Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Limcamca
gavau ir nuo siol sena pamirstam,naudosim tik si 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 31, 13:33)
Laba,
Musu  mobilu telefon onr.


Ačiū 4u.gif Bandau vesti, bet man nepriima...vietoje + rašau 00, bandau 0 vis vien nieko. Gal galėtumėt čia parašyti kokį tiksliai vesti. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 31, 13:00)
Isipareigoju, jei pazistu parduotuve. Jusu parduotuve man nepazistama, pirma karta is jos pirkau. ATsiprasau, jei apie tai neinformavau is karto. Uzsakymas buvo padarytas is karto, gavus jusu pavedima. Uzsakymo nr ir tuo labiau post cod'ai, labai atsiprasau, taciau nebus pateikiami. Na, o vakaryksciu az as isvis dar neskaiciau  4u.gif
Sia savaite siuntu isvis netikriname. Ryt pradesime viska rusiuoti, bus patikrintos siuntos, ir daugiau galesiu pasakyti. Pasizymiu jusu emaila.
Papildyta:
Ok, irasiau nauja emaila ir persiunciu dar karta.


Lina, tai aš laukiu gerų naujienų. O sistema rodo, kurios až yra perskaitytos, o kurios - ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vardass @ 2012 10 31, 01:23)
Jūs kažkaip neatsakingai rūšiuojate siuntas. Šiandien man skambina žmogus iš kito miesto ir tarp kitko klausia:
- Kartais nepirkai tokios ir tokios prekės iš Anglijos ?
- Taip, - sakau. - Pirkau...
Tai visa laimė, kad šį kartą nesisiunčiau nei žolės, nei guminės moters, nei dar kažko, ko paviešinimas galėtų suteršti mano nepriekaištingą reputaciją.


Jau susiskambinom su jumis, ir pakalbejom su tuo kitu zmogumi, t.y. jusu broliu.
Aciu, kad praneset.

QUOTE(simpa @ 2012 10 31, 14:01)
Linut,
Kada siunta isvyks?  ax.gif Jeigu pirmadieni kazka pristatys, ar idesit i busika?  blush2.gif

Uzsakiau Twinings ir Boots, tai jei viskas spetu ateit, tai jau i namus turbut gautusi  blush2.gif


Bijau garantuoti, matysim pagal situacija. Jei vietos liks, ikrausim.

QUOTE(laumir @ 2012 10 31, 14:03)
Limcamca
gavau ir nuo siol sena pamirstam,naudosim tik si 4u.gif  biggrin.gif


Jums dvi saskaitos, jeigu ka ax.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 10 31, 14:03)
Ačiū 4u.gif  Bandau vesti, bet man nepriima...vietoje + rašau 00, bandau 0 vis vien nieko. Gal galėtumėt čia parašyti kokį tiksliai vesti.  Ačiū


Nea, paprastai rasykit: 075... ir taip toliau.

QUOTE(Dija_S @ 2012 10 31, 14:12)
Lina, tai aš laukiu gerų naujienų. O sistema rodo, kurios až yra perskaitytos, o kurios - ne  4u.gif


Nesiginciju. As nebedirbu viena, ir i emailus kartais kitas zmogus atsakineja, ir az gal skaito mano vardu, ir saskaitas siuncia.
Sunku kartais viska suziureti.
Piktybiskai, mes tikrai nevengiam kazko atsakyti.
Atsakyti
Sveiki ar butu imanoma atsiusti si zaisla is cia http://www.smythstoy...c6-ec8a4257fe61 . Jei taip kiek kainuotu 2 zaislai? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Kiek laiko trunka siuntos pristatymas UK viduje? Jei rytoj man issius preke, i sia siunta dar spetu? g.gif
Atsakyti
ar perkate Next? 4u.gif ir kada maždaug būna nuolaidos ten? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 31, 13:23)

Bijau garantuoti, matysim pagal situacija. Jei vietos liks, ikrausim.


Trackingas rodo, kad Twinings jau nesenai pristate thumbup.gif Na, tikiuosi Boots sikart nepaves ir pristatyts sestadieni, kaip priklauso biggrin.gif
Atsakyti
Alytus informuotas ir jau dalinimas i pabaiga 4u.gif
Druskininkmam penktadieni bus pristatyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 31, 13:23)

Jums dvi saskaitos, jeigu ka  ax.gif




ok.jau 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 10 31, 16:54)
Alytus informuotas ir jau dalinimas i pabaiga  4u.gif
Druskininkmam penktadieni bus pristatyta  4u.gif

Aciu bbitute tavo vyrui 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva78jon @ 2012 10 31, 17:07)
Aciu bbitute tavo vyrui  4u.gif  lotuliukas.gif

Butinai perduosiu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti