Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

Klausimas ne man bet va Adomelis kalba tik kai jam labai ko reikia 4u.gif tai va mama kadangi visada sale tai ir nemoka pakviesti lotuliukas.gif o va tete tai is tolo rekia pamates doh.gif
Ka veikinejat as tai nardau po zaislus ir gaudau kas ka parduoda , mazu seneliui i maisa ka idesim biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jau maniau,kad tenutes nebera cool.gif Ziuriu- gyvuoja bigsmile.gif
Na,kaip gyvenat? Kas naujo?
Einu paskaitinet biggrin.gif
Papildyta:
Sachi,sveikinimai bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veola @ 2012 10 30, 16:02)
Labukas  4u.gif

As trumpam  smile.gif  Labai patinka Anglija, viskas kaip sava, patinka tiek daug ivairiu zmoniu, visu spalvu ir rasiu, visi vaiksto ir sipsosi,

Labukas 4u.gif Oooo,tu jau Anglijoj????? Tokie pakitimai bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Gyvačiukas @ 2012 11 09, 20:27)
O dantų tai turim 16 ax.gif

Oho,na ir dantu deroius bigsmile.gif pas mus 8 biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pasirodau ir as,kad dar gyva... pagaliau issikapstem is ligu ligeliu doh.gif Augam neblogai,varineja mergina po namus visa issisiepus ir viska vercia...nieko rast neimanoma smile.gif Kariaujam su oziukais schmoll.gif smile.gif Turi 10 dantu.
Kuti,ar dar maitini savo mazge MP?
Sachis,kaip auga maziukas?
Levana,kaip pilvelis?
Pas mus ir ziema atejo,sniego vakar drebtelejo...tai mieste chaosas,kamsciai,avarijos schmoll.gif Zodziu dziaugsmo vaikams.
Atsakyti
Ooooooo,Levana su pilveliu bigsmile.gif bigsmile.gif Kaip laikotes?


Barbosa,jau menuo kaip nebemaitinu.Turejau kelione,tai nutraukiau,vartojau vaistus,..sunkus buvo periodas,labai psichologiskai sunku buvo man..o ji lengvai gan pernese .bet,dabar zyyymiai geriau- miega su kelais,ar be prabudimu bigsmile.gif ( kelesi kas valanda), zymiai pagerejo apetitas,atsirado aiskus rezimas valgymo..Vienu zodziu- pagerejes vaikas biggrin.gif Be soskiu taip ir apsejom.
Atsakyti
QUOTE(*baRboSa* @ 2012 11 27, 17:50)
Levana,kaip pilvelis?



QUOTE(Kuti @ 2012 11 27, 19:24)
Ooooooo,Levana su pilveliu bigsmile.gif  bigsmile.gif Kaip laikotes?


gerai tas pilvelis, auga didėja, tik skrandis dėl to labai nepatenkintas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vis stovi ir stovi akmenukas cool.gif bet keramikinis dievas apsieina be maldų tongue.gif thumbup.gif

Aleksas dar net nebando sakinio daryt, o ir žodžių pas mus normalių nėra daug biggrin.gif bet šiaip kažką pasako, kažkaip susišnekam lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

na maniske tai pakalba, jau ir po 3 zodzius pavaro.Aisku kai kurie savotiski slaptazodzia biggrin.gif bet susikalbam.......geriausias tai" mama noniu koko lotuliukas.gif " cia reik suprast kad nori kompo doh.gif bet pasakai,kad ne ir gerai biggrin.gif bandom vardus visu mokytis, zodziu kalbam, bet lyginant su bernais mano, tai ji juos lenkia kokiais 6-8 men beveik visuose reikaluose.Na aisku mes i darzeli einam, o tas irgi turi dideles naudos jos tobulejimui tongue.gif nes ji tarp vyresniu ir kalbanciu.

Oi Kaledu mes irgi jau laukiam biggrin.gif ir dovanu dairomes, kuriu jau nebedaug truksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuti @ 2012 11 27, 18:24)
Barbosa,jau menuo kaip nebemaitinu.Turejau kelione,tai nutraukiau,vartojau vaistus,..sunkus buvo periodas,labai psichologiskai sunku buvo man..o ji lengvai gan pernese .bet,dabar zyyymiai geriau- miega su kelais,ar be prabudimu bigsmile.gif ( kelesi kas valanda), zymiai  pagerejo apetitas,atsirado aiskus rezimas valgymo..Vienu zodziu- pagerejes vaikas biggrin.gif Be soskiu taip ir apsejom.


