Įkraunama...
Įkraunama...

Kam virš 30 :)

Pačių gražiausių ir nuostabiausių planiukių, nėštukių ir jau mamučių namučiai
user posted image

Mūsų mamaitės, nėštukės ir planiukės

Planiukės
velute (32m., Telšiai), planuoja 2 leliuką nuo 2010 m. balandžio

Nėštukės nestuke.gif
Sachis (33 m., Vilnius), numatoma gimdymo data 2012 11 28

user posted image

Jau mamytės
Rute (33 m., Vilnius) vaikučiai:
pirmagimis, gimė 2012.03.10, 3500 g 50cm
Avonuke (31 m., Pakruojis) vaikučiai:
trečias vaikutis, dukrytė Lėja, gimė 2012.01.28, 3710 g ir 54cm
Burtininkė788 (nu gi virš 30 tongue.gif , JAV Rytinė pakrantė) vaikučiai:
pirmagimė Elizabeth, gimė 2012.01.03, 2600 g.
Euforija (Izraelis) vaikučiai:
pirmagis Niras, gimė 2011.12.27, 3490 g., 53.5 cm
pupa7775 (35 m., JAV) vaikučiai:
pirmagimė Gabija, gimė 2011.11.12, 3950 g. ir 51 cm
Salome (32 m., Kaunas) vaikučiai:
pirmagimis Rokas, gimė 2011.10.25, 4716 g. ir 56 cm.
*baRboSa* (32 m., Kanada) vaikučiai:
trečioji dukrytė Brigita, gimė 2011.10.21, 3653 g. ir 57 cm
Concubina (31 m.,Vilnius) vaikučiai:
pirmagimė Brigita, gimė 2011.10.06, 3640 g. ir 56 cm
agute07 (31 m., Šiauliai) vaikučiai:
pirmasis - bernaitėlis 2004.06.06.;
antrasis - bernaitėlis 2008.02.29.
trečioji - mergaičiukė Gytė 2011.09.02, 3115 g., 52 cm.
kuti (36 m., Vilnius) vaikučiai:
pirmoji - dukružė
antrasis - bernaitėlis
trečioji dukružė Ditė 2011.08.30 gimė 3250 gr. ir 52 cm.
Vicci (37 m., Vilnius) vaikučiai:
pirmoji - dukružė
antrasis - bernaitėlis
trečioji dukružė Luknė 2011.08.20 gimė 3500 gr. ir 54 cm.
ingridziukas34 (36 m., Kaunas) vaikučiai:]
pirmoji dukružė Ieva
antroji dukružė Beatričė2011.08.09 gimė 2990 gr. ir 50 cm.
Vita Sophia (34 m., Vilnius) vaikučiai:
pirmasis bernaitėlis Radvilas 2011.08.07 gimė 3840 g ir 53 cm
Tensei (37 m., Kaunas) vaikučiai:
pirmasis - bernaitėlis
antrasis - bernaitėlis
trečiasis - bernaitėlis Marius 2011.07.12. gimė 3230 gr. ir 51 cm.
ingrida+2 (34 m., Vilnius) vaikučiai:
pirmasis - bernaitėlis Ginas2005.02.10. gimė 4520 gr. ir 56 cm.;
antroji - mergyčiukė Rusnė 2011.01.24. gimė 3920 gr ir 55 cm.
4mamavita (32 m., Raseinių r.) vaikučiai:
pirmasis - bernaitėlis Mantis 1999 m.
antroji - mergyčiukė Ugnė 2001 m.
trečioji - mergyčiukė Emilija 2007 m.
ketvirtasis - bernaitėlis Adomas 2001.09.13, gimė 3579 gr. ir 50 cm.
velute (32m., Telšiai)
pirmoji - mergyčiukė, mažoji balandinukė
solnyszko (38 m., Vilnius)
pirmas - bernaitėlis Aleksandr 2011.03.18. gimė 4280 gr. ir 57 cm.
Nete (beveik 32 m., Vilnius) vaikučiai:
antras vaikutis - dukrytė Sofija, gimė 2011.05.05, 3600 g. ir 54 cm.
Veola (37 m., Visaginas) vaikučiai:
trečias vaikutis - dukrytė Eva, gimė 2011.05.06, 3600 g. ir 54 cm.
Musiuke (32 m., Vilnius) vaikučiai:
pirmagimis Sauliukas, gimė 2011.05.10, 3660 g. ir 56 cm.
Levana (34 m., Kėdainių r.) vaikučiai:
pirmagimis Aleksas, gimė 2011.05.11, 2710 g. ir 49 cm
dziugintele (37 m., Vilnius) vaikučiai:
trečias vaikutis dukrytė Miglė, gimė 2011.06.07, 3550 g. ir 53 cm.
griiga (34 m., Jonavos r.) vikučiai:
antras vaikutis dukrytė Gustė, gimė 2011.06.09, 3370 g. ir 51 cm.
Sachis (34 m., Vilniaus r.) vaikučiai:
pirmagimis Jokūbas 2010.12.14 ;

