Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Inc, man tai antras ir trečias variantas geriausi. Tik nesuprantu, ar dėl "maikelės" spalvos, ar dėl to, kad megztukas už suknelę blankesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 14:06)
*vadinas, nereik tau tos juodos turbūt? wink.gif


**šiaipta tikroji komplimentinė


*Čia ne man, ale prisitaikiau ir sau biggrin.gif
Nu supranti, ką reiškia - reikia/nereikia. Yra tokių spalvų, kurių aš niekada neužsidėčiau nė už jokius pinigus, ir man dzin, ar jos man tinka, ar netinka biggrin.gif Juoda ne iš tokių. Girdžiu va čia iš jūsų, kad juoda man netinka. Gyvai niekada nesu to girdėjus, bet iš tiesų tai gyvai niekas žmonių ir nekritikuoja biggrin.gif Gal tiesiog per daug žmonių juodai apsirengę vaikšto. O gal tikrai jie pikti atrodo ir baisu į snukį gaut lotuliukas.gif
Aš čia atėjau daugmaž susigaudyt savo galvojimuose, ir pagal vat žmonių pritarimus ar pakritikavimus tą savo galvojimą vartau. Va, svarsčiau, ar neperėjau į kitą sezoną, pasirodė, kad neperėjau.

Bet tikrai nebus taip, kad jei čia kas nors pasakė - ne, tau juoda netinka, tai aš pyst nubėgau, viską ką turėjau - išmečiau, nusipirkau visus drabužius kitus ir sėdžiu sau visa spalviškai teisinga lotuliukas.gif

Visų pirma, daugelis drabužių kainuoja. Neturiu aš tiek pinigų, kad viską išmėtyt. Aš iš tų žmonių, kurie linkę nusipirkti kažką už brangiai ir paskui ilgai nešioti smile.gif Nes gi va, pirkau megztuką maximoj. Dviem kartam!!!

Visų antra, spalvos nėra TIK spalvos. Jos ne tik mums tinka arba ne, jos taip pat kažkiek parodo mūsų savijautą, mintis ir kas mes esam. Taigi reikia spalvas derinti ne tik prie odos/akių, bet ir prie savo vidaus.

Trečia, iš tiesų kai kurios spalvos ant žmogaus gerai atrodo tik derinyje su kitom spalvom. Čia dar reikia gerai pasukt smegenis, atitaikyt šitą reikalą, plius priderint prie asmeninių poreikių ir prie mados.

Ir ketvirta, na gerai, tarkim, turiu aš paletę su idealiais spalvų kodais. Bet NĖRA idealių spalvų pirkti! O neidealių turiu pilną spintą lotuliukas.gif

Dėl to - ne, juodos aš nemesiu, bent jau greitai, tai tikrai biggrin.gif Galėčiau tai padaryti, jei norėčiau ir būčiau kokia multimilijonierė, pagal kurios asmeninį užsakymą medžiagas kuria. O dabar - vargiai smile.gif



** Klausyk, moč. Spalva yra ne komplimentinė. Ji yra komplementari smile.gif Komplimentas yra pagyrimas. Komplementas yra papildantis kažką daiktas, ekonomikoje komplementarios prekės yra prekės, naudojamos kartu, tarkim, varžtas ir veržlė, kava ir cukrus. Spalviškai komplementas yra papildoma spalva, kurias sumaišius, gausi baltą arba juodą arba pilką, raudona ir mėlyna. pvz.
Naudodama komplementarias spalvas, visai nebūtinai susilauksi komplimentų biggrin.gif Pvz. jei tavo nosis yra raudona, o tu apsirengsi žydrai, tai kaip spalvinis derinys gal bus ir labai harmoningas, bet kaip bobos tavęs niekas nė puse lūpų nepagirs! Nes tavo nosis švies it švyturys, o boba šiais laikais nėra laikoma gražia, kai jos nosis šviečia it švyturys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 14:06)

Oi, koks fainas straipsnis!
Blyn, jame parašyta tai, ką aš ką tik parašiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 spalio 2012 - 13:59
Noa, nu gal tikrai reik jas vadint komplementariomis ir tada galvot, kad jas būtina abi kartu. nu bet bet kokiu atveju jos kiekviena babrėžia viena kitos gražumą-susirenka komplimentus kaip sakant biggrin.gif
aš kiek geriau skaitau rusiškai, o rusaitės tas spalvas užvadinę "kompliment" .va šitam, kur vakar rodžiau http://www.workingme...og-post_19.html

tu paskaityk tą anglišką ir mažu geriau suprasi. jei tikrai jas reik kitaip vadint, tai sakyk, ok? varysiu bloge nesąmones ištaisyt biggrin.gif
Papildyta:
vadinas, užtektų tiesiog savų spalvų ir dzin tos priešingosios spalvų rate bigsmile.gif

Step 1: Determine your hair color. Repeat your hair color for all your basic wardrobe items: tops, bottoms, bag, shoes, belts.

Step 2: Find your eye color. This can be your secondary color for your wardrobe.

