoma, dabar jau gavau rekomendacijų, kad yra gydytoja Irena Kalvarijų g., kuri pati augina persus ir puikiai išmano kriokimo visas bėdas, tai sakiau, kai jau praeis man pyktis, pabandysiu ten kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 11 05, 15:54)
Taip, žalia mėsa yra geriausia, bet piniginė neleidžia kasdien šerti vištos filė, o maišyti nesinori sauso, konservų ir mėsos... Tai žinoma, dabar jau gavau rekomendacijų, kad yra gydytoja Irena Kalvarijų g., kuri pati augina persus ir puikiai išmano kriokimo visas bėdas, tai sakiau, kai jau praeis man pyktis, pabandysiu ten kreiptis.


Maniskis tai valgo zalia mesa ir sausiakus, su tam tikromis pertraukomis. Daug kas peikia misru serimo buda, bet maniskiui jis tinka, nevemia, netridzia, dantys balti, dantenos ruzavos thumbup.gif Zinau, kad daug kas taip seria ir katinai nesiskundzia. Bet cia kas kam tinka ir patinka...
O veterinare Irena gal kvepavimo taku ligose specializuojasi? As irgi saviski jai parodyciau...
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2012 11 05, 15:52)
Maniskis tai valgo zalia mesa ir sausiakus, su tam tikromis pertraukomis. Daug kas peikia misru serimo buda, bet maniskiui jis tinka, nevemia, netridzia, dantys balti, dantenos ruzavos thumbup.gif Zinau, kad daug kas taip seria ir katinai nesiskundzia. Bet cia kas kam tinka ir patinka...
O veterinare Irena gal kvepavimo taku ligose specializuojasi? As irgi saviski jai parodyciau...


Kiek supratau, tai rimtai specializuojasi tose bėdose su kvėpavimais. Sakė man veisėja viena, kad pas ją ten nugydyti ir iš Ritų, ir iš Vaidos važiuoja... Pati augina persus ir egzotus, veisia juos, sakė net operacijas galima daryti nesudėtingas tiems siauranosiams kriokliams. Tai manau, kad tikrai išmano tada...
Atsakyti
QUOTE(L*A*K*Š*M*I @ 2012 10 30, 17:06)
4u.gif uz tesiama temuke,kuri labai aktuali.



l.noreciau suzinoti pas kokius vetus lanketes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2012 11 05, 16:59)
l.noreciau suzinoti pas kokius vetus lanketes 4u.gif



Musu istikimiausias jau kokie penkti metai lankomes prie PC"TILZE" gatves ir namo nr.nzn biggrin.gif toks Giedrius Brajinskas,kitas kol musiskio nebuvo teko aplankyti Serbentu g.52bet pavardes neatsimenu.Is tu dvieju vienas siek tiek persistenge ir paeme pinigus ,o kitas nepadare nieko ir irgi paeme pinigus,todel gryzau pas savaji isdesciau situacija ir toliau gydomes nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 11 05, 18:38)
Kiek supratau, tai rimtai specializuojasi tose bėdose su kvėpavimais. Sakė man veisėja viena, kad pas ją ten nugydyti ir iš Ritų, ir iš Vaidos važiuoja... Pati augina persus ir egzotus, veisia juos, sakė net operacijas galima daryti nesudėtingas tiems siauranosiams kriokliams. Tai manau, kad tikrai išmano tada...


Na, tada reiks pabandyt saviski nuvest tenai. Kiek apejus veterinaru, bet taip ir nesuradau Vilniuj normalaus...Girdejau ir anksciau apie Irena geru atsiliepimu, bet kadangi as su katinu toje ligonineje kur ji dirba esu nukentejus, tai kazkaip nesinorejo vaziuot. Bet tai buvo daugiau nei pries 10 metu, gal dabar jau viskas pasikeite...
Atsakyti
QUOTE(L*A*K*Š*M*I @ 2012 11 05, 22:56)
Musu istikimiausias jau kokie penkti metai lankomes prie PC"TILZE" gatves ir namo nr.nzn biggrin.gif toks Giedrius Brajinskas,kitas kol musiskio nebuvo teko aplankyti Serbentu g.52bet pavardes neatsimenu.Is tu dvieju vienas siek tiek persistenge ir paeme pinigus ,o kitas nepadare nieko ir irgi paeme pinigus,todel gryzau pas savaji isdesciau situacija ir toliau gydomes nemokamai biggrin.gif

aciu barjinska zinau patys ten lankemes,nepasaku\yciau kad jis man patinka,dabar su nauju katuyku nelabai noriu vel pas ji lankytis,manau bandysiu pas Rimgaila nemazai geru atsiliepimu skaiciau,o kaip jusu katukas?
mano mergytei biskuti traskanoja akytes,ir kartais paciaudo manau reikia pasirodyti tai renkames pas kuri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2012 11 06, 11:23)
aciu barjinska zinau patys ten lankemes,nepasaku\yciau kad jis man patinka,dabar su nauju katuyku nelabai noriu vel pas ji lankytis,manau bandysiu pas Rimgaila nemazai geru atsiliepimu skaiciau,o kaip jusu katukas?
mano mergytei biskuti traskanoja akytes,ir kartais paciaudo manau reikia pasirodyti tai renkames pas kuri smile.gif


Anoj temoj rasyta nemazai apie jo buvusia bukle ir visosokius nusiskundimus,tuomet puoliau i panika ir jau maniau,kad vetai is to tik naudos sau darosi pasirodo paskubejau ivertinti analizuodama tuometine situacija.bet liga kaip ir traukiasi tik kol kas dar gydyma turime testi iki kol neuzbaigsime antibiotiku kursa.Katukas jauciasi puikiai,ijunge pries pora dienu savo"motoriuka"kaip as sakau,ko 2 davaites nepajutau is jo smile.gif KAtukui pastoviai lasinu 2 kartus per para antibiotikus jau antra sav..Ciaudimas -akyciu traiskanojimas-jau vertetu sunerimti,butent nuo to ir maniskiui viskas prasidejo,dar pakliuvom ant savaitgalio ir tik po savaitgalio taip sunegalavo,kad manaiu jo neteksiu verysad.gif beja mane jis ir nuramino,sakydamas jog isgyvens,tik nelabai patikejau kadangi rezultato norejau greito o jo nemacaiu ir gavosi kad lekiau kitur o kitur nieko nepadare.Tai ir sakau,kad musu atveju mes gyti pradejome ir rezultatas pasimate tik po antros saviates gydymo.
Siulau nesvarbu pas ka bet parodyti ji veterinarui,kad nebutu bedu ,juoab kad dar siuo metu jus bet kur darbo diena pakliusit,nes kiekviena uzdelsta diena yra svarbi katukei. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L*A*K*Š*M*I @ 2012 11 06, 15:30)
Anoj temoj rasyta nemazai apie jo buvusia bukle

viska skaiciau 4u.gif
jums atrodo buvo blogiau,mums viskas tikrai normaliai,bet aisku veto apziura nepakenks smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif atsirado problemėlė su mūsų katyte. Jau trečia diena ji nevalgo, negeria ir vemia tokiom kaip putom ir vandeniu. Nevalgo net mėgstamiausio jogurto.. Ji dar visai nedidelė, 5 mėn. Gyvena namie, maistą duodam super premium klasės.. Ji ne veislinė, bet vis tiek mylima. Gal kas galėtų paaiškinti, kas jai nutiko ir kaip pagydyti?
Atsakyti