Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2012 10 30, 14:19)
Ar Migraleave?


Tokiu net neradau g.gif Noriu pabadyti isorine priemone, kaktai tepti su levomentoliu, buna ir juosteliu klijuojamu, gal kazkiek paengvina, nors nenuma, ta skausma priepuolio metu
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 30, 14:57)
Ar jus nieko nemaisote? Pagal jusu nika, mes su jumis bendravome balandzio menesi.
Gal jus kitu niku man rasote, arba isvis pavarde parasykite, paziuresiu emaile.

Radau, pagal viena is jusu pavardziu. Makalyne, gaunasi, nes jus uzsiregistravote viena pavarde, o emailai jusu eina visai kita pavarde. Tai, pagal jusu emailo pavarde, mes nieko neturim, tai logiska, kad tada ir klausiam, kokia jusu tikroji pavarde.
Jus saskaita siandien apmokejot, mes nesenai dar tik sutikrinom mokejimus, ir rasysim pranesimus tiems, kas gali pasiimti.
Ne, deja, nevisada atitinka.


Lina, saskaita as apmokejau vakar, o ne siandien PRAEJUS KELIOM MINUTEM PO SASK.GAVIMO!!! Man tai yra esminis faktorius, nes ryt gimtadienis to zmogaus, kuriam as planavau padovanoti sita, atkeliavusi dovana. Tai yra vienas.
Antra: as turiu pilna teise isteketi biggrin.gif ir po to rasyti is mergaitines pavardes e-mailo,laiske nurodant savo tikra varda pavarde todel jusu pretenzijos del mano e-mailo pavadinimo skamba nelogiskai, jeigu jums tai yra esminis faktorius, taip ir rasykite savo puslapyje kad e-mailus neatitinkancius realiu vardu/pavardziu jus neaptarnaujate. As jau nesneku apie isgalvotus nick'us.
Trecia: pagal mano nick'a mes su jumis bendravome pries kelias savaites o ne balandzio men., atidziau tikrinkite e-maila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajan: 30 spalio 2012 - 14:24
281010346495 iki 20
140875357331 iki 15
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 10 30, 15:06)
Tokiu net neradau  g.gif Noriu pabadyti isorine priemone, kaktai tepti su levomentoliu, buna ir juosteliu klijuojamu, gal kazkiek paengvina, nors nenuma, ta skausma priepuolio metu


Tokie tai negirdeti g.gif Negaliu komentuoti.
O anie tai sako, labai geri.

QUOTE(Dajan @ 2012 10 30, 15:23)
Lina, saskaita as apmokejau vakar, o ne siandien PRAEJUS KELIOM MINUTEM PO SASK.GAVIMO!!! Man tai yra esminis faktorius, nes ryt gimtadienis to zmogaus, kuriam as planavau padovanoti sita, atkeliavusi dovana. Tai yra vienas.

Antra: as turiu pilna teise isteketi biggrin.gif ir po to rasyti is mergaitines pavardes e-mailo,laiske nurodant savo tikra varda pavarde todel jusu pretenzijos del mano e-mailo pavadinimo skamba nelogiskai, jeigu jums tai yra esminis faktorius, taip ir rasykite savo puslapyje kad e-mailus neatitinkancius realiu vardu/pavardziu jus neaptarnaujate. As jau nesneku apie isgalvotus nick'us.
Trecia: pagal mano nick'a mes su jumis bendravome pries kelias savaites o ne balandzio men., atidziau tikrinkite e-maila.


Labai atsiprasome, kad gauto jusu apmokejimo (14:26 laiku) nepatikrinome is karto.
Deja, apmokejimai tikrinami karta dienoje, ryte. Jeigu sumokejote po pietu, tai mes ji patikrinome, kt diena.

Bukite maloni, persiuskite ta emaila man, kuriame yra jusu nikas, ir kuriuo mes bendravome paskutiniu metu.

