Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Kriiste @ 2012 11 05, 21:01)
nugi greit nurimot - o gal spejo visi ateit, tik TO vieno ner lotuliukas.gif


Neilgai laukt biggrin.gif greitai suzinosiu mirksiukas.gif tiek laukus palauksiu dar ir tas kelias dienas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2012 11 05, 21:25)
Na, gal Lina pasiulys kazka tokiu atveju  ax.gif Ar tik as vienintele kuriai noretusi zinoti ar gauta siunta? O gal as mazuma perkanciu ebay?



Na jei as pradesiu prasinet mano siuntinius suziureti, Linai nebus kada dirbt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2012 11 05, 21:46)
Na kai labai reikes info, Lina, prasysiu pagalbos, gerai? Pazadu daznai netrukdyti, bet buna katrais tokiu kur vedzioja uz nosies labai ikyriai biggrin.gif



o tiems kurie uz nosies vedzioja bylas kelkit
bus labai paprasta:)

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 05, 12:56)
Nera jums nieko  schmoll.gif

hm, ta prasme nėra iš ebay? nes iš Amazon turi būti 5kg...

ką čia su tuo ebay pardavėju daryti - rašyti jam laišką, iš karto daryti Resolve a problem, ar jūsų klausti dėl pasimetusių siuntinių mažum?
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2012 11 06, 01:26)
hm, ta prasme nėra iš ebay? nes iš Amazon turi būti 5kg...

ką čia su tuo ebay pardavėju  daryti - rašyti jam laišką, iš karto daryti Resolve a problem, ar jūsų klausti dėl pasimetusių  siuntinių mažum?

laba
o per kiek dienu galima iskelt ebay disputa blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muti4: 06 lapkričio 2012 - 08:07
Laukiu saskaitos biggrin.gif thumbup.gif cia nusiraminimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2012 11 06, 09:43)
Laukiu saskaitos  biggrin.gif  thumbup.gif  cia nusiraminimui  lotuliukas.gif

Laukiam laukiam user posted image
kartu laukt lengviau tongue.gif
Atsakyti
Linut, gal sarasiuka kaip anksciau galetumet paskelbt, norisi suzinot ar laukt, arba saskaituke siuskit ka jau cia ir bepridursi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinnamona @ 2012 11 06, 01:26)
hm, ta prasme nėra iš ebay? nes iš Amazon turi būti 5kg...

ką čia su tuo ebay pardavėju  daryti - rašyti jam laišką, iš karto daryti Resolve a problem, ar jūsų klausti dėl pasimetusių  siuntinių mažum?


Kazkas yra, bet kas ir is kur, tikrai nezinau.

QUOTE(muti4 @ 2012 11 06, 09:07)
laba
o per kiek dienu galima iskelt ebay disputa  blush2.gif ?


45 dienas 4u.gif

Laba 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2012 11 05, 15:51)


Neatsimenu.

QUOTE(raskejan @ 2012 11 05, 20:07)
laba,seniai staciau ax.gif  pastatykit 181012385036  15

norejau pasidomet ar sita pastatysit :ax:seniai sekiau temuke gal siomis dienomis nestatot


Avanso noretume.
Atsakyti
LImcamca, gal mano batai jau atkeliavo iki taves is dune (vis pergyvenu kad neatsauktu uzsakymo g.gif blush2.gif )

Alisa V.

mergaites, padekite,
zodziu man per paypal atsiusnte zmogus pinigelius, ir dabar statuse :
completed (issue refund)

tai tipo, kad ivkdyta, bet ale per 60d. galiu grazinti siuntejus tuos pinigus. ar as turiu paspausti tuos issiu refund kad jie man galutinai ikristu i saskaita....?

kazkaip pasimeciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 06 lapkričio 2012 - 12:43
QUOTE(looo @ 2012 11 06, 12:35)
LImcamca, gal mano batai jau atkeliavo iki taves is dune (vis pergyvenu kad neatsauktu uzsakymo  g.gif  blush2.gif )

Alisa V.

mergaites, padekite, Už Iii i
zodziu man per paypal atsiusnte zmogus pinigelius, ir dabar statuse :
completed (issue refund)

tai tipo, kad ivkdyta, bet ale per 60d. galiu grazinti siuntejus tuos pinigus. ar as turiu paspausti tuos issiu refund kad jie man galutinai ikristu i saskaita....?

kazkaip pasimeciau 



Jei paspausit issue refund, tai grazinsite pinigelius. Jei norit is paypal saskaitos persimest i kortele reikia daryt withdraw ar kazkaip pan.
Bet jei perkate karts nuo karto ebay-pasilikciau tuos pinigelius paypal'e 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 11 06, 14:12)
Jei paspausit issue refund, tai grazinsite pinigelius. Jei norit is paypal saskaitos persimest i kortele reikia daryt withdraw ar kazkaip pan.
Bet jei perkate karts nuo karto ebay-pasilikciau tuos pinigelius paypal'e 4u.gif


supratau, aciu. jo man grazinti nereikia. pasiliksiu paypale, apsipirkyneju daznai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
gal kuri susidurete su tokia situacija.Turiu gauti du siuntinukus is to pacios UK internet.parduotuves.Vienas isiustas spalio 26 d. kitas spalio 31 d.Tas kuris spalio 31 d. jau pasieke Vilniu...o to kur issiustas siek tiek anksciau nera?Kaip taip gali buti?
aciu:) ax.gif
Atsakyti