Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Tahoe @ 2012 10 30, 07:55)
Rytas  4u.gif

As del Tesco dar klausima turiu - ar galima vaistus pirkti?  ax.gif

Ar cia kartais ne vienas is to tortu, kuriu nereikia saldytuve laikyti? Teko kazkada is Anglijos ragauti kazka panasaus atrodancio, tai buvau labai nustebusi kas per tortas, kad saldyti nereikia ir beje, pasirode gana skanus  smile.gif Idomu ar cia kazkas panasaus?  g.gif

Nefera, stai tie saldainiai, jeigu dar neradai  ax.gif


Aciu. Taip ir neradau pati.
Atsakyti
Turiu Alytaus , Druskininku siuntas 4u.gif
Rasykit i AZ, kas turit tel skambinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti, kada gi gausiu savo siuntinuką? smile.gif Užsakiau rugsėjo 13 dieną, laukiu laukiu, rodos, jau taip ilgai ir niekaip nesulaukiu......Gal yra kokių konkretesnių žinių? Ar visoms čia taip ilgai siunčia?
Atsakyti
laba
noreciau kooperuotis lapkricio 5-7 dienai
JONAVA[COLOR=red]
muti4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muti4: 30 spalio 2012 - 10:52
QUOTE(muti4 @ 2012 10 30, 11:52)
laba
noreciau kooperuotis lapkricio 5-7 dienai
JONAVA[COLOR=red]
muti4

Jonava galiu priimti aš , nes man greičiausiai bus tiesiai į namus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar mano pirkinukas is amazon jau pasieke jus? pirma kart pirkau jusu adresu, tai idomu ar viskas gerai pavyko blush2.gif noriu daugiau pirkt, jei pirmas kartas pavyko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,

Pagaliau tema 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Dija_S @ 2012 10 30, 10:40)
Noriu pasiteirauti, kada gi gausiu savo siuntinuką?  smile.gif Užsakiau rugsėjo 13 dieną, laukiu laukiu, rodos, jau taip ilgai ir niekaip nesulaukiu......Gal yra kokių konkretesnių žinių? Ar visoms čia taip ilgai siunčia?


Neturiu jokiu ziniu. PIrma karta pirkau is jusu parduotuves, ten detales tos buvo, taip? Idomus ju toks darbo pobudis, nelabai patinka g.gif

QUOTE(muti4 @ 2012 10 30, 11:52)
laba
noreciau kooperuotis lapkricio 5-7 dienai
JONAVA[/size][COLOR=red]
muti4


QUOTE(Mileta @ 2012 10 30, 11:58)
Jonava galiu priimti aš , nes man greičiausiai bus tiesiai į namus  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Jonava jau Ramune ima.

Laukiam, kol kiti miestai kooperuosis.

QUOTE(rds @ 2012 10 30, 12:47)
Ar mano pirkinukas is amazon jau pasieke jus? pirma kart pirkau jusu adresu, tai idomu ar viskas gerai pavyko  blush2.gif noriu daugiau pirkt, jei pirmas kartas pavyko  smile.gif  4u.gif


zinokit, siuo metu labai uzsieme, ir nesekam siuntiniu, nebent tai butu labai didelis ir is karto kristu i akis.
O Amazon turetu tureti tracking numeri, pagal ji galite patikrinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefera @ 2012 10 29, 18:39)
Kokiu laiku Tesco maista sia savaite galima pirkti?  rolleyes.gif


Sia savaite Tesco maista galima pirkti:

antradienis - penktadienis = 17-21 val.
Uzsisakius butinai pranesti.
Yra 2gbp mokestis!


QUOTE(Cinnamona @ 2012 10 29, 19:14)
Laba diena, sakykite,  ebay pardavėjas rašo prie prekės: Proof of posting will be maintained but no responsibility is taken for items lost in the post.

Kaip tai suprasti, ar tai reiškia, jeigu neateitų siuntinys, nieko nekompensuotų, ar kaip?

Ir kam tie ebay nectar points  reikalingi?
Papildyta:
Beje, ar Alytus ką  nors jau gavo?
Papildyta:
Sąskaitėlę apmokėjau  4u.gif


Dauguma atveju jie taip raso, bet pagal taisykles, gali nenesti atsakomybes tik tada, kai yra trakingo nr, ir jis rodo, kad uz siunta pasirasyta.

QUOTE(Dziurgita:) @ 2012 10 29, 20:48)
Sveiki,

norejau dar karteli uzklausti ar gavote mano prekytes pirktas per Ebay, mcqueen fura ir triusikelius? smile.gif


Jus pati berods perkates, tai zinokit, mes nesekame siuntiniu, o tuo labiau neispakuojame, kad paziureti, kas viduje.

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 10 30, 00:55)


Taip, galiu nupirkti.

QUOTE(Tahoe @ 2012 10 30, 08:55)
Rytas  4u.gif

As del Tesco dar klausima turiu - ar galima vaistus pirkti?  ax.gif

Ar cia kartais ne vienas is to tortu, kuriu nereikia saldytuve laikyti? Teko kazkada is Anglijos ragauti kazka panasaus atrodancio, tai buvau labai nustebusi kas per tortas, kad saldyti nereikia ir beje, pasirode gana skanus  smile.gif Idomu ar cia kazkas panasaus?  g.gif


Nebus sitas saldytas. Bus paprastas. Nors, tokio stiliaus, jie visi sintetiniai, ilgai laikosi.
Bandykit ivesti: frozen desserts.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 30, 13:13)
Nebus sitas saldytas. Bus paprastas. Nors, tokio stiliaus, jie visi sintetiniai, ilgai laikosi.
Bandykit ivesti: frozen desserts.


Tai zodziu, galeciau as toki pirkti, ir jis atkeiauti iki manes nesugedes, ar ne? ax.gif

O kaip del vaistu, ar gaima pirkti is tesco?
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 10 30, 13:21)
Tai zodziu, galeciau as toki pirkti, ir jis atkeiauti iki manes nesugedes, ar ne?  ax.gif

O kaip del vaistu, ar gaima pirkti is tesco?


Nu, sakyciau, kad nepirkit. Jis gi greitai atsils, o kas toliau. g.gif Nerizikuokim geriau.
Del vaistu, taip. Jei nesuper duper didelis kiekis.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 10 30, 13:33)
Nu, sakyciau, kad nepirkit. Jis gi greitai atsils, o kas toliau.  g.gif Nerizikuokim geriau.
Del vaistu, taip. Jei nesuper duper didelis kiekis.


A, tai cia net toks tortas, apie koki galvojau, pamaniau, kad jis toks kaip meduolis, na kuriu nereikia saltai laikyti smile.gif
Del vaistu, tai nuo migrenos kazka radau, pabandymui pakiuka paimsiu, nedideli kieki, gal nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 30 spalio 2012 - 12:59
QUOTE(Tahoe @ 2012 10 30, 13:51)
A, tai cia net toks tortas, apie koki galvojau, pamaniau, kad jis toks kaip meduolis, na kuriu nereikia saltai laikyti smile.gif
Del vaistu, tai nuo migrenos kazka radau, pabandymui pakiuka paimsiu, nedideli kieki, gal nieko  ax.gif


Ar Migraleave?
Atsakyti
Sveiki, mačiau, kad galite paimti didesnius daiktus perkant ebay (kurių nesiunčia). Ar tas dalykas galioja tik tarpininkaujamiems pirkiniams, ar galima nusipirkti ir pačiai. Jei įmanoma-domina preliminari kaina (už mylias), ar ribojat tokių daiktų matmenis, svorį?
Dėkui.
Atsakyti