Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2012 10 27, 20:52)
Inc, o kas tos komplimentinės? Komplementarios tos ar kaip? wacko.gif


jos randasi priešais spalvų rate. su tokia priešiška spalva stipriai išryškintume akis, plaukus...
čia vienas straipsniukas http://www.workingme...og-post_19.html
tik aš norėjau daugiau spalvų, tad žaidžiau su daugiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 27 spalio 2012 - 21:04
QUOTE(inc @ 2012 10 27, 22:03)
jos randasi priešais spalvų rate. su tokia priešiška spalva stipriai išryškintume akis, plaukus...
čia vienas straipsniukas http://www.workingme...og-post_19.html
tik aš norėjau daugiau spalvų, tad žaidžiau su daugiau


O dar žinai ką? Labai gerai išsitirti tendencijas, pvz., kad man tinka teal ar panašiai. Bet. Šūdas iš tų tikslių kodų! Nes realiai, na, žinosiu aš tuos atspalvius tiksliai. Ir kur aš juos, jolki matalki, gausiu?!
Nueini į parduotuvę, atsidarai interšopą, ir ką matai? Megztinis, juodas, pilkas, mėlynas, raudonas, baltas. Ir viskas. Nepasirinksi, camel ar taupe, teal ar robinsegg, tamsiai plytinis ar burokinis.

Tai čia aš apie pirkimą megztinio!

O jei norėsiu susistatyti visą kapsulę? Su visais priedais doh.gif Net jei aš rūbus susiorganizuosiu pas siuvėją, ten švarką, paltą, kostiumėlį, suknelę. Bet vis viena, medžiagas reikia irgi rasti! O dar batai, džinsai, sportinė apranga, terbos? O visokie raštuoti dalykai, kur, jei raštas smulkus, gali būti dvi netinkančios spalvos, o bendras įspūdis - visai geras? Arba priešingai?

Įtariu, čia reikia itin tiksliai žiūrėti tai tik lūpdažį, šaliką ir maudymosi kostiumėlį unsure.gif O visa kita - nuo-iki mastau.gif Jei norim tatai įgyvendinti realybėj mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 spalio 2012 - 21:32
Žiūriu toliau biggrin.gif

Pasidariau kitą variantą biggrin.gif

Susitvarkiau anos foto spalvas, na dabar bent oda odos spalvos, o plaukai plaukų biggrin.gif

Bet kas man gavosi. Inc savo bloge teigia, kad komplimentų susilauktų su žalsva spalva, kaip idealiai tinkančia prie savo odos. Bet jos oda irgi odos spalvos biggrin.gif Na, mano oda gelsvesnė, tai trauzų ideali spalva gavosi kažkokia mūtnai žalsvai melsva, o tavo mūtnai žalsva. O va Tynkos dar kitokia, bet irgi menzna biggrin.gif kaip gali būti nemenzna, gi nėra skaisčiai geltonų bobų.

Tai kaip dabar išeina??? Kur ryškios spalvos, kurios pavasariui dera, o kitiems ne? Man tai tinka, aš menznas labai mėgstu, bet pagal sezonus tai čia nesigauna...


Aplamai išeina, visoms mūsų rasės moteroms oda idealiai atrodo su apatiniais, maudomais, maikėmis mūtnai žalsvais, melsvais, žalsvai melsvais ir melsvai žalsvais? Tai nafiga tada chemijos pramonė gamina visokiausius ten filičitavinius, ryškių spalvų? Žalioms boboms? biggrin.gif Ryškiai? biggrin.gif

Kažkas čia ne taip mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 spalio 2012 - 23:47
QUOTE(Noa @ 2012 10 27, 21:44)
...
Kažkas čia ne taip mastau.gif

tikrai kažkas ne taip, nes gi prisiminiau - turiu megztinį, kurio spalva ta ana komplimentari mano odos spalvai ir dar prie plaukų spalvų labai panašią įdėjo (tose paletėse, kur pasidariau), bet aš su juo atrodau klaikiai. O turėtų paryškinti... gal ir paryškina, bet baisumą... O aš taip nenoriu... Aš ji nešioju namie, kai labai šalta, ir tai aplinka man būna labai nepakanti, kai aš su juo...Tik katinas nesibaido ant jo pagulėti - ir atrodo visai gražiai, nes jis aplamai gražuolis

Ir kaip sakai tos meznos, tai man visai netinka...

http://www.colorhexa.com/4b858f - įvedus spalvos kodą visokių kompli... jai pasiūlo.
(O 4b858f - tai čia ta, kur turi daryti gerai, o daro ...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 28 spalio 2012 - 05:38
šiaip aš kai dariusi tas spalvas ir jau rinkau rūbus, tai pamislijau, kad apatiniams aš labiau norėčiau tik odos atspalvio spalvas bei jos blyškesnius ir stipresnius variantus. Tą sykį kai buvau nuėjus liemenėlių pirkt, tai matavausi vieną plytinės kažkokios spalvos, tai žinokit abaldiejimas kaip gerai ant manęs biggrin.gif na o tos murzinai žalios nežinau dar, bet jei bus proga pabandysiu. šiaip manau, kad esmė yra spalvos prigimtis, o ar ji šviesesnė ar tamsesnė, tai jau nėr taip svarbu. va čia tarkim čia galima pažiūrėt visą spalvos išklotinę. maniškė va taip atrodo http://www.perbang.dk/rgb/D1A080/ šitą reikalą tik vėliau supratau kai padariau apie plaukus ir vieną spalvą nugrybavau rūbus rinkdama. niekaip man nėjo tos rausvos suprast kokia ji ir pririnkau kažkokių šaltų atspalvių rūbų. Na o ta abaldiena liemenėlė kaip dabar žiūriu, tai buvo turbūt iš trečio stulpelio nuo dešinės, apatinė. Dydis man netiko, tai pazurziau, kad atvežtų tokių dar biggrin.gif
dar papasakosiu apie maudymkes. vargo vakarienė man su jom, nes amžiais nervuojuos kokią pirkt ir keli metai noriu naujos, net nenutariu kokią doh.gif o dabar sugalvojau, kad noriu kokios su žvėriškais motyvais (nžn, pantera ar koks leopardas), nes daug tos ryžos, rudos, gelsvos ir dar rudenio atstovėms toks motyvas patartinas. o dabar rašydama prisiminiau, kad turėjau gerulę maudymkę
va tokią maždaug tik su kiek daugiau rudos ir oj kaip aš sau neblogai atrodžiau biggrin.gif tik greit išaugau doh.gif vadinas teorija nėr tokia jau bloga šiuo atveju bigsmile.gif
http://nycbalconysal...-wear/img_0602/

šiemet imsiu, manau, kai prasidės išpardavimai ir griebsiu kokią maudymkę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 06:12)
....  doh.gif vadinas teorija nėr tokia jau bloga šiuo atveju  bigsmile.gif


tai teorija manau gera, tik reik kampą pagauti, o ta sman kol kas dar nlb sekasi. Beje dėl visokių pamurzintų žalių, samaninių ir chaki, kurias siūlo rudenio tipui - man pvz visai netinka - pati atrodau pamurzinta. Užtat man tinka terakotos, plytos, moliai ir kt. Ir raudona tik sodri ir "pagesinta", jokiu būdu ne "alaja". Tai vat tiek žinau. Bet šiaip labai sunkiai ant savęs matau, kas tinka, kas ne. Ant kt tai dar dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 28 spalio 2012 - 08:58
QUOTE(Tynka @ 2012 10 28, 08:58)
tai teorija manau gera, tik reik kampą pagauti, o ta sman kol kas dar nlb sekasi. Beje dėl visokių pamurzintų žalių, samaninių ir chaki, kurias siūlo rudenio tipui - man pvz visai netinka - pati atrodau pamurzinta. Užtat man tinka terakotos, plytos, moliai ir kt. Ir raudona tik sodri ir "pagesinta", jokiu būdu ne "alaja". Tai vat tiek žinau. Bet šiaip labai sunkiai ant savęs matau, kas tinka, kas ne. Ant kt tai dar dar...


žinok, o aš prieš pradėdama aiškintis apie spalvas labai buvau blogos nuomonės apie kai kurias jų. galvodavau, kad aš su jom bliedna jaučiuos ir tipo netinka, o pasirodo, jos kaip tik mano spalvos tik reikia pridėt kontrastingos. man tiesiog privalu suderinti šviesią su tamsia kitaip vaizdelis tuoj prastokas atrodo. anksčiau kol spalvų nepažinojau, pagrindiniai deriniai būdavo baltos maikelės su kokiom tamsiom rudais, raudonais megztukėliais. dabar baltas pakeičiau kiek gelsvesnėm ir vaizdelis kur kas harmoningesnis smile.gif
išknisau namus ir nelabai radau spalvų kaip komplimentinių savo odai. tik kiek šviesesnę ir ryškesnę, tai ta ryški negerai. reikia, kad būtinai būtų užpilkinta. o aš vakar rinkdama tokias niekaip negalėjau tokių atspalvių rast. mat visos gan ryškios doh.gif

va dukra pafotkino. bliuska mano , o ta šviesi, tai mažiukės suknelė, tai gavau susigrūst vidun lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

o ta ryškesnė ir netinkanti, mano manymu,kažkokia receptų knygelė lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Gražiai dera ir gražiai atrodo Inc bliuska su suknele. Inc, man labai patinka skaityti jūsų įrašus. Jei ne paslaptis, kiek jums metų?
Klausiu todėl, kad man atrodo, kad jūs panašiai mano metų esate, o gal ir klystu. 4u.gif

Na, o kas dėl spalvų, tai vakar apsivilkau juodos spalvos megztuką aukštu kaklu. Grįžo vyras ir sako, kodėl tu tokia pikta atrodai? Sakau, nu kad nepikta. Ir tikrai, tuo metu nebuvau pikta ar nervota, todėl manau, kad čia juodos spalvos įtaka.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 09:12)
vadinas teorija nėr tokia jau bloga šiuo atveju  bigsmile.gif
[url=http://nycbalconysale.wordpress.com/2011/10/18/swim-

Bet tai pala, motin, taip neina biggrin.gif Aš čia pasikabinėsiu, bet garbės žodis, nesuprantu biggrin.gif Teorija turi būti patikrinta daug kartų ir gera daugumai atvejų, o ne vienu biggrin.gif Nes jei ji tik vienu atveju tinka, tai galima galvoti, kad tai tiesiog atsitiktinumas!

Pvz. žėk, aš va susidarysiu teoriją - kišu ranką įstalčių su rašikliais nežiūrėdama - kokios spalvos ištrauksiu, tokia man geriausiai tiks! Kišau ir ištraukiau du: vieną tokį šaltai rudą, o kitą ryškiai žalią. Abi spalvos buvo mano paletėje, ruda tikrai, o žalia - labai panaši lotuliukas.gif Tai betgi tai yra atsitiktinumas biggrin.gif

Tu man paaiškink tada, kodėl visoms mūsų rasės moterims pagal tą teoriją tinka tik žalio arba mėlyno grindų skuduro spalvos trauzai biggrin.gif Pasirinkimas - tamsiau ar šviesiau, mėlyniau ar žaliau biggrin.gif

Na gerai, sakykim, teorijos spraga ta, kad ji tinka tuo atveju, jei esi ideali. ta prasme, tave visiškai tenkina odos, plaukų, akių ir lūpų spalvos, ir tu nenori jų keisti, o tik pabrėžti, kad visi gėrėtųsi ir virstų iš koto. O jei ta spalva yra TRŪKUMAS, pvz. veidas per daug raudonas, arba kaip tik, pageltęs, tai tu tiesiog tai pabrėši, ir bus šūdas, o ne nauda.
Bet va imam, pavyzdžiui, akis, turbūt nėra žmonių, kurie būtų nepatenkinti savo akių spalva - nes akių spalvai nėra jokių štampų, jokių etalonų, kokia ji turi būti, kokia graži, kokia ne, kaip kad tai būna su odos ir plaukų spalvomis. Akių visos spalvos yra geros! Jų maskuoti nereikia. Tuo remiuosi.
Taigi aš va išsidetalizavau savo akių spalvą:
http://www.perbang.dk/rgb/759BA4/

Ir ką man dabar su tuo daryt? Ten yra daugybė visokiausių tos spalvos variantų, negi taip tikrai man visi jie tinka? Gi ten, kur pilka, pati mane išbrokijai nuotraukoj su tokia biggrin.gif Be to, ten yra ir juoda lotuliukas.gif
Nebent tada imti tik viršutinę juostą, atmetant patį pirmą stulpelį?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 28, 09:08)

....va dukra pafotkino. bliuska mano , o ta šviesi, tai mažiukės suknelė, tai gavau susigrūst vidun  lotuliukas.gif ....


