Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

QUOTE(solnyszko @ 2012 11 15, 14:24)
Emija, ar dar kepi tortus?  ax.gif

lotuliukas.gif kepu
Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2012 11 15, 14:29)


Bijau prasyti, manau kad tuo metu turesi daugybe darbo, bet man reiktu kaledinio, skirto mamos 70-meciui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 11 15, 14:36)
Bijau prasyti, manau kad tuo metu turesi daugybe darbo, bet man reiktu kaledinio, skirto mamos 70-meciui  ax.gif

na turiu minciu tik del saves tam laikotarpiui ax.gif neprisiimu uzsakymu, nes dirbu tai neber labai tam laiko, bet koki viena kita vistiek iskepu, nes man smagu lotuliukas.gif o kada tau tiksliai reiketu?
Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2012 11 15, 14:54)
na turiu  minciu tik del saves tam laikotarpiui ax.gif  neprisiimu uzsakymu, nes dirbu tai neber labai tam laiko, bet koki viena  kita vistiek iskepu, nes man smagu lotuliukas.gif o kada tau tiksliai reiketu?


Gruodzio 26 dienai. Jei negali/nenori, tai tiek to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 11 15, 15:15)
Gruodzio 26 dienai. Jei negali/nenori, tai tiek to smile.gif

parasyk man i az smulkiau mirksiukas.gif tada ziuresim biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytės,
ačiū už sveikinimus
Šeštadienio vakarą jau leidom namie visa šeimyną. KAžkaip vėlai grįžom, tad tokia šiek tiek panika buvo...nežinojau nei J .. reakcijos, plius parsivežėm tuo pačiu ne tik naujagymį bet ir katiniuką Tad pas mus namie du nauji gyventojai
Esam visi labai labai laimingi
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 20, 17:40)
Sveikos, mergytės,
ačiū už sveikinimus 
Šeštadienio vakarą jau leidom namie visa šeimyną. KAžkaip vėlai grįžom, tad tokia šiek tiek panika buvo...nežinojau nei J .. reakcijos, plius parsivežėm tuo pačiu ne tik naujagymį bet ir katiniuką  Tad pas mus namie du nauji gyventojai 
Esam visi labai labai laimingi

oi kaip smagu.......graziu jums akimirku ir ramiu nakteliu wub.gif 4u.gif

o as visa pasinerus i Kaledas...........bandau naujus kepinius, renku, perku, darau........nes viskas bus ranku darbo ir atsidziaugt negaliu,kad beveik viska galiu susipirkt internetu thumbup.gif
Atsakyti
Sachis jau namie, smaguma Jums 4u.gif

As jau irgi po truputi Kaledas uzuodziu biggrin.gif Pas sunu mokykloje angela reikia pagamint tai rankiojuos ideju, visokiu saldumynu ziurinejuos, eglute is vaisiu faina uzmaciau, sakaiu pasidarysiu ir dovanas jau kelias nupirkau ax.gif siaip as tu svenciu smagumo jau senai nebejauciu pastoviai as arba vyras dirbdavo, o siemet as dar ne darbe, o vyras nuo 17d iseina atostogu tai visa seimyna kartu busim, kur nors leksim arba patys sveciu kviesim, zodziu nuotaika pakyleta biggrin.gif
Atsakyti
Nupirkom maziui lova. Vadinasi Ingrida+ lotuliukas.gif 200 ant 90, vistiek per maza - iropojo miegodamas i pati kampa isireme galva i lentas ir supyko, kad vietos nera doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 11 21, 10:18)
Nupirkom maziui lova. Vadinasi Ingrida+  lotuliukas.gif 200 ant 90, vistiek per maza - iropojo miegodamas i pati kampa isireme galva i lentas ir supyko, kad vietos nera  doh.gif  lotuliukas.gif

nu tu pamanyk kokia lova biggrin.gif per maza vadinas lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš kažkaip Kalėdoms dar nesiruošiu, nes kitą savaitę švęsim vyro gimtadienį, po poros savaitėlių Jokūbėlio, o po to jau šventės lotuliukas.gif Na ir laikmetis mums vadinsis - pasipurtyk avinėli doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 21, 14:37)
O aš kažkaip Kalėdoms dar nesiruošiu, nes kitą savaitę švęsim vyro gimtadienį, po poros savaitėlių Jokūbėlio, o po to jau šventės lotuliukas.gif Na ir laikmetis mums vadinsis - pasipurtyk avinėli doh.gif  lotuliukas.gif

Tai jau tikrai doh.gif kol maziukai tai nieko, o va kai darzai , mokyklos prasides, ne tik visokie kas tris men perkami rubai, ziema, rudo, cia vasara, dar rinkliavos ivairios doh.gif bureliai ir t.t. O dar kai ne vienam visko reiks, oi baisu net pagalvot.
As va saviskiui jau kazkelinta rasalini perku, vis sulauzo, tai plunksna sulinko, tai suluzo, o rasaliniai tai irgi kainuoja, musiau jau koki 8 nupirkau biggrin.gif
Pas mane tai tevuko gimtadienis, seses, paskui Kaledos po ju abieju vaiku gimtadieniai doh.gif
jau kita savaite i mokykla kviecia, aisku apie Kaledas kalbet, ka ten kalbet biggrin.gif pinigus rinks aisku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida+2: 21 lapkričio 2012 - 16:43