Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2012 11 08, 12:35)

Nera ne vieno siuntinio gauto, kol kas  4u.gif


Lyg vienas turėjo būti iš ebay, pasiaiškinsiu. Šiandien turėtumėt dar vieną gauti iš smythstoys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 08 lapkričio 2012 - 15:13
QUOTE(me2za @ 2012 11 08, 15:53)
Gal ir man sąskaitą prašyčiau blush2.gif Bijau paskutinius išleisti  lotuliukas.gif


QUOTE(Deep Blue @ 2012 11 08, 15:59)
Paimciau saskaitele ir as  4u.gif


Jums emailai jau issiusti.

QUOTE(Darmin @ 2012 11 08, 16:07)
as per jusu adresa pirma karta pirkau,pirmadieni pas jus prekytes turejo buti,tai nesigaudau ar dar spejo i siunta ar jau nebe  smile.gif
Jei spejo,tai noreciau apsimoketi  4u.gif


Anuskos prasymu, jusu siunta perpakavom, tuoj atsiusiu jums mirksiukas.gif
Atsakyti
laba,
sulaukiau ir as savo saskaitos bigsmile.gif
Buvau tokia nekantri, nes pirkau Jusu adresu pirma karta, tai teko susipazinti kas cia per sistema smile.gif

Man iskilo klausimas:- saskaita svarais, tai ka man dabar daryt, paciai paskaiciuoti kiek cia bus litu ar kaip g.gif Ir kur Jums pravesti, saskaitos nenurodet? Beja namie turiu svaru, galiu kurjeriui (ar kam ten, kas prekes dalins) ir svarais sumoketi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 08 lapkričio 2012 - 15:19
QUOTE(Radmile @ 2012 11 08, 16:17)
laba,
sulaukiau ir as savo saskaitos  bigsmile.gif
Buvau tokia nekantri, nes pirkau Jusu adresu pirma karta, tai teko susipazinti kas cia per sistema  smile.gif

Man iskilo klausimas:- saskaita svarais, tai ka man dabar daryt, paciai  paskaiciuoti kiek cia bus litu ar kaip  g.gif  Ir kur Jums pravesti, saskaitos nenurodet? Beja namie turiu svaru, galiu kurjeriui (ar kam ten, kas prekes dalins) ir svarais sumoketi  biggrin.gif


Paypalu apmokejimas, svarais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Radmile, kad per Pay Pal reikia mokėti, tukio puslapyje nurodyta. Ten reikia svarais ir pasirinkti mokant, o iš jūsų su pay pal susietos sąskaitos jau litais nuskaičiuos pagal atitinkamą kursą.

Limcamca, o jei pirkčiau kaip per tarpininkę, irgi reikėtų per Pay Pal atsiskaityti? Nes ten toooks kursas blink.gif Už kelis kilogramus pervežimo galima, bet už prekes visą kainą tai brangoka gaunasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 08 lapkričio 2012 - 15:23
PARDUODAM: Moteriski batai is 5 pounds parduotuves. Dydis 39 eu, 6 UK. Tamsiai melynos (navy) spalvos, a la aksominis virsus. Realybe taip nezvilga. Viena karta matuoti. Kaina 5gbp.
user posted image user posted image

ir

Berniukiski H&M dzinsai, 1.5-2 metu berniukui, 92 EUR. Reguliuojamas juosmuo. Juodos spalvos. Kaina 5gbp.
user posted image user posted image

Oi, kokios baisiai dideles foto, atsiprasom blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 08, 15:21)

Limcamca, o jei pirkčiau kaip per tarpininkę, irgi reikėtų per Pay Pal atsiskaityti? Nes ten toooks kursas blink.gif Už kelis kilogramus pervežimo galima, bet už prekes visą kainą tai brangoka gaunasi blush2.gif

Mergica, o tu paypale pazymejus, kad kursa imtu tavo banko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 08, 15:15)
Anuskos prasymu, jusu siunta perpakavom, tuoj atsiusiu jums  mirksiukas.gif


Taip,Anushka mane informavo smile.gif

Saskaitele gavau,dekui 4u.gif einu bandyt padaryti pirma savo mokejima paypal'u biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 11 08, 15:21)
Radmile, kad per Pay Pal reikia mokėti, tukio puslapyje nurodyta. Ten reikia svarais ir pasirinkti mokant, o iš jūsų su pay pal susietos sąskaitos jau litais nuskaičiuos pagal atitinkamą kursą.

Limcamca, o jei pirkčiau kaip per tarpininkę, irgi reikėtų per Pay Pal atsiskaityti? Nes ten toooks kursas blink.gif Už kelis kilogramus pervežimo galima, bet už prekes visą kainą tai brangoka gaunasi blush2.gif

aciu 4u.gif

Jus galit pasikeisti kursa paypale i Jums palankesni wink.gif

pries paspaudziant send money , paspauskite Other conversation options
user posted image

tada uzdekit taskiuka ant antro punkto Bill me in the curency.....

user posted image

ir paspauskit submit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 08 lapkričio 2012 - 15:53
Lina, aš irgi norėčiau susimokėti jei galima ax.gif Ir jei nėra 10 kg, tada irgi tos akcijos atrakcijos kur po 1,3 norėtųsi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2012 11 08, 15:32)
Mergica, o tu paypale pazymejus, kad kursa imtu tavo banko?  4u.gif

Och tyyyy biggrin.gif doh.gif

QUOTE(Radmile @ 2012 11 08, 15:40)
Jus galit pasikeisti kursa paypale i Jums palankesni wink.gif

Oba, viena kitai padėjom smile.gif Labai ačiū už pamokymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nu perku ištisai internetu iš visur ir visokiausiais būdais nuo 2007 metų, o čia bac naujiena lotuliukas.gif Būna būna lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 08 lapkričio 2012 - 16:07
Merginos, akcija atrakcija buvo 1.10gbp.

Kad netampyti SM puslapio, parduodamas prekes (kasdien pildysiu) idejau cia: TUKIS EU - PARDUODA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti