Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių ligos

Labas 4u.gif patys apžiūrėkit, jeigu atrodo sveikas, o tik nusilpęs tai kam tas veterinaras tik pinigus kaip į balą išmesit. Svarbu ėda, ir atsigaus, atsistatys tas svoris.Galit duot pastos Malt, jų yra kelių rūšių paklauskit gyvūnėlių parduotuvėje.Mano draugės katė buvo pabėgusi praeitą žiemą ir ją rado po pusantro mėn, tai buvo tiek nusilpusi, kad svirduliavo į šonus, atrodė kaip didelė žiurkė. Bet neprisigaudė jokių ligų ir po truputį atsigavo, vėl tapo princese smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 22 balandžio 2013 - 12:37
QUOTE(Vidam @ 2013 04 22, 14:33)
Labas 4u.gif patys apžiūrėkit, jeigu atrodo sveikas, o tik nusilpęs tai kam tas veterinaras tik pinigus kaip  į balą išmesit. Svarbu ėda, ir atsigaus, atsistatys tas svoris.Galit duot  pastos Malt, jų yra kelių rūšių paklauskit gyvūnėlių parduotuvėje.Mano draugės katė buvo pabėgusi praeitą žiemą ir ją rado po pusantro mėn, tai buvo tiek nusilpusi, kad svirduliavo į šonus, atrodė kaip didelė žiurkė. Bet neprisigaudė jokių ligų ir po truputį atsigavo, vėl tapo princese smile.gif



O kam ta Malt pasta nusilpusiam katinui?
Atsakyti
O tai Duo Malt yra tik plaukų šalinimui? Aš manau, kad ji ir šiaip skrandžiui gerai, užtikrina sveiką žarnyno mikroflorą g.gif kai jis tiek badavęs, tai gal vistik reikėtų kažko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 22 balandžio 2013 - 12:46
QUOTE(Vidam @ 2013 04 22, 12:33)
Labas 4u.gif patys apžiūrėkit, jeigu atrodo sveikas, o tik nusilpęs tai kam tas veterinaras tik pinigus kaip  į balą išmesit. Svarbu ėda, ir atsigaus, atsistatys tas svoris.Galit duot  pastos Malt, jų yra kelių rūšių paklauskit gyvūnėlių parduotuvėje.Mano draugės katė buvo pabėgusi praeitą žiemą ir ją rado po pusantro mėn, tai buvo tiek nusilpusi, kad svirduliavo į šonus, atrodė kaip didelė žiurkė. Bet neprisigaudė jokių ligų ir po truputį atsigavo, vėl tapo princese smile.gif

Aš irgi taip manau, kad neverta pas veterinarą vesti ir mokėt 35 eurus vien už apžiūrą. Tos pastos nežinau ar pas mus Airijoj yra, pasidomėsiu. Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p@uksTelis: 22 balandžio 2013 - 12:52
QUOTE(Vidam @ 2013 04 22, 14:45)
O tai Duo Malt yra tik plaukų šalinimui? Aš manau, kad ji ir šiaip skrandžiui gerai, užtikrina sveika  žarnyno mikroflorą g.gif


Ji skirta tik plauku salinimui. Zarnyno mikroflorai palaikyti yra kitokia pasta, taip pat tabletes, milteliai ir kt., bet nemanau, kad ju situ atveju reiketu. Reikia duot tiesiog pagerinta maitinima ir katinas atsigaus.
Atsakyti
Jei katinas išsibadavęs, svarbu tik neperšerti - maisto kiekį atstatyti po truputį, nes pažeisit kepenis ir inkstus.Reikės laiko ir kantrybės.
Juk ir išsibadavusiems žmonėms negalima pulti valgyti riebių sočių valgių, o skiriamas lengvas sultinys ar lengvai virškinama liesa mėsa, kad neapkrauti išvargusių organų. Tas pats ir gyvūnams.
Iš pastų turėtumėt ir pas save turėt kažką iš multivitamininių - NutriPlus ar Gimpet Multivitamin, užmeskit akį gyvūnų parduotuvėj. Tai labai neblogas variantas atgauti katiną po išsekimo.
Atsakyti
As saviski kai paemiau is kiemo, tai buvo tik kaulai ir oda, be to jis dar sirgo plauciu uzdegimu. Bet atsigavo gana greitai. Seriau ji mazdaug taip: ryte ir vakare gaudavo zalio jautienos kumpio, apvirtos vistienos, kalakutienos, baltos zuvies, kepeneliu arba varskes. Taip pat visa laika bliudely turejo Spcific sausiaku, skirtu maziems kaciukams ir laktuojancioms katems. Mesyte ar kita naturalu maista is karto visa porcija suvalgydavo, o sausiako uzkrimsdavo kartais.
Dar noreciau paminet, kad valkataves katinas 100 proc. tures kirmeliu, todel jam reikia duot tablete nuo kirmeliu ir po dvieju savaiciu reiketu dar pakartoti. Maniskis kirmeliu turejo labai daug, viena tablete nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 04 23, 09:12)


