Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

QUOTE(4mamavita @ 2013 01 14, 10:18)

va pirmoji  4u.gif mazyte tiktu iki metuku mergytei , linas  4u.gif


nereali suknyte smile.gif gaila, kad mergytes neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2013 01 14, 10:18)
labaas rytas  4u.gif
taip uzsiimineju modeliavimu + dekoravimu jau pirma suknyte baigta  4u.gif
Papildyta:
user posted image user posted imageuser posted image
va pirmoji  4u.gif mazyte tiktu iki metuku mergytei , linas  4u.gif

thumbup.gif Na saunuole thumbup.gif Labai grazios suknytes 4u.gif
Ir kada tu speji blink.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ai va nugvelbiu laiko nuo vaiku ir gimsta koks grozis dabar dar viena mintyse sukasi 4u.gif
Atsakyti
tuk tuk, ar kas gyvena? g.gif

uzpuste, uzsalot gal cool.gif o gal blynus kepat mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2013 02 09, 16:13)
tuk tuk, ar kas gyvena? g.gif

uzpuste, uzsalot gal cool.gif o gal blynus kepat mirksiukas.gif


Kazkas gyvena smile.gif Blynus antradieni kepsim. Seni besmegeni lipdem smile.gif
Papildyta:
Veola skaito... Kaip sekasi? smile.gif
Atsakyti
sveikutes kaip po Valentinu gyvos biggrin.gif
ms nupirkom vaikams degu , tai Adomeliui kiek laimes kai po namus pele laksto biggrin.gif
Atsakyti
gyvos gyvos, kazkaip nelabai sventem g.gif senstam turbut hihihi.gif

mes turim sinsila, tai irgi vaiku dziaugsmas kai isleidziampabegiot, bet sinsilui taiturbut stresas kai du ispaskos varo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2013 02 16, 01:23)
gyvos gyvos, kazkaip nelabai sventem g.gif  senstam turbut hihihi.gif

mes turim sinsila, tai irgi vaiku dziaugsmas kai isleidziampabegiot, bet sinsilui taiturbut stresas kai du ispaskos varo biggrin.gif

isivaizduoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės, mergaitės. oi kaip pasiilgau tų plepesių, kaip seniau. atrodo tokios artimos visos buvom. o dabar žiūriu retai kas beparašo. stovi temutė vietoj beveik. na atrodo ir pas mane valanda veja valandą ir laisvo laiko nebelieka. bet vis apie jus pagalvoju.
aš gyvenu po senovei. siuvu, auklėju vaikus ir vyrą biggrin.gif Pradejau lankyt sporto klubą, tai per ateinančius tris mėnesius žadu biški pagražėt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emija2008 @ 2013 02 16, 01:23)
mes turim sinsila, tai irgi vaiku dziaugsmas kai isleidziampabegiot, bet sinsilui taiturbut stresas kai du ispaskos varo biggrin.gif


Mes turim triusi narsuoli. Mazas brauko per narva metaliniu saukstu, o triusis ramiausiai ant namuko tupi smile.gif Kaime kai mazas pabaladojo per triusiu narvus, tai tie su trenksmu pasilepe, ot buvo asaru lotuliukas.gif

QUOTE(velute @ 2013 02 21, 22:28)
sveikutės, mergaitės. oi kaip pasiilgau tų plepesių, kaip seniau. atrodo tokios artimos visos buvom. o dabar žiūriu retai kas beparašo. stovi temutė vietoj beveik. na atrodo ir pas mane valanda veja valandą ir laisvo laiko nebelieka. bet vis apie jus pagalvoju.
aš gyvenu po senovei. siuvu, auklėju vaikus ir vyrą biggrin.gif Pradejau lankyt sporto klubą, tai per ateinančius tris mėnesius žadu biški pagražėt. smile.gif


As irgi pasiilgau smile.gif Is tikruju, visos kazkur issislapste g.gif Idomu kaip Levana laikosi...
Atsakyti
o as torta kepu, ryt tortadieni svesiu 4u.gif Emija kepu otela thumbup.gif nu man jis super tortas tik dar i krema pertepimams citrina ispaudziu kad tas toooks saldumas nesijaustu rolleyes.gif
kepu torto blynus o Adomukas tvarka virtuvej daro doh.gif tik spek lakstyti ir nuo baldu ant zemes kelti biggrin.gif pasiilgau ir as jusu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif aš sėdžiu ant dietos tokios lengvo, tai dabar laukiu pietų smile.gif
Atsakyti