Žinau kaip tyliai tyliai verkia miškas...
Žinau kaip jūra išsilieja iš krantų.
Žinau, kad vieną šviesų laimės rytą išgirsiu tavo balsą: „ATEINU“.
Pačiu tyriausiu ilgesiu mane svaiginsi, kol mano akys tavo rankutes išvys...
Žinau, kad nieko niekada taip nemylėsiu kaip savo angelėlio mažojo akis......

NAUDINGOS NUORODOS
lopšinės

MŪSŲ NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Kas norite į jį patekti, save parodyti ir į kitas pasižiūrėti - atsiųskite nuotraukytę su slapyvardžiu adresu kamvirs30@gmail.com ir jums atsiųsime prisijungimo duomenis prie mūsų albumelio esančio puslapyje http://www.fotki.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levana: 31 spalio 2012 - 21:48
Labos,aš čia,kaip jau ir ne į temą,bet vistiek užsuku pažiūrėt,ar jūs gyvos smile.gif,o dabar pakelsiu temutę,kad visos bendraujančios rastų...
Atsakyti
labas

QUOTE(Gyvačiukas @ 2012 10 27, 22:17)
Labos,aš čia,kaip jau ir ne į temą,bet  vistiek užsuku pažiūrėt,ar jūs gyvos smile.gif,o dabar pakelsiu temutę,kad visos bendraujančios rastų...

a ko ne i tema biggrin.gif tema visu, nors ja cia bande savintis lotuliukas.gif Prasom uzejus papasakot kaip gyvenat mirksiukas.gif

na ka, ziema ziemuze bigsmile.gif o ratai tai vasariniai dar doh.gif .....bambu ant vyro, kad ale jam dar toli iki ziemos dar buvo biggrin.gif , ryt i darba ciuosiu tongue.gif

Na o dabar apie zieminius reikalus ax.gif ....kokius kombinzonus nesiosit? As turiu kazkoki gavus ale palikimo dovanu, bet apziurejau man jis toks storas, turbut nepatogu bus su juo judet damai g.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
Gyvaciuk- a kode ne i tema, viskas cia temoj biggrin.gif 4u.gif
Del zieminiu rubu g.gif su maze bedu neturim, kombis yra ir batai. Kombi tai irgi paveldejom, storas, siltas, bet va del judejimo tai kaip kulverstukas, pampucka stovi ir judet nezinau kaip cia bs, bet matai pas mus tai mazesne beda, nes i darza tai neisim dar, kiek jo tereiks. Iki masinos, atgal, na i lauka aisku iseisim, bet nebusim ilgai tai naujo nepirksiu, o va su sunaiteliu tai tik speju pinigine atidarinet biggrin.gif per du menesius dvejus dzinsus papyle sipuliais, du skecius, keturis rasalinius parkerius biggrin.gif sinadien i lauka uzsimane, ilindau i spinta oi ir batu reik i lauka zieminiu ir striukes rankoves trumpos ir kelniu kombo nerasta, zodziu sedziu prie skelbimu i lauka manau kokius devetus pagriebt, o i mokykla tai turim dar nuo pernai geri rubai. Maniskis labai stypo pries kokius metus, visus rubus perku penkiais metais vyresniam vyrukui, o jam geri bigsmile.gif pirmokas vadinas biggrin.gif ziuriu per metus augimas sustojo, o sukudo kaip nerealiai, bet cia tik i gera, nes buvo jau ribas visas perzenges, naujas vaidmuo- mokinio savo daro, o dar treniruotes, laukas, draugai. Tobuleja ne tik sese, bet ir brolis, savarankiskumas kiek isaugo tai oi oi oi, jau namie pagalbininka turiu wub.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif

Levana - aciukas uz temute 4u.gif


Vakar pirmakart Mariuka buvau ilgeliau palikus ,buvau drauges jubiliejuj wub.gif Teko pipiriukui be (.) uzmigti , ale sunkiai jam sekesi schmoll.gif



