Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Atsakyti
Kam aktualu - ASDA groceries turi apvaliu saldainiu deziu po £4 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 03 lapkričio 2012 - 14:49
Ieskomas klientas, kurio TESCO DIRECT uzsakymas, i sandeli buvo pristatytas siandien. Siuntinio inicialai: Oli Ju. Prasom, kuo skubiau atsiliepti, kad galetume issiusti prekes.
Atsakyti
Manau cia mano, ir bijau, kad po sios siuntos vyras sukraus mano cemodanus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 03, 19:35)
Manau cia mano, ir bijau, kad po sios siuntos vyras sukraus mano cemodanus  lotuliukas.gif


Atsibos kraut irnesakyk.gif Ka cia taip uzpirkai? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 03, 19:36)
Atsibos kraut  irnesakyk.gif Ka cia taip uzpirkai?  hihihi.gif



kosmariskai daug zaislu doh.gif lotuliukas.gif ir mothercae, ir tesco. aisku, vyra jau moraliska ruosiu, kad ten dalis ne mano, bet kas ne mano, tai katino asaros blush2.gif

Lina, man jau buvo parasiusi, kad sveikam zmogui tiek neuznest, bet ji dar nezinojo, kad vaziuoja dar vienas tesco, ir dar vienas mothercare lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 03 lapkričio 2012 - 19:40
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 03, 19:39)
kosmariskai daug zaislu  doh.gif  lotuliukas.gif  ir mothercae, ir tesco. aisku, vyra jau moraliska ruosiu, kad ten dalis ne mano, bet kas ne mano, tai katino asaros  blush2.gif

Lina, man jau buvo parasiusi, kad sveikam zmogui tiek neuznest, bet ji dar nezinojo, kad vaziuoja dar vienas tesco, ir dar vienas mothercare  lotuliukas.gif


Cia savam vaikui tiek? bigsmile.gif
Papildyta:


O gal galit kas apsviest, per kiek laiko is amazon.de ateina prekes iki Linos? Jei siandiena tik issiusta, tai nebesitiket su sia siunta gaut, greiciausiai? g.gif
Atsakyti
Kaunas Savanoriu pr. netoli MC.Donald'o (darbo metu)
1. Daimen
2. Lizarde
3. Astukasas (jei mano spėjo ateit)

Kaunas senamiestis
1. laumir
2. Martyna
3. loreta311
4. Aliira

VILNIUS-SANTARISKIU KOOPERACIJA
1. Anushka_1312
2. Ieva MB
3. natina
4. Lineta D.
5. Inga++
6.Ina L
7. Michailas B
8. Žalia Rūta
9. Duti
10.Iriska
11. Maysan ( Vilma P.
12. linote

Alytus priimsiu ir merginu , mano i namus
1. bbiitute
2, daiva78jon
3. Cinnamonaa

Kaunas Dainava
1.Milda Z
2.Jurgita S (anira12)
3. Dovile P. (žemuogienė)
4. ligituka (Ligita K.)
5. Alma L.
6. Vaiva L. (laukinukė)
7. Natalia V (natalia77)
Atsakyti
ASTUKASAS, kooperacijos iki penktadienio buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 11 03, 19:58)
ASTUKASAS, kooperacijos iki penktadienio buvo  blush2.gif

o cia gal jau sekanciai siuntai rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt mane apšvieti ax.gif Tas 2 svarų mokestis skaičiuojamas nuo kiekvieno pirkimo? Na, jei aš pirkčiau pvz. iš Asdos ir Tesco, man skaičiuotų 4 svarus?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 03, 21:11)
o cia gal jau sekanciai siuntai rolleyes.gif


karsta.gif karsta.gif mes dar sia siunta "po polnoj programe" dirbam karsta.gif karsta.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 03, 21:11)
Gal galėtumėt mane apšvieti ax.gif Tas 2 svarų mokestis skaičiuojamas nuo kiekvieno pirkimo? Na, jei aš pirkčiau pvz. iš Asdos ir Tesco, man skaičiuotų 4 svarus?


Taip. Nes, jie pristato paprastuose maiseliuose, reikia paruosti kelionei. O, arbatpinigiai vairuotojui, yra iprastas dalykas UK, ypac, kai veza tiek daug blush2.gif
Papildyta:
MURCIKAI, ar cia tavo Tesco siandien tokiu idomiu vardu atvaziavo g.gif Jep, paskaiciau emaila, praleidziam drinks_cheers.gif
Papildyta:
Oi, kas dar ieskojo juodo SPORTS DIRECT maiso, galiu padovanoti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 03 lapkričio 2012 - 20:22