Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Labas visoms katinukų mylėtojoms,

Apturėjo ir mano brangenybė chlamidiozę verysad.gif Gydytojas paskyrė Tetraciklino tepalo du kartus per dieną tepti į abi akytes ir Ronaxan tabletės pusę kasdien 3 savaites. Su tabletėm tai nemoku net nupasakoti kaip vargstam, nors visus įmanomus būdus žinau kaip kuo paprasčiau ta tabletę sušerti, bet katei toks stresas, kad slepiasi jau nuo manęs... Nebandžiau tik trinti į miltelius tabletės, bet nesu tikra ar galima, nes kai kurios turi suirti per ilgesnį laiką, kažin kaip su šitom g.gif O leidžiamų alternatyvos vetas sakė, kad nėra.
Mane šiaip neramina toks ilgas antibiotikų vartojimas, norėtųsi, kad kuo lengviau tas etapas praeitų. Taip, kad jei galite, pasidalinkite patarimais kaip galėčiau savo mažei padėti 4u.gif Gal kokių probiotikų duoti, ar kokių homeopatinių preparatų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė_Kikilė @ 2013 05 18, 14:53)
Noriu paklausti, gal patarsite - kažkuris iš katinų (abu sterilizuoti seniai, niekada nebuvo tokių problemų iki šiol) kelintą kartą prisisioja į vaiko lovą. Kaip manote, ar negali tai būti dėl kažkokių sveikatos problemų? Ar tiesiog kerštas?

Pabandykite pagauti šlapimą - jo tyrimas parodytų, ar tai uždegimas, ar katinas yra sveikas. O jei vieną kartą pridarė į lovą iš streso ar norėdamas vaiką "pastatyti į vietą" už kažkokį nepatikusį veiksmą, ta vieta jau kvepia tualetu - ir kyla noras daryti tai dar kartą. Daugiau patarimų gal rastumėte šiose temose:
Kačių elgsena, Įvairios problemos ir jų sprendimas
Suaugusi katė ir tualeto problemos, Nedaro į dėžutę
Katinas slapinasi ne vietoj

QUOTE(Feles @ 2013 05 21, 13:23)
Mane šiaip neramina toks ilgas antibiotikų vartojimas, norėtųsi, kad kuo lengviau tas etapas praeitų. Taip, kad jei galite, pasidalinkite patarimais kaip galėčiau savo mažei padėti  4u.gif  Gal kokių probiotikų duoti, ar kokių homeopatinių preparatų? smile.gif

Chlamidiozės gydymas yra ilgas, nes tai nepaprastas parazitas, o bjaurokas toks. Leidžiamų antibiotikų nėra, dėl to dažniausiai skiriami geriami. Iš homeopatinių preparatų tinka bet kurie stiprinantys imunitetą - jie padės organizmui greičiau susitvarkyti su infekcija. Probiotikai taip pat nepakenks, atstatys virškinimo trakto mikroflorą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 05 22, 08:51)
Chlamidiozės gydymas yra ilgas, nes tai nepaprastas parazitas, o bjaurokas toks. Leidžiamų antibiotikų nėra, dėl to dažniausiai skiriami geriami. Iš homeopatinių preparatų tinka bet kurie stiprinantys imunitetą - jie padės organizmui greičiau susitvarkyti su infekcija. Probiotikai taip pat nepakenks, atstatys virškinimo trakto mikroflorą.  4u.gif


Kykute, ačiū už atsakymą 4u.gif O galima probiotikus žmogiškus duoti? Jei taip, tai kokiomis dozėmis? Nesirgus mano brangenybė nei karto iki šiol, man viskas nauja. Kas nusimanote homeopatijoje, gal galite patarti kažką katės imuniteto stiprinimui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2013 05 10, 07:42)
Mūsų istorija tokia - turim rusų mėlynojo ir lietuvaičio mišrūną. Patinėlis, 2 metų amžiaus, kastruotas, skiepijamas, guvus, judrus, gerai valgo, daug žaidžia, daug bendrauja su šeimininkais ir t.t. Atrodo viskas viskas gerai. Bet...