Del kombiu - neturiu nuomones ,turiu kelis palikimo nuo broliu ,juos ir nesiosim , o isvaziavimui striukyte desiu ,nes masinoje nurengt lengviau .
Atsakyti
Laba 4u.gif
Su kombinezonais maziausiajai,problemos nera-turim ir plonesni i masina ir storesni pasivaiksciojimams smile.gif
Bet va,vyresnelei ir vyriausiui-tai teks plonint pinigine jau siais metais,dar batu neapziurejau...bet nujauciu,kad teks ir tuos pirkti.
Pas mano karalaite baisine sloga doh.gif Tai praktiskai naktis be miego schmoll.gif
Atsakyti
sveikutės, vos radau temukę biggrin.gif
o žiūriu mane pajaunino metais biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(Sachis @ 2012 10 30, 10:22)
o žiūriu mane pajaunino metais biggrin.gif

thumbup.gif O as leidziu,Levanai mane prie progos metais pasendinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jauciuosi kaip ternkta nuo persukto laiko - dingo laiko pojutis doh.gif

QUOTE(emija2008 @ 2012 10 28, 14:09)
Na o dabar apie zieminius reikalus ax.gif ....kokius kombinzonus nesiosit? As turiu kazkoki gavus ale palikimo  dovanu, bet apziurejau man jis toks storas, turbut nepatogu bus su juo judet damai g.gif


Mes turim striuke ir kombinezonkelnes. Tokius storus. Buvom sekmadieni apvilke. Ant pedkelniu ir ilgom rankovem plonos bliuskytes. Mazas sugebejo su tokia apranga ant tvoros uzlipti. Matyt judeti netrukdo ")
Atsakyti
Labukas 4u.gif

As trumpam smile.gif Labai patinka Anglija, viskas kaip sava, patinka tiek daug ivairiu zmoniu, visu spalvu ir rasiu, visi vaiksto ir sipsosi, as net gi netycia su vezimeliu uzvaziavau ant moterytes, o ji man sorry Buvo net gi dezaviu jausmas, ejau gatve, o jau zinojau kas tuoi bus uz kampo, tie praeiviai visi tokie pazistami...gal sapnavau kazkada? Na vienu zodziu mistika...
Daug kas is draugu mane bande atkalbinet, sake kad ir maistas neskanus...na nezinau, nezinau Daug ka perkam lietuviskoi parduotuvei, o kas is anglu, tai labai patiko desreles, pienas nesiskiria skonis visiskai, jogurtais vaikai negali atsivalgyti, kokie jie cia skanus (ir gerai, kad nekaloringi) thumbup.gif
Su darzeliu jums bajieri papasakosiu: radau skelbima kad renka grupes lietuviskas darzelis, tai apsidziaugiau, kita diena nuvarem apziuret...man buvo shokas!!! Pagyvenusi moteryte sugalvojo savo namuose uzsiimt sia veikla...na pripirko ten visokiu plastmasiniu zaisliuku, bet nieko nepritaike absoliuciai vaikiukams...kaip ten nesaugu!!! Zemos palanges, pilnos visokiu geliu vazoneliu, daugiausiai kaktusu labai zemai ant kazkokios taburetes stovi akvariumas Ant laiptu neuzdeta jokiu apsauginiu groteliu Antram aukste kur turi vaikuciai miegot tai isvis baisu, gali isvirst po langa, labai zemai, gali vaikiukai pasiekt ir atrakint langus...na dar ten visokiu ciudu buvo kiemuke, kur as issigandau kad gali vaikas nukrist (supynes ne tokiems jau maziukams skirti, o jau viresniems vaikams)...o norejo i diena 15 svaru (maista tureciau atnesti savo)
Tai as NIEKAIP negaliu ten palikti savo dukriuko, na niekaip...vaidenasi visokie vaizdai, kaip ji iseina kokiam leliukui uzpakaliuka plaut, o ka visi vaikai gali ten prisidirbt...pilni namai smulkiu detaliu!!! Uzejom, o ji sedi ziuri seriala, ant stalo didziulis puodas su karsta arbata
Tai va, kol kas sedes su broliais namie, o jau po naujuju metu kazka jieskosim dar, nes po naujako bernams mokslai prasides, mazajam mokykloj, o vyresni prieme i koledza thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kam kavos? Auuu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veola @ 2012 10 31, 12:55)
Labas rytas 4u.gif  Kam kavos? Auuu biggrin.gif


Maaaannnn.... Menesio galas.... Darbo be galo.... sad.gif Dvesiu....
Atsakyti