Step 3: Know your skintone. Your skintone can be the connecting color in your patterns or parts of your clothing/accessory items.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 15:01)
Noa, nu gal tikrai reik jas vadint komplementariomis ir tada galvot, kad jas būtina abi kartu. nu bet bet kokiu atveju jos kiekviena babrėžia viena kitos gražumą-susirenka komplimentus kaip sakant  biggrin.gif
aš kiek geriau skaitau rusiškai, o rusaitės tas spalvas užvadinę "kompliment" .va šitam, kur vakar rodžiau http://www.workingme...og-post_19.html


biggrin.gif
Taigi ir rusės jas vadina - komplimentarnyje smile.gif Pačioj pradžioj. Iš anglų kalbos versdamos į kirilicą biggrin.gif Taigi angliškas žodis - complete, complement. Compliment irgi yra, bet tokiam kontekste jo niekas nenaudoja biggrin.gif

Galų gale, nagi pasižiūrėk į tarptautinių žodžių žodyną biggrin.gif

Taisyk taisyk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 spalio 2012 - 14:13
eina šikt lotuliukas.gif tyngiu labai lotuliukas.gif jaučiu ir ant paveiksliukų visokių prirašinėjus būsiu lotuliukas.gif va ten tai ne juokas pataisyt
Atsakyti
As vos speju skaityt jusu snekesius lotuliukas.gif
pasigirsiu-apsipirkau vakar lotuliukas.gif nusipirkau striuke saltom dienom ir puspaltuka ir nei vienas is ju nera juodas thumbup.gif va cia tai pazanga biggrin.gif veliau bandysiu foto ikelt, spalvas lyg atitaikiau pagal savo tipo, bent jau daug maz blush2.gif
Dabar zaidziu su nuotraukomis pagal inc blogo paaiskinimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2012 10 28, 15:35)
pasigirsiu-apsipirkau vakar  lotuliukas.gif  nusipirkau striuke saltom dienom ir puspaltuka ir nei vienas is ju nera juodas  thumbup.gif 

O tai kokių tada spalvų? bigsmile.gif


Noriu bordinės oxblūdinės. Noriu, ir basta! Trept trept kojele. Mano paletėj tokia buvo, bet tik daugiau į plytinę, o ne į burokėlinę... Tai čia nežinau, kieno kraujos spalva būtų. Gal tas pats oxblood, tik ne veninis, o arterinis? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bamboooocha @ 2012 10 28, 15:35)
As vos speju skaityt jusu snekesius  lotuliukas.gif

Čia vyko mokslinis disputas Inc teorijos ir vartojamos terminologijos klausimais blush2.gif Aš buvau oponentas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 28, 14:53)

** Klausyk, moč. Spalva yra ne komplimentinė. Ji yra komplementari smile.gif Komplimentas yra pagyrimas. Komplementas yra papildantis kažką daiktas, ekonomikoje komplementarios prekės yra prekės, naudojamos kartu, tarkim, varžtas ir veržlė, kava ir cukrus. Spalviškai komplementas yra papildoma spalva, kurias sumaišius, gausi baltą arba juodą arba pilką, raudona ir mėlyna. pvz.
Naudodama komplementarias spalvas, visai nebūtinai susilauksi komplimentų biggrin.gif Pvz. jei tavo nosis yra raudona, o tu apsirengsi žydrai, tai kaip spalvinis derinys gal bus ir labai harmoningas, bet kaip bobos tavęs niekas nė puse lūpų nepagirs! Nes tavo nosis švies it švyturys, o boba šiais laikais nėra laikoma gražia, kai jos nosis šviečia it švyturys smile.gif

Tirkai taip, spalva yra komplementari drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 28, 14:46)
Čia vyko mokslinis disputas Inc teorijos ir vartojamos terminologijos klausimais blush2.gif Aš buvau oponentas blush2.gif


tai tu čia tų "gėdos" veidukų nerodyk biggrin.gif tai dėkui dėvui, kad tu skaityt ir mislyt sugebi. paskui per tokius žiopezas kaip aš pilnas internetas pievų prirašytas doh.gif kas , kad aš tik dėl savęs ir kai kurių iš jūsų bloge parašiau, bet atsirast gi gali kas iš šalies paskaitytų. paskaitytų, susimakaliuotų jam galvoj ir galiausiai mane durne išvadintų lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai sublūdau su ta pilkai mėlyna... jau ir batus matavausi... bet kažkaip nežinau, paskui kai praeis tas pilkai mėlynas periodas, o batai bus dar nenunešioti ką reiks daryt?

Sijono negaliu nešt atgal, nes pirktas ten kur atgal nepriima, t.y. lapatyne. Kažkaip nerandu aš sau rūbų paprastose parduotuvėse, esu lapatynų princesė biggrin.gif .

Aš per Jamam perku koines ir panašius dalykus pačioj Maximoj. Jamu pusmečiui, ypač susitaupo MB koinėms, nes kažkaip jis jas valgo biggrin.gif

Takko kortelę sakė galiu išmest, kad reik kodus atsispausdint kur į paštą siunčia... kaip nepatogu. Ir klausimas 42 dydžio džinsų ten būna, ar čia tik aš niekad neužtinku blush2.gif
Atsakyti
Inc, aš už jus vyresnė 3 metais, bet vis vien panašaus amžiaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 28 spalio 2012 - 15:10
QUOTE(brita33 @ 2012 10 28, 16:10)
Inc, aš už jus vyresnė 3 metais, bet vis vien panašaus amžiaus.

Vadinasi mes būsim vienmetės drinks_cheers.gif , man irgi tiek pat metų.
Atsakyti