Kai buvo 1 metukų amžiaus, belakstydamas eilinį sykį užšoko ant durų ir pradėjo kniaukt kaip per morčių - gerai kad spėjau pribėgt, nes jis didelėm juodom akim krito man į rankas - ne kniaukė, bet tiesiog rėkė, kūnelis suglebo, sąmonė pas katuką buvo, bet paguldžiau jį ant žemės, pagulėjo, atsigavo ir nubėgo toliau žaist. Manėm gal ką užsigavo, ar šiaip kas.. Buvom tą istoriją ir pamiršę, bet...

Dabar jam dveji metukai, vakare sėdėjo ant palangės ir kvėpavo grynu oru. Staiga vėl pradėjo kaip per morčių kaukt, galvojau gal mato kokį katiną per langą, bet šiaip jis į katinus nereaguoja jei ir mato. Paėmiauų ant rankų, o jam vėl viskas pasikartojo - akys juodos, kūnelis suglebo.. paguldytas net galvą ant žemės pasidėjo. Bet paguilėjo kelias minutes ir vėl nuėjo savaų reikalų tvarkyt.
Jis nenualpsta, bet aiškiai kažkokie silpnumai būna. Galvojom gal mėšlungis sutraukia, bet tada kūnelis įsitemptų.. Taip kad kol kas ir nesuvokiam net ką daryt. Per dvejus metus antras kartas - sunerimę esam...


Kreipkitės pas gydytoją Mrgaritą į Jakovo vet. kliniką. Gali būti kažkas neurologinio. Mūsų katinui ši gydytoja diagnozavo epilepsiją
Atsakyti
QUOTE(Feles @ 2013 05 23, 16:50)
Kykute, ačiū už atsakymą  4u.gif  O galima probiotikus žmogiškus duoti? Jei taip, tai kokiomis dozėmis? Nesirgus mano brangenybė nei karto iki šiol, man viskas nauja.  Kas nusimanote homeopatijoje, gal galite patarti kažką katės imuniteto stiprinimui? smile.gif


Probiotikus geriau duoti skirtus gyvunams,nes juos lengviau dozuot. Visu zmogisku preparatu katei reikia duoti mazdaug 1/10 dalį. As tai saviskiams daviau milteliu pavidalu, Fermactiv vadinasi, visose veterinarijos vaistinese buna, galima barstyt ant maisto arba istirpint vandeny, gaunasi toks kaip pienukas, maniskiai ji noriai lake. Yra gyvuniniai probiotikai taip pat ir kapsulem, tabletem, pastos pavidalo, poveikis tas pats, skiriasi tik kaina ir forma, rinktis reikia kaip kam patogiau.
Is homeopatiniu preparatu, stiprinanciu imuniteta, pats populiariausias Engystol. Yra specialiai gyvunams leidziamas, bet galima duot ir zmogiska geriama tabletem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pujolis: 24 gegužės 2013 - 11:04
Labs!

Labai norėčiau paklausti apie katytės sterilizaciją, tiksliau apie operacinę siūlę po operacijos. Lygiai prieš savaitę sterilizavom katytę, jai buvo atlikta truputį sudėingesnė operacija, darytas didesnis pjūvis, tai išėjo penkios siūlės ir viena iš jų mane neramina. Nežinau ar sugebėsiu paaiškinti, bet tos keturios siūlės padarytos labai gražiai, oda gražiai lygiai suimta ir atrodo gražiai gyja, o paskutinė siūlė suimta labai nelygiai, vienas odos kraštelis aukščiau už kitą, ir ta likusi odos dalis atrodo kaip ir atvira žaizdelė, iki šiol pakraujuoja, aišku katytė laižosi, tai man neramu, ar jai užgis, ar jau reikėtų vežti į kliniką, kad apžiūrėtų. Bet siūlė tokia buvo tai nuo pat operacijos, tik iš pradžių lygtai nesimatė kraujo unsure.gif Iki siūlų išėmimo liko dar septynios dienos, tai man įdomu, ar čia nieko baisaus, ar taip ir neužgis jai unsure.gif

Ir tiesa, po operacijos pradėjo katytė labai šertis, tai čia reiktų suprasti, kad susilpnėjo imunitetas? Ar gal nuo antibiotikų? Ar tik toks sutapimas kažin unsure.gif