Gražiausiaiman lyg žiūrisi vidurinis variantas, nors splava ruda man gražesnė pirmame, bet ji šaltesnė už tą kt, ar ne?

ir man tai pat geriau, kai yra bent kelios spalvos aprangoje ir bent viena tokia "sunkesnė", na ta prasme, kad sodresnė, o ir kt ne bais blyški, nes aš pati blyški, tai tada manęs iš viso nesimato, kai ir su visai šaltom spalvom, nro sjei prie šaltokos įedu šiltesnę, tai dar pakenčiamai
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 28, 13:54)
ir man tai pat geriau, kai yra bent kelios spalvos aprangoje ir bent viena tokia "sunkesnė", na ta prasme, kad sodresnė, o ir kt ne bais blyški, nes aš pati blyški, tai tada manęs iš viso nesimato

Ot tarp kitko, ir aš tokį variantą girdėjau. Kai kartą ten tokiam vienam renginy rinkomės su keliom moterom sukneles iš daugybės, na scenai, ir vienai tiksliai šviesiai pavasarinei merginai pasiūlė grynai jos veido ir plaukų spalvos suknelę. Tada jinai atsisakė, motyvuodama, kad pati yra šviesi, ir su ta suknele atrodys aplamai kaip vištašūdis lotuliukas.gif

Aš dabar galvoju, kad mano pagrindinės aprangos klaidos buvo:
1. Paletės nepaisymas.
2. Nepaisymas pagrindinių spalvų, skirtų paltams ir kostiumėliams, ir ryškių arba šviesių, skirtų maikėms ir trikotažams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 spalio 2012 - 13:04
QUOTE(brita33 @ 2012 10 28, 12:17)
Gražiai dera ir gražiai atrodo Inc bliuska su suknele. Inc, man labai patinka skaityti jūsų įrašus. Jei ne paslaptis, kiek jums metų?
Klausiu todėl, kad man atrodo, kad jūs panašiai mano metų esate, o gal ir klystu. 4u.gif

Na, o kas dėl spalvų, tai vakar apsivilkau juodos spalvos megztuką aukštu kaklu. Grįžo vyras ir sako, kodėl tu tokia pikta atrodai? Sakau, nu kad nepikta. Ir tikrai, tuo metu nebuvau pikta ar nervota, todėl manau, kad čia juodos spalvos įtaka.


nu tai fainai, kad nors kam patinka thumbup.gif o tai dažnai atrodo, kad tik man vienai įdomu mano rašliavos lotuliukas.gif
34 man mirksiukas.gif
vadinas, nereik tau tos juodos turbūt? wink.gif
QUOTE(Noa @ 2012 10 28, 12:34)
...............Ir ką man dabar su tuo daryt? Ten yra daugybė visokiausių tos spalvos variantų, negi taip tikrai man visi jie tinka? Gi ten, kur pilka, pati mane išbrokijai nuotraukoj su tokia biggrin.gif Be to, ten yra ir juoda lotuliukas.gif
Nebent tada imti tik viršutinę juostą, atmetant patį pirmą stulpelį?


sėdžiu ir galvoju ką čia tau protingo išmąstyt lotuliukas.gif šiaip trūksta argumentų lotuliukas.gif
šiaipta tikroji komplimentinė, tai privalėtų būti būtent ta,kurią gavome tame kvadrate ir be jokių kontrastinimų, šviesinimų ir tt. (jau žinau, kad klaidą padariau užkontrastindama savo blogo įraše, bet kai rūbų ieškojau,tai ėmiau normalią).dar aš kai sau galvojau kokias imt iš tų palečių, tai masčiau taip. kadangi man šiaip ir pagal kitas teorijas priklauso dėvėt labai šviesius derinant su tamsiu,tai aš sau ir ieškojau ir labai šviesių ir labai tamsių splvos variantų imdama iš to kvadrato su komplimentinėm. ji ar šviesesnė ar tamsesnė bentkokiu atveju gaunas komplimentinė, mano manymu. g.gif
dabar panos miega, tai skaitau http://dressingmytru...epeat-your.html
o šiaip labai būt gerai parsisiųst kelias knygas. gal kuri mokat ar galit parsiųst iš kokio www elektroninę versiją?
David Zyla nepamenu pavadinimo. kažkada lyg rodžiau
Irenee Riter "Universal Language of Color and Line"
Н. Найденская, И. Трубецкова "Цвет, мода, стиль"
Atsakyti