QUOTE(Pujolis @ 2013 04 23, 09:36)


Ačiū jums labai 4u.gif katinas nevalkatavo, jis buvo laikomas uždarytas kaimyniniam name. Mes gyvenam 78, o katinas buvo 74, laimingo atsitiktinumo dėka mes jį pastebėjom tupintį prie lango, tas namas negyvenamas, bet pasak kaimynų, ten reguliariai atvažiuodavo šeimininkai, o katinas ten išbuvo uždarytas daugiau kaip mėnesį, dar kiek ir būtų padvėsęs iš bado. Jei jį būtų išleidę, būtų grįžęs namo. Sausą maistą nelabai noriai ėda, o mėsą, tuno konservus suėda iškart, tikiuosi nepakenkiau jam, nes pridėjau maisto pilną blūdelį unsure.gif reikės mažinti porcijas
Atsakyti
QUOTE(p@uksTelis @ 2013 04 23, 12:27)
Ačiū jums labai 4u.gif katinas nevalkatavo, jis buvo laikomas uždarytas kaimyniniam name. Mes gyvenam 78, o katinas buvo 74, laimingo atsitiktinumo dėka mes jį pastebėjom tupintį prie lango, tas namas negyvenamas, bet pasak kaimynų, ten reguliariai atvažiuodavo šeimininkai, o katinas ten išbuvo uždarytas daugiau kaip mėnesį,  dar kiek ir būtų padvėsęs iš bado. Jei jį būtų išleidę, būtų grįžęs namo. Sausą maistą nelabai noriai ėda, o mėsą, tuno konservus suėda iškart, tikiuosi nepakenkiau jam, nes pridėjau maisto pilną blūdelį unsure.gif reikės mažinti porcijas


Duokit nedidelem porcijom ir jei yra galimybe dazniau. Tuno ar kitokiu zmogisku konservu negalima, nes jie su druska ir prieskoniais, todel netinkami gyvunu skrandziams. Yra Hill's konservai nusilpusioms sunims ir katėms a/d, mano katinui jie gerai tiko. Geriau situ nupirkit, arba duokit tiesiog mesa ir kaloringesni sausa maista.
Atsakyti
Nutri Plus Cat , bent LT yra veterinarinese klinikose, tai virbac firmos papildas nusilpusioms katems, po operaciju, ligu,
zooprekiu parduotuveje ju nera
tikrai geras daiktas smile.gif
Atsakyti
Sveikutės.....gal kuri būsit susidūrusi su panašiais dalykais ar patarsit pas kurį veterinarą nueiti. sad.gif Nebemiegu normaliai jau savaite, nes stresas begalinis dėl katytės.

Trumpai apie ją: Britukė, pirkta iš veislyno, naminė,skiepyta, sterilizuota, nukirminta, beveik 2 metukų. Maistas nekeistas, visad RC sausas ir šlapias ėdalas iš veterinarinių vaistinių.

Iki šiol jokių problemų, kol prieš 10 dienų pajutau ir pamačiau, kad trūkčioja jos kojytės, kai ji guli ant šono ar nugaros. ( ne miego metu, į epilepsiją irgi nepanašu). Pradėjau stebėti, tai ne pačios kojytės nevalingai trūkčioja, o visas kūnas galima sakyti, lyg silpna elektros srove pakratytų. Ritmiški nedideli spazmai....kurie yra pastovūs, kai ji guli.
Nuvežiau į vieną veterinarijos kliniką ( ten veždavau skiepyt, nuo kirminukų suduot visad), parodžiau ir video įrašą telefone. Esu nufilmavusi, bet kokybė nėra superinė sad.gif
Youtube radau identiškų atvejų, įdedu ir nuorodų:

http://www.youtube.c...h?v=uml6droxxmQ
http://www.youtube.c...h?v=Qr6fJwnZQBg

Veterinarė nežinojo atsakymo ir sakė pastebėti dar kelias dienas.
Katytė guvi, žaidžia, ėda (niekad nebuvo didelė ėdrūnė, tad gal jau imu įsivaizduoti, kad kiek mažiau). Per tas kelias dienas atsrado nervinis prausimasis, eina, sustoja, prausiasi, kasosi, vėl prausiasi, pakrato galvą, lyg ją kas pultų. Nuvežiau pirmadienį šį daryt profilaktinių tyrimų visų ir dėl viso pikto paėmiau nuo blusų erkių užlašint ( taip patarė vet, nors mano manymu, tai hyperesthesia).
Echoskopija insktų ir kepenų - normaliai viskas, tikrino refleksus irgi viskas gerai, temperatūros neturi, paklausė širdutę, kraujo turimai kiek keisti- viskas normos ribose, išskyrus tai, kad HGB , RBC, HCT rodikliai šiek tiek virš normos, tai rodo kiek tirštesnį kraują. Pvz RBC norma 10, pas ja 10.51.
Papildomai daryti parametrai- kalcio, glukozės t.t. vienintelis viršytas, magnio kiek per daug. Šlapimo tyrimas parodė, kad yra struvitų kristalų ir kiek leukocitų, kas rodo uždegimą. Nupirkau urinary gyd maisto ir pastos specialios. Šlapimo pūslės uždegimas - tokia diagnozė, bet raumenų spazmų sukelt negali.
Iš kitos pusės, ji nelaksto į dėžutę dažnai, kaip tik vietoj 3-4 kartų įprastai, 2 kartus per dieną šlapinasi....
Vakar vežiau į Vetą, nusivežiau tyrimus, dar apžiūrėjo, sakė patologijų nemato, bet pūslės uždegimo būt negali. Uždegimas kažkur kitur sad.gif
Dėl viso pikto buvo darytas ekstra kraujo tyrimas, kuris parodo insktų veiklą (kadangi yra leukocitų ir kristalų). Rezultatai geri, vadinas, ne inkstai.
Jokių antibiotikų, sakė stebėt, dėl drebėjimo irgi negali nieko pasakyt.
Aš esu neviltyje, nes tas drebėjimas nuolatinis ir net kiek stipresnis nei buvo sad.gif

Išleidau tyrimams nemažai, supraskit - man negaila pinigų gyvūnėlio sveikatai, bet aš finansiškai negaliu kas kart po 200-300 išleist, o diagnozės nėra. O ir katytė stresuoja, kai tiek tenka jai važinėti , vienas maigo, kitas kraują imą. Kad bent būtų aišku, kokį tyrimą/us daryti.
Mano pačios "įtarmai" prisiskaičius literatūros ir vet forumų. Gal kas su širdute, plaučiais, skydliauke, o baisiausia- auglys ( bet tada suprantu, kad kraujo tyrimai būtų priešingi ir būtų anemija) .
Gal kas turit minčių, patarimų, idėjų - būčiau be galo dėkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marta.Placebo: 26 balandžio 2013 - 11:43
Na paziurejus video mano katyte ( brituke) irgi drebina kartais leteneles miego metu,bet niekada demesio neatkreipdavau ,kad tai kazkokios lgos simptomai butu. Jei tyrimai rodo viskas gerai,manau, kad gal neverta nevuotis.Galbut tai tiesiog nerviniai impulsai. g.gif
Atsakyti