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
oi, mergaitės, patarkit. gal kuri turit tame praktikos. kaip suleisti vaistus katinui? pas veterinarą gavo iškart tris ampoles, tai net necyptelėjo. o namie kniaukia, kaip skerdžiamas, kai vyras leidžia... nu tikrai kažką ne taip daro. gal ne į tą vietą leidžia, gal dar kažkas blogai. po veterinaro atrodė, kad viskas bus paprasta, o kai reikia, tai stresas visiems siaubingas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(wixi @ 2013 05 30, 22:54)
oi, mergaitės, patarkit. gal kuri turit tame praktikos. kaip suleisti vaistus katinui? pas veterinarą gavo iškart tris ampoles, tai net necyptelėjo. o namie kniaukia, kaip skerdžiamas, kai vyras leidžia... nu tikrai kažką ne taip daro.  gal ne į tą vietą leidžia, gal dar kažkas blogai. po veterinaro atrodė, kad viskas bus paprasta, o kai reikia, tai stresas visiems siaubingas sad.gif



Pas veterinara bijo, todel ir buna ramus. O namie viskas kitaip smile.gif Maniskiai lygiai taip pat elgiasi. I kur leidziat vaistus: i raumeni ar i poodi? Jeigu leidziat i poodi, tai kai pakeliat skura, reikia adata durt ne nuo nugaros, o nuo kaklo, ten oda minkstesne smile.gif Ir adatele turi buti storesne, nei leidziant i raumeni. Jeigu perkat vienkartinius svirkstus supakuotus kartu su adata, tai ta adata leidimui i poodi yra per plona, reikia nusipirkt atskirai storesne adata.
Atsakyti
QUOTE(Pujolis @ 2013 05 31, 10:49)
Pas veterinara bijo, todel ir buna ramus. O namie viskas kitaip smile.gif Maniskiai lygiai taip pat elgiasi. I kur leidziat vaistus: i raumeni ar i poodi? Jeigu leidziat i poodi, tai kai pakeliat skura, reikia adata durt ne nuo nugaros, o nuo kaklo, ten oda minkstesne smile.gif Ir adatele turi buti storesne, nei leidziant i raumeni. Jeigu perkat vienkartinius svirkstus supakuotus kartu su adata, tai ta adata leidimui i poodi yra per plona, reikia nusipirkt atskirai storesne adata.


į poodį leidžiam ir, kaip jūs ir sakot, nuo kaklo pusės. švirkštus su vaistais iškart paruošė veterinaras, mums reikia tik susileisti. tai kokias adatas sudėjo, su tom ir leidžiam... tai gal jos blogos gali būti? o gal į blogą vietą leidžiam? gal per arti sprando... kažin, kur prasideda ir baigiasi tas plotas, į kurį reikia leisti? taip gailiuos, kad pas vetą neužfiksavau, kur tiksliai jis leido. būčiau žinojus, kad mums patiems teks tai daryti, būčiau akių nenuleidus nei akimirkai doh.gif
Atsakyti
nesuprantu kas atsitiko mano katei,
jau 3 dienos serga,
nezinau kuo
2 dienas isvis nieko nei lake nei ede,
vakar vakare jau noriai lake, ryte ir paede pastetuko,
vakar suleidom veterinaro rekomenduotus antibiotikus, atrode, kad tikrai pagerejo,
bet siandien ir vel pasislepe, net rasti neina kur doh.gif

1 m amziaus,
morcius jau praejo mazdaug pries 10 dienu
vienintelis galimas dalykas- padukstant atsitiktinai vaikai prispaude, kaip jie sako, sona ax.gif , bet vaiksto normaliai, tustinasi irgi normaliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miketukas1 @ 2013 05 31, 13:07)
nesuprantu kas atsitiko mano katei,
jau 3 dienos serga,
nezinau kuo

vakar suleidom veterinaro rekomenduotus antibiotikus, atrode, kad tikrai pagerejo,
bet siandien ir vel pasislepe,  net rasti neina kur doh.gif



Nelabai aiški situacija - jei veterinaras išrašė antibiotikus, tai įtarė kažkokią diagnozę? Nuo šono prispaudimo jų juk neskiria...
Atsakyti
apziurejo daktaras, visus sonus istikrino, viduj viskas gerai, po truputi jau atsgauna,
pasirodo, buvo labai auksta temperatura del...skersvejo (megsta ant lango tupeti), dabar labiau saugosim
Atsakyti