jot.ka, gaila, kad žiemą neturėsiu kolegės savo varguose (ir džiaugsmuose, aišku), kuriant gėlyno projektą.
Nors kalbat tik apie tolimesnes nei kiti metai perspektyvas, betgi žinot, kaip lėtai tie smilgūnai auga, tad ar nevertėtų jų prasiauginti, kad, kai prireiks, turėtumėte jau gerai įmitusius augalus?
smth1, kai nepažįstu augalo ir turiu galimybę jį matyti tik nuotraukose, žinių spragą stengiuosi užkišti nagrinėdamasi nuotraukas, kuriose nepažįstamasis stovi šalia man žinomo gėliuko. Be to, taip dar sužinau, su kuom nepažįstamasis gražiai atrodo, kas vėlgi padeda pasirinkti augaliuką arba ne. Todėl ir nuėjau į GAP Gardens, kuriame augalų derinių nuotraukų itin gausu. O kas dėl paskutinio sakinio, tai nurodytame
Bluestem Nursery linke yra 3 drėbūnai parodyti (heterolepis, airoides ir wrightii), tarp kurių 2 labai panašūs į lendrūnus, o 1 išvis nepanašus ir jis yra heterolepis.
Knyga 'Gardening with Grasses' jau anksčiau mane yra sudominusi, tačiau knygas (turiu omenyje ne grožinę literatūrą), prieš pirkdama, mėgstu pavartyti. Tačiau internete yra taip, kad pavartyti arba nesigauna, o jei gaunasi, tai ir pirkti nereikia (skaityk, kad ją jau turi).
Tai 'Gardening with Grasses' pavartyti dar nesigavo...
Gal esate šią knygą užmačiusi mūsų knygynuose?
Na, o pas Rasą (neskaitant, jos gėliukų katalogo) sporobolusą, pavadintą sporobolusu, teko matyti tik paskutiniame blogerio įraše, kur į jį žiūrima menininko, o ne gėlininko akimis. O pas Nancy tai jo, yra vaizdelių, iš kurių aišku, kad augaliuką reikia sodinti pačiame gėlyno priekyje ir ne po 1 štuką, ko gero.
Kai atėjau su klausimu gal kas turite grėbūną/sporobolusą?, kaip ir visada tokiais atvejais, tikėjausi sužinoti apie augalą tai, ko standartiniuose info-šaltiniuose dažniausiai neparašo. Maždaug tai, ką jūs ir parašėte. Ačiū. Gal dar kas ką nepagailėjęs pridurs...