Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Martyna @ 2012 11 14, 21:27)
Išgąsdinot  unsure.gif
Savo dėžes tik rytoj pamatysiu, dabar bus galvosūkis ar geras įdėjo, nes ne visos mano  doh.gif  biggrin.gif

dėžių nesumaišė, su jomis viskas tvarkoje. buvo ne dėžėse saldainiai, tuos pamaišė.
Atsakyti
Linute, o mano per siaulius bus persiusta?????? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2012 11 14, 21:25)
O kokios saldainiu rusies dezuciu neidejo? As ir varnele pamirsau tesco uzdeti, bijau kad gausiu visai ne ta  doh.gif

Beja Asda, Tesco pries Kaledas daro ispardavima kalediniu dekoraciju (tam kas yra skyrelyje Kaledos)?


Pas jus didziulis lapas prikabintas, kad saldyti produktai, del techniniu kliuciu nebuvo ideti. Bet, as galvoju, ka jus saldyto pirkote?

QUOTE(gieddre @ 2012 11 14, 21:33)
Linute, o mano per siaulius bus persiusta??????  bigsmile.gif


Nea, Alytuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 14, 21:39)
Pas jus didziulis lapas prikabintas, kad saldyti produktai, del techniniu kliuciu nebuvo ideti. Bet, as galvoju, ka jus saldyto pirkote?


Ir paciai butu idomu.... Pirkau tik saldainiu kaledines dezes biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif super, o cia kaip praeita karta i druskininkus atvaziuos siuntinukas... ???
Atsakyti
Dar galioja agros 3 už 2 kainą? Jei taip, lyg surinkom 3 vienetus http://www.argos.co....TECH GARAGE.htm tik laukiu patvirtinimų. Jei šiandien atsiūsiu užsakymą, kada galėsite nupirkti, ar su šia siunta spėsit išsiūsti?
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 14, 21:01)
Dar galioja agros 3 už 2 kainą? Jei taip, lyg surinkom 3 vienetus http://www.argos.co....TECH GARAGE.htm tik laukiu patvirtinimų. Jei šiandien atsiūsiu užsakymą, kada galėsite nupirkti, ar su šia siunta spėsit išsiūsti?


Rase jau, kad nebegalioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 14, 19:51)
Beje, vakar pamirsau paklausti: o kaip kate gali buti su silikoniniais nagais?


va knielita paaiškino smile.gif klijuojam, nes dūkstant mažiukui kokį žandą perdrėksdavo amžinai, ir čiužinį naują mėgo labai rolleyes.gif

QUOTE(knielita @ 2012 11 14, 20:16)
Yra spec. naguciai kurie klijuojasi ant kates tikruju naguciu, taip kate negali nieko draskyti smile.gif
Tik va as noriu paklaust, ar pasiteisino sie naguciai?


pasiteisino, klijuojam jau metus beveik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 14, 22:02)
Rase jau, kad nebegalioja  g.gif

na nesiseka man su tais garažais, kai jau galiu pirkti ar užsakyti taip jau nebūna akcijos doh.gif Mačiau boots yra, kažin per kiek laiko pristato, gal žinote?
Atsakyti
jonava
pas mane yra
judita s ir dovydas z
laukiu jusu sveciuose
Atsakyti
Suklydau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gundia: 14 lapkričio 2012 - 21:30
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 14, 21:18)
na nesiseka man su tais garažais, kai jau galiu pirkti ar užsakyti taip jau nebūna akcijos doh.gif  Mačiau boots yra, kažin per kiek laiko pristato, gal žinote?


Is tesco pirkit su -10 sv koduku, tik kad reikia pirkt uz 50 svaru
Atsakyti