Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

QUOTE(4mamavita @ 2013 02 22, 12:34)
o as torta kepu, ryt tortadieni svesiu  4u.gif Emija kepu otela  thumbup.gif nu man jis super tortas tik dar i krema pertepimams citrina ispaudziu kad tas toooks saldumas nesijaustu  rolleyes.gif
kepu torto blynus o Adomukas tvarka virtuvej daro  doh.gif tik spek lakstyti ir nuo baldu ant zemes kelti  biggrin.gif pasiilgau ir as jusu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kas per Oteas ?


o kad bardaką virtuvėj daro, tai maniškis pastoviai taip lotuliukas.gif


apsireiškiu, kad laikausi gerai, pilvas nosį po truputį remia lotuliukas.gif kaip reiks iki birželio išlaukt nežinau lotuliukas.gif kas gyvena irgi nežinau, žodžiu viskas liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Levana @ 2013 02 22, 16:01)
kas per Oteas ?
o kad bardaką virtuvėj daro, tai maniškis pastoviai taip  lotuliukas.gif
apsireiškiu, kad laikausi gerai, pilvas nosį po truputį remia  lotuliukas.gif kaip reiks iki birželio išlaukt nežinau  lotuliukas.gif kas gyvena irgi nežinau, žodžiu viskas liuks  mirksiukas.gif

oi levana jau gerokai ipusejai nestuke.gif jau tau paskui Aleksiuka sunku ir lakstyti thumbup.gif
o Otelas cia is Emijos tortu receptu, toks is blynu keptu uzdengtoje keptuveje , o pertepimas rududu, sviestukas ir citrinos sultys , man labai skanu tongue.gif na jei noresit pakartosiu blynu receptuka mirksiukas.gif
Velute kas per dieta ?
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2013 02 22, 16:54)
oi levana jau gerokai ipusejai  nestuke.gif jau tau paskui Aleksiuka sunku ir lakstyti  thumbup.gif
o Otelas cia is Emijos tortu receptu, toks is blynu keptu uzdengtoje keptuveje , o pertepimas rududu, sviestukas ir citrinos sultys , man labai skanu  tongue.gif na jei noresit pakartosiu blynu receptuka  mirksiukas.gif
Velute kas per dieta ?

rašyk receptą blush2.gif

nu paskui Aleksuiką dar spėju lotuliukas.gif
Atsakyti
4mamavita- dieta" mažiau ėsk". biggrin.gif bet veikia gerai. kai pagal savo duomenis paskaičiavau, man į dieną reikt 2500 kalorijų. o aš bandau į 1000 isitalpint. o dar sportas. tai judu po trupučiuką, link išsvajoto tikslo. į džinsus vienus jau įtilpau. dabar į kitus reik biggrin.gif
Atsakyti
Tortas OTELAS

3 kiausiniai
2 st. cukraus
1 st. kakavos (sita as numuilinu biggrin.gif )
5 valg. s. tirpinto sviesto
0,5 l kefyro
3 st. miltu
1 a.s nugesintos sodos
viska dedam is eiles, idejus ngredijanta gerai ismaisom mirksiukas.gif
kepti keptuvej ant silpnos ugnies uzdngta dangciu.
kremas:
2 rududu
2 pok. sviesto
1 citrinos sultys
visi produktai turi buti kambario temperaturos juos maisom kol taps venalyte mase 4u.gif
Atsakyti
Mamavita, su artejancia uogienes diena smile.gif

Smagu skaityti, kad Levanai viskas OK

Idomu ka sumaste Velute, kad kudinasi g.gif Gal jauna gerbeja isitaise...
Atsakyti
Manau Velute namie turi savo gerbeja thumbup.gif
uogienes diena pavyko thumbup.gif
iki pat siol su viena drauge ziuredavom pirmadieniais nusivylusias namu seimininkes, o vakar neturejom ka ziureti nes kerstas pasirode per sunkus blush2.gif bet vakar paziurejau viena kad ten nelabai zudosi ,o tik siap rezgamos intrigos smile.gif bet vakar nusprendem kad rinksimes treciadieniais i Hauso kino vakarus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2013 02 26, 10:52)
iki pat siol su viena drauge ziuredavom pirmadieniais nusivylusias namu seimininkes, o vakar neturejom ka ziureti nes kerstas pasirode per sunkus  blush2.gif bet vakar paziurejau viena kad ten nelabai zudosi ,o tik siap rezgamos intrigos  smile.gif bet vakar nusprendem kad rinksimes treciadieniais i Hauso kino vakarus  bigsmile.gif

man vakar šeimininkių irgi pritrūko ax.gif Kerštas suintrigavo bigsmile.gif

o Hausą aš senai myliu wub.gif
Atsakyti
sveikutes,

senokai besirodziau kazkodel ax.gif

QUOTE(4mamavita @ 2013 02 22, 12:34)
o as torta kepu, ryt tortadieni svesiu  4u.gif Emija kepu otela  thumbup.gif nu man ji

jo jis saldokas, bet greit darsosi mirksiukas.gif . Mane tai dabar valdo Napaleonas ir biskvitinis medaus tortas wub.gif kai sau leidziu juos valgyt biggrin.gif
as irgi kaip Velute tiksla esu issikelus, tai bandau but stipri lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kaip pupos ir pipirai auga, be to, kad bardakus daro?
Atsakyti
Emijos napoleonas - jega smile.gif

Mazas gerai auga, ne tik bardakus daro, bet ir naudingus darbus. Ijungia skalbianke, reikia tik atrinkti kokius rubus turi sudeti ir ipilti skalbikli, visa kita pats padaro teisingai. Ijungia dulkiu siurbli robota. PSkudureliu kas papilta, aisku taip kaip jam iseina. Padeda padziauti skalbinius. Labai nori ismokti naudotis peiliu, tai laidziu papjaustyti koki blyna ar suri.

Idomu kaip Levana gyvuoja...


Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Gerai gyvuoju biggrin.gif

judu po truputį, kai užeina įkvėpimas ir daugiau pajudu, va šeštadienį pasidariau tvarką dviejuose kambariuose, nes dulkių jau gerai gulėjo, aišku dar galėjo gulėt, valgyt neprašė, ale, nusprendžiau, kad gana, tai va karas su dulkėm buvo, orchidėjas sutvarkiau, išvaliau langus bent iš vidaus, nes lauke biškį šaltoka buvo, išskalbiau užuolaidas, tai dabar labai smagu biggrin.gif

o šiaip jau sėdžiu dekrete, laukiu pinigėlių dabar ir reiks nusipirkt šį bei tą pažiūrėt kur kokie rūbai nuo Aleksiuko likę, pradėt skalbtis, lygintis, nes kai orai atšils stipriai nebus laiko jau biggrin.gif

beje vis dar nežinom kas pilvuke gyvena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Levana @ 2013 03 25, 14:33)
beje vis dar nežinom kas pilvuke gyvena tongue.gif


Mes irgi suzinojom likus vienai dienai iki gimimo smile.gif Ir nieko, suejo ir mergaitiski sliauztukai smile.gif

Didziule problema - A. praaugo lygiai metais vyresni drauges vaika, nebeturim kas atiduotu isaugtinius rubelius doh.gif
Atsakyti