As ir jau menuo kaip nemaitinu,tik mano mergina pati atsisake MP ispradziu pries miega,o veliau as nakti soske duot pradejau.Manoji ir miega gerai nuo 21:30 iki 10val.ryto drasiai ismiega smile.gif
QUOTE(Levana @ 2012 11 27, 18:30)
gerai tas pilvelis, auga didėja, tik skrandis dėl to labai nepatenkintas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vis stovi ir stovi akmenukas cool.gif bet keramikinis dievas apsieina be maldų  tongue.gif  thumbup.gif


Smagu girdet thumbup.gif
QUOTE(emija2008 @ 2012 11 27, 20:34)
Oi Kaledu mes irgi jau laukiam biggrin.gif  ir dovanu dairomes, kuriu jau nebedaug truksta ax.gif

Dovanos ir pas mus jau kaupiamos vaikams,vakar MB klause ko as noreciau Kaledoms-tai dar nesugalvojau ko cia pasiprasius pas Kaledu seni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 11 27, 14:21)
ju taigime.
Mano megina jungti i sakinius is dvieju zodziu, tarkim "mama brrr" reiskia mamos masina.


Laba 4u.gif
Nu vyresnelis tai jau po keleta zodziu tokiais trumpais sakinukais kalbejo, o va maze neskuba niekur ir dantukai visi neseniai tik islindo ir zodziai tokie elementarus: labas, ate, kas cia, tete, mama, brolio varda istaria, kelkis, einam , duok ir pan.

As vakar i darba buvau pakviesta, i susirinkima, zodziu paprase, kad anksciau grizciau tai nuo gruodzio 1 varau darban biggrin.gif geru laiku sugrizau, nuotaikos pas visus geros, sventines, o ir i kaledine svente pataikysiu biggrin.gif zodziu laukiu pirmos darbo dienos ax.gif

Pas mane dovanos irgi galima sakyt supirktos, keletos truksta, laukiu akcijos biggrin.gif siemet pas save svente organizuoju tai kvietimai jau issiusti, pasiruosima jau irgi pradejau biggrin.gif pas pirmoka vakar susirinkime buvau tai pinigai jau irgi isdalinti, angelus reikejo gamint- pagaminom tai dabr dar dovanele i mokykla reikia nupirkt- ka nors nuo mokyklos i vaiku namus ir tada jau lauksim ramiai svenciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 11 27, 13:21)
Merginos, ar jusu vaikuciai daug kalba? Ar galima suprasti ka nors? Cia daugiau klausimas toms, kuriu vaikuciai didesni: Sachio, Ingridos, tu kur geguze gime.
Mano megina jungti i sakinius is dvieju zodziu, tarkim "mama brrr" reiskia mamos masina.

Mūsų , sako tik mama , tete, au au , sučių ir kaka(tai katė) viskas
Papildyta:
QUOTE(ingrida+2 @ 2012 11 28, 09:14)
Laba 4u.gif
Nu vyresnelis tai jau po keleta zodziu tokiais trumpais sakinukais kalbejo, o va maze neskuba niekur ir dantukai visi neseniai tik islindo ir zodziai tokie elementarus: labas, ate, kas cia, tete, mama, brolio varda istaria, kelkis, einam , duok ir pan.

As vakar i darba buvau pakviesta, i susirinkima, zodziu paprase, kad anksciau grizciau tai nuo gruodzio 1 varau darban biggrin.gif geru laiku sugrizau, nuotaikos pas visus geros, sventines, o ir i kaledine svente pataikysiu biggrin.gif zodziu laukiu pirmos darbo dienos ax.gif

Pas mane dovanos irgi galima sakyt supirktos, keletos truksta, laukiu akcijos biggrin.gif siemet pas save svente organizuoju tai kvietimai jau issiusti, pasiruosima jau irgi pradejau biggrin.gif pas pirmoka vakar susirinkime buvau tai pinigai jau irgi isdalinti, angelus reikejo gamint- pagaminom tai dabr dar dovanele i mokykla reikia nupirkt- ka nors nuo mokyklos i vaiku namus ir tada jau lauksim ramiai svenciu biggrin.gif

O kaip smagu bus tau grįbžti darban thumbup.gif
o mums dėl darželioko atėjo iš savivaldybės, kad antakalny gavom vietą, tai sakė direktorė per 5 dienas privalom susitvarkyti dokus. Bet kai tėčiui atostogos kol kas, tai sakėm nuvesim nuo gruodžio 3 pabandyti. Baisu tik dėl ligų, kad mažiukui neparneštų, . O ten dyrikė prigąsdino, kad brauks lauk jei nelankysim, tai labai nemaloniai ir aš su ja kalbėjau. Jai pačiai priminiau įstatymus ir t.t...ir liepiau čia manęs negąsdinti g.gif Gal kam tenka netyčia lankytis tame daržiuke?
Atsakyti
Laba diena,mergaites 4u.gif mirksiukas.gif
Visas su kalendorine ziema 4u.gif Pas mus tai ji kalendorine smile.gif Penktadieni buvo -20 salcio,siandien +10 silumos biggrin.gif
Reik kazkuom uzsiimti,kol maziuke miega,ale toks tinginys apemes siandien blush2.gif
Atsakyti
sveikos, mergaitės. 4u.gif
Atsakyti