Isteketi, teise tikrai turite, ir labai tikimes, kad laimingai ir labai sveikiname ta proga. Deja, Civilines metrikacijos biuras, mums nepateikia israsu apie tai, kad musu kliente pakeite pavarde. Jeigu jus pati musu neinformavote apie pasikeitusia pavarde, ir uzsiregistravote viena pavarde, o rasote is kitos, - mes neturime ne zalio supratimo, kad tai yra tas pats klientas, kuris nesenai istekejo.

QUOTE(Edvinytė @ 2012 10 30, 15:28)
281010346495 iki 20
140875357331  iki 15
Aciu  4u.gif


Pastaciau.
Atsakyti
Lina,
as Jums parasiau vakar vakare emaila, gal galite paziureti? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 30, 12:13)

antradienis - penktadienis = 17-21 val.



Nors ne blondine, bet blondiniskas klausimas blush2.gif uzsakyneti galima antradieni, treciadieni, ketvirtadieni ir penktadieni?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 10 30, 16:04)
Lina,
as Jums parasiau vakar vakare emaila, gal galite paziureti? Aciu  4u.gif


Baigiau saskaitas, ir tik dabar prisedau prie emailu.
Manau, kad rasiu.

QUOTE(Nefera @ 2012 10 30, 16:04)
Nors ne blondine, bet blondiniskas klausimas  blush2.gif  uzsakyneti galima antradieni, treciadieni, ketvirtadieni ir penktadieni?


Taip, gerai supratote 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 30, 15:57)
Tokie tai negirdeti  g.gif Negaliu komentuoti.
O anie tai sako, labai geri.
Labai atsiprasome, kad gauto jusu apmokejimo (14:26 laiku) nepatikrinome is karto.
Deja, apmokejimai tikrinami karta dienoje, ryte. Jeigu sumokejote po pietu, tai mes ji patikrinome, kt diena.

Bukite maloni, persiuskite ta emaila man, kuriame yra jusu nikas, ir kuriuo mes bendravome paskutiniu metu.

Isteketi, teise tikrai turite, ir labai tikimes, kad laimingai ir labai sveikiname ta proga. Deja, Civilines metrikacijos biuras, mums nepateikia israsu apie tai, kad musu kliente pakeite pavarde. Jeigu jus pati musu neinformavote apie pasikeitusia pavarde, ir uzsiregistravote viena pavarde, o rasote is kitos, - mes neturime ne zalio supratimo, kad tai yra tas pats klientas, kuris nesenai istekejo.
Pastaciau.


Lina, as seniai istekejau, labai seniai smile.gif mano e-mailas cia ne esme. Juk galejau buti ne vardas.pavarde@ o kokia nors skunse@gmail.com ar pan biggrin.gif
Laiska, persiunciu, aciu!
Atsakyti
DAJAN, - nepersiuntet dar emailo. Kazkoks nesusipratimas. Nes, visus jusu emailus gaunu, o butent sito, kuriame nurodytas nikas ir spalio 26 diena, tikrai nerandu blush2.gif

Siuo metu visi emailai atsakyti 4u.gif

I FB idedu 5 Ikea katalogus. Nemokami. Kas norit Prisirasykit FB.
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
VEL SASKAITU NEGAUNU,O SIANDIEN RAGINIMAS ATEJO verysad.gif verysad.gif
KIEK SI SYK PERMEST blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumir: 30 spalio 2012 - 16:58
Lina, o mano šioj siuntoj nieko nebuvo?
Lyg TBS maniau spės mastau.gif
Nors gali būt, kad ir vėliau atvežė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 30 spalio 2012 - 19:38
QUOTE(laumir @ 2012 10 30, 16:57)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
VEL SASKAITU NEGAUNU,O SIANDIEN RAGINIMAS ATEJO verysad.gif  verysad.gif
KIEK SI SYK PERMEST blush2.gif ?

turbūt reikia popierines sąskaitas siųsti laugh.gif
Atsakyti