Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2012 11 08, 12:26)

Kuria akcija norite naudotis?



1,30GB/kg, jei dar tokia galioja
Atsakyti
o mano prekytes užsakėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2012 11 08, 13:44)
1,30GB/kg, jei dar tokia galioja


Jau 4u.gif

QUOTE(velute @ 2012 11 08, 13:46)
o mano prekytes užsakėt?  ax.gif


Kokias? Pagal nika neatgaminu blush2.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ieskau dovanos savo mergaitei, konkreciai domina leliu nameliai. Rdau toki varianta namelis
Ar imanoma pasakyti, kokia mazdaug gautusi kaina su siuntimu i Lietuva. Jis sunkus labai, matyt ziauriai brangiai g.gif
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Chad Valley Molly Minnie Mouse Doll ir apatinių rinkinuką mergaitei iš ARGOS smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velute: 08 lapkričio 2012 - 13:21
O aš kaunietė, man ir reikės į senamiestį, ar čia tik kai kurios susikooperavo? g.gif Ačiū už sąskaitėlę, apmokėjau 4u.gif
Atsakyti
Ar užsakėt mano kepurę iš SD?
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2012 11 08, 14:07)
Sveiki 4u.gif
Ieskau dovanos savo mergaitei, konkreciai domina leliu nameliai. Rdau toki varianta namelis
Ar imanoma pasakyti, kokia mazdaug gautusi kaina su siuntimu i Lietuva. Jis sunkus labai, matyt ziauriai brangiai  g.gif
Is anksto dekoju 4u.gif


Man atrodo nebus sunkesnis nei 25 kg.

QUOTE(velute @ 2012 11 08, 14:21)
Chad Valley Molly Minnie Mouse Doll ir apatinių rinkinuką mergaitei iš ARGOS smile.gif


Argos uzsakyta.

QUOTE(groovy @ 2012 11 08, 14:36)
O aš kaunietė, man ir reikės į senamiestį, ar čia tik kai kurios susikooperavo? g.gif Ačiū už sąskaitėlę, apmokėjau 4u.gif


Kooperuotis deja, reikejo, praeita savaite blush2.gif

QUOTE(adžani @ 2012 11 08, 14:49)
Ar užsakėt mano kepurę iš SD?


Taip.

Dabar visi emailai yra atsakyti 4u.gif
Turiu uzsakymu is: Asdos, Fragrance direct, Sports direct, Debenhams, ELC, Disney ir Matalan. Viska uzsakyti noriu siandien vakare, norintys prisijungti, prasom jungtis.
Atsakyti
A, tai man tas pats, aš galiu ir iš šančių pasiimti smile.gif Gal netyčia yra tikimybė, kad bus iki šeštadienio popietės? 4u.gif

Matalan per Pay Pal neduodas su mūsų kortele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 08 lapkričio 2012 - 14:20
Gal ir man sąskaitą prašyčiau blush2.gif Bijau paskutinius išleisti lotuliukas.gif
Atsakyti
Paimciau saskaitele ir as 4u.gif
Atsakyti
as per jusu adresa pirma karta pirkau,pirmadieni pas jus prekytes turejo buti,tai nesigaudau ar dar spejo i siunta ar jau nebe smile.gif
Jei spejo,tai noreciau apsimoketi 4u.gif
Atsakyti