Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

emija, bandysiu ir aš napaleoną pagal tave ketvirtadienį, žiūrėsiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,


su praejusiom visas 4u.gif ir su artejanciom mazosiom Velykelem 4u.gif


bigsmile.gif o koks Napalio pasisekimas lotuliukas.gif lauksiu rezultatu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2013 04 05, 20:32)
Sveikutes,
su praejusiom visas 4u.gif  ir su artejanciom mazosiom Velykelem 4u.gif
bigsmile.gif  o koks Napalio pasisekimas lotuliukas.gif  lauksiu  rezultatu  mirksiukas.gif


Ryt vaziuosiu i Suvalkus, nusipirksiu produktu ir konstruosiu smile.gif Tik jauciu kad gausis kazkas nepanasaus. Su konditerija man sunkiai...
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2013 04 05, 21:08)
Ryt vaziuosiu i Suvalkus, nusipirksiu produktu ir konstruosiu smile.gif Tik jauciu kad gausis kazkas nepanasaus. Su konditerija man sunkiai...

gausis gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2013 04 05, 21:57)
gausis gausis mirksiukas.gif


Aha, gausis arba plyta priesams musti, arba akmuo darzinei paremti. Kaip sename rusiskame multike smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Senai buvau cia uzsukus,bet ziuriu tema visiskai nejuda isvietos schmoll.gif
Net keista...
Atsakyti
Na kadangi visos cia retai beuzsukam tai ir nejudam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2013 04 22, 16:49)
Na kadangi visos cia retai beuzsukam tai ir nejudam  4u.gif



verysad.gif verysad.gif verysad.gif


bet vistiek ilendu paziuret ar neparase kuri ax.gif
Atsakyti
Jau turbut visos i darbukus iskeliavo, tai laisvo laiko nebeturi visai sad.gif Mergytes, papasakokit kaip jusu maziukai auga. Jau ne tokie ir maziukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2013 04 22, 22:43)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
    bet vistiek ilendu paziuret ar neparase kuri  ax.gif

aš irgi lotuliukas.gif

Mano mažiukas tai gerai, va didysis prekybininkas buvo 2 dienas, atlaikė mugę thumbup.gif žmones prijuokino lotuliukas.gif

mes aplamai ten gerai atrodėm, vienas su suūžusia ranka, tai vienarankis, ale pasilenkt gali, kita nėščia, su dvien rankom, bet pasilenkt problema, o trečias mažas, bet vis tiek kiek gali padeda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levana @ 2013 04 23, 13:50)
aš irgi  lotuliukas.gif

Mano mažiukas tai gerai, va didysis prekybininkas buvo 2 dienas, atlaikė mugę  thumbup.gif žmones prijuokino  lotuliukas.gif

mes aplamai ten gerai atrodėm, vienas su suūžusia ranka, tai vienarankis, ale pasilenkt gali, kita nėščia, su dvien rankom, bet pasilenkt problema, o trečias mažas, bet vis tiek kiek gali padeda wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai is pat ryto 4u.gif Gaila nemaciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas. SUPERmamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Su musu svente!!! thumbup.gif
...kaaaip as jusu pasiilgau verysad.gif
Atsakyti