Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

QUOTE(solnyszko @ 2012 11 07, 13:54)
Koks tavo panos ugis?

Ugis g.gif manau apie 90cm. Nemanau, kad siekia tuos 90, bet pakutini karta pas gydytoja kai buvom (skiepa pusantru metu daro) tada ugis buvo 86cm.
Atsakyti
sveikos, mergaitės. vaje žiūriu kiek praleidus. Veola pabėgo į svetimas šalis blink.gif

sachris--gero tau pasimatymo. baltai pavydžiu. nes pas mane nelabosios ateina kiekvieną mėnesį. nors šį ir laukiau.per daug audringai mėnuo buvo pragyventas, kad vaikus gamint blush2.gif

Mariukas žiūriu auga ir džiugina mamytę. o atrodo taip neseniai visos sėdėjom sulaikiusios kvėpavimą 4u.gif

Levana-apie jus irgi gan dažnai pagalvoju. visai smagiai papliurpdavom 4u.gif

o mes gyvenam po senovei. numečiau 10kg. vyras pradėjo saugot kaip didžiausią brangenybę biggrin.gif truputį šokt pradėjau 2k.savaitėje sportinius šokius. tai prasiblaškau nuo namų ir darbų.
mergina mano auga ir mandrėja, pasiėmė vyro mažo charakterį, tai dieve dieve, gali užmušt, sukalt į grindis nieko nedaro ką pasakai. doh.gif tėvas dar lepina tai auga tikra fifa.
Atsakyti
Labaukai 4u.gif
Jetau,Sashi,laukiam kartu su tavim 4u.gif
Veola,tikiuosi viskas bus gerai.
Apie svorius kalbėjot g.gif tai net nežinau,ką mes dabar turim ax.gif ,bet 1m ir 1 mėn buvo 82 cm ir 11,5 kg. O dantų tai turim 16 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2012 11 09, 20:28)

o mes gyvenam po senovei. numečiau 10kg. vyras pradėjo saugot kaip didžiausią brangenybę biggrin.gif  truputį šokt pradėjau 2k.savaitėje sportinius šokius. tai prasiblaškau nuo namų ir darbų.
mergina mano auga ir mandrėja, pasiėmė vyro mažo charakterį, tai dieve dieve, gali užmušt, sukalt į grindis nieko  nedaro ką pasakai. doh.gif  tėvas dar lepina tai auga tikra fifa.


Kur pabego tie tavo kilogramai? Pas mane tai tik kazkoks piktadarys i spinta ilindo ir rubus praplatino, visi sijonai per platus pasidare doh.gif O kilogramai kaip 92, taip 92 doh.gif


Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2012 11 09, 20:30)
Kur pabego tie tavo kilogramai? Pas mane tai tik kazkoks piktadarys i spinta ilindo ir rubus praplatino, visi sijonai per platus pasidare  doh.gif O kilogramai kaip 92, taip 92  doh.gif
Labas vakaras  4u.gif

na kaip sakau ėst mažiau reikia. ale su miniakais dabar varinėju.nors niekad ir nemėgau ilgesnių sijonų. tai vyrui seilė tik bėga biggrin.gif ir nieklur vienos neišleidžia. kaži kas bus dar po 10kg. kojos pas mane niekad storos nebuvo.viską ką turiu tai pilvas, papai biggrin.gif

va šiandien savaitgalis reik pabaliavot, ryt vėl turėsiu pliusiuką ant svarstyklių, bet savaitgalis, kai vyras nedirba-šventa-tur būt atšvęstas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2012 11 10, 16:29)
na kaip sakau ėst mažiau reikia. ale su miniakais dabar varinėju.nors niekad ir nemėgau ilgesnių sijonų. tai vyrui seilė tik bėga biggrin.gif ir nieklur vienos neišleidžia. kaži kas bus dar po 10kg. kojos pas mane niekad storos nebuvo.viską ką turiu tai pilvas, papai biggrin.gif



Labai miniaku as nelabai megstu. Trumpiausi pas mane - beveik sprindis virs keliu. Tiek kad grazu mano dydzio sunkoka rasti (44-46 dydzio), vulgariu nenoriu, o siuti laaabai sudetinga. Mazius taikosi masinos pedala spusteleti doh.gif

As tai pamastau gal ateityje reiks (.)(.) susimazinti. Pazistama mazinosi, kai artejamt 50-meciui eme nuolat mausti kakla nuo (.)(.) apkrovos. Kad pamazinta nelabai matosi, jai sumazino 2 dydziais, uztai sake kad geriau jauciasi ir apatini trikotaza gali nusipirkti padoresni smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, prisijungiu dar trumpam, o po to jau kai grįšiu iš ligoninės, ryt mane guldo, o poryt CP. Tad ikiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 12, 10:40)
Sveikutės, prisijungiu dar trumpam, o po to jau kai grįšiu iš ligoninės, ryt mane guldo, o poryt CP. Tad ikiukas 4u.gif


Sekmes jums kuo didziausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 12, 10:40)
Sveikutės, prisijungiu dar trumpam, o po to jau kai grįšiu iš ligoninės, ryt mane guldo, o poryt CP. Tad ikiukas 4u.gif

Sekmes dideliausios! Ir pacio silciausio susitikimo su Pupa! mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2012 11 12, 10:40)
Sveikutės, prisijungiu dar trumpam, o po to jau kai grįšiu iš ligoninės, ryt mane guldo, o poryt CP. Tad ikiukas 4u.gif

Lieka palinket sekmes 4u.gif Reik eit eglute isistraukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2012 11 09, 20:28)
sveikos, mergaitės. vaje žiūriu kiek praleidus. Veola pabėgo į svetimas šalis blink.gif

sachris--gero tau pasimatymo. baltai pavydžiu. nes pas mane nelabosios ateina kiekvieną mėnesį. nors šį ir laukiau.per daug audringai mėnuo buvo pragyventas, kad vaikus gamint blush2.gif

Mariukas žiūriu auga ir džiugina mamytę. o atrodo taip neseniai visos sėdėjom sulaikiusios kvėpavimą 4u.gif

Levana-apie jus irgi gan dažnai pagalvoju. visai smagiai papliurpdavom 4u.gif

o mes gyvenam po senovei. numečiau 10kg. vyras pradėjo saugot kaip didžiausią brangenybę biggrin.gif  truputį šokt pradėjau 2k.savaitėje sportinius šokius. tai prasiblaškau nuo namų ir darbų.
mergina mano auga ir mandrėja, pasiėmė vyro mažo charakterį, tai dieve dieve, gali užmušt, sukalt į grindis nieko  nedaro ką pasakai. doh.gif  tėvas dar lepina tai auga tikra fifa.


Velute thumbup.gif tikra saunuole ,kad tiek pametei 4u.gif


QUOTE(Sachis @ 2012 11 12, 10:40)
Sveikutės, prisijungiu dar trumpam, o po to jau kai grįšiu iš ligoninės, ryt mane guldo, o poryt CP. Tad ikiukas 4u.gif

Lengvo tau ir greito pasimatymo wub.gif Lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti