Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(adžani @ 2012 11 09, 15:48)
O  siaube,neįsivaizduoju ką tiek reikia pirkti  biggrin.gif


Kad aš atrodo irgi nieko tokio nepirkau, net suabejojau ar į namus gausiu, o virš 20 kg pareina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 11 09, 21:25)
Kad aš atrodo irgi nieko tokio nepirkau, net suabejojau ar į namus gausiu, o virš 20 kg pareina  blink.gif


As irgi taip pat biggrin.gif stengiausi, kad iki 10 datraukt, o pareina 27 kg blink.gif
Atsakyti
Lina, jei vasara prisijungei tai akcija pavasarine kaip suprantu negalioja? Bet sia pries Kaledine galima pasinaudoti? Ir dar vienas klausimas jei ta akcija nori pasinaudoti kada ir kur reikia rasyti? blush2.gif Cia ar pastu?
Kazkaip zalia jauciuosi, regis sunciuosi ne pirma karta, bet visa info buvo gaudoma facebook'e, o ten ji nuo cia gerokai skiriasi biggrin.gif Visu pirma akciju nera, visu antra laikas isvaziavimu ir dalinimo laikas nesutampa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 09, 23:45)
As irgi taip pat  biggrin.gif  stengiausi, kad iki 10 datraukt, o pareina 27 kg  blink.gif

Sito ir as bijojau smile.gif , o pasirodo 30 kg laukiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 09 lapkričio 2012 - 23:18
Labas rytas,

Kokia pries metus buvo siuntimo kaina i LT uz kg? bandau pasiskaiciuoti kiek konkreciai sveria 1 vnt Whittards kakavos indelis ax.gif Uz 3 vnt siuntima buvo 1,54 svarai.
Atsakyti
230876756713 -91,77
Atsakyti
Uzbegu tik reklama ideti, nes prizadejau vaikams, si savaitgali nedirbti blush2.gif blush2.gif
Siuntas dalins nuo pirmadienio!

QUOTE(Tahoe @ 2012 11 10, 09:24)
Labas rytas,

Kokia pries metus buvo siuntimo kaina i LT uz kg? bandau pasiskaiciuoti kiek konkreciai sveria 1 vnt Whittards kakavos indelis  ax.gif Uz 3 vnt siuntima buvo 1,54 svarai.


8lt arba 2 svarai buvo.


PAVASARINIU GELIU SVOGUNELIAI - 1-2 svarai! Pristatymas 6 savaites. Priima LT kortele!
Atsakyti
Linute, MC.Donald's kooperacija tikriausiai nesusidare g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 09, 15:41)
SILVER CROSS vezimas nukainuotas 14 svaru!!! Super pasiulymas!
Papildyta:
MOTHERCARE - viena perki, antras puse kainos - rubams. Priima LT kortele.



o man raso kaina 26.99 svarai, ar cia tik vakar tokia kaina buvo 14 ? arba kazkoks kodas yra? aciu
http://www.amazon.co...e...7902&sr=8-1
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2012 11 09, 22:05)
Lina, jei vasara prisijungei tai akcija pavasarine kaip suprantu negalioja? Bet sia pries Kaledine galima pasinaudoti? Ir dar vienas klausimas jei ta akcija nori pasinaudoti kada ir kur reikia rasyti?  blush2.gif Cia ar pastu?
Kazkaip zalia jauciuosi, regis sunciuosi ne pirma karta, bet visa info buvo gaudoma facebook'e, o ten ji nuo cia gerokai skiriasi biggrin.gif Visu pirma akciju nera, visu antra laikas isvaziavimu ir dalinimo laikas nesutampa biggrin.gif



kokia akcija? kur galima paskaityti. neradau nieko ? aciu
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 10, 11:03)
8lt arba 2 svarai buvo.



Hm, tai taip iseitu, kad vienas kakavos indelis sveria 256g g.gif Kazka netaip matyt skaiciuoju, nes ant pacio indelio paeasyta Net.wt. 375g g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 10 lapkričio 2012 - 15:22
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 10, 12:03)
Uzbegu tik reklama ideti, nes prizadejau vaikams, si savaitgali nedirbti  blush2.gif  blush2.gif
Siuntas dalins nuo pirmadienio!

Kilo klausimas ar ir į namus nuo pirmadienio, ar tik iš bendrų taškų dalinimas nuo pirmadienio?
smile.gif
Nes reikia žinoti saugot namus ar ne:)
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2012 11 10, 15:17)
Kilo klausimas ar ir į namus nuo pirmadienio, ar tik iš bendrų taškų dalinimas nuo pirmadienio?
smile.gif
Nes reikia žinoti saugot namus ar ne:)



ir man idomu, sian teatre vis drebejau, kad tik neatveztu, kai mane ner biggrin.gif tai irgi idomu ar savaitgali galima ramiai su reikalais vazinetis 4u.gif
Atsakyti