Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2012 10 27, 18:44)
Čia man  wub.gif


mhm mirksiukas.gif

o čia rytojaus irasas apie plauku spalva biskeli ciut nugrybavau darydama koliaziukus. nubet nu ir plonybes renkant tas spalvas doh.gif
Atsakyti
viską padariau padariau pgl inc blogo instrukcijas. Va ką gavau :
user posted image

user posted image

user posted image

Dabar reik skaityi ir ieškoti, kaip šitai panaudoti, nes noriu tokių gerių, kaip inc buvo pasidariusi - spalvas tinkančias susidėjusi
Atsakyti
tynka, akys musu kaip ir identiskos gavosi cia bus irasas apie akiu spalva. kol kas jo dar nerodo

o oda ir plaukai tau labiau melyna spalva duoda kaip komplimentine. pas mane , tai daug zalios gaunasi
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 27, 17:48)

acha, aš tokia blankesnė, pilkesnė negu tu. Akys tik mano gan skaidrios pgl visumą.

Skaitau seną temą, tai radau, kad Ukmergėje kažkur yra geras taškas ofisinių rūbelių. Prašom išduoti bigsmile.gif Apsilankau Ukmergėje.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 10 27, 19:55)
acha, aš tokia blankesnė, pilkesnė negu tu. Akys tik mano gan skaidrios pgl visumą.

Skaitau seną temą, tai radau, kad Ukmergėje  kažkur yra geras taškas ofisinių rūbelių. Prašom išduoti  bigsmile.gif  Apsilankau Ukmergėje.


tada tu galėtum būt tiesiog paprastas ruduo gal? nu bet akys tikrai skaidrios g.gif

nu bet kaip tu toli skaitai bigsmile.gif mhm, yra "tekstilite" siuvykla tokia ir prie jos pardės dvi. viena paprasta, o kita išparduotuvė. randasi užupyje netoli Norfos, Dariaus ir Girėno gatvėje. šiaip aš visai šalia gyvenu, jei būsi užeik arbatos mirksiukas.gif o ką tu veiki Ukm?
Atsakyti
Aš irgi darau spalvas pagal INC. Ir daėjau iki tos fazės, kad mano oda gavosi alyvinė biggrin.gif Suvedu RGB, o ten pareiškia - levandinė wub.gif

Aš levandas mėgstu, bet tai jofana lotuliukas.gif Levandinis veidas! Aš mačiau levandinį veidą tik vieną kartą, ant savo diedo. Mes slidinėjom kalnuose, kovo mėnesį, švietė saulė. Aš, aišku, išsimozojau kremu su dideliu SPF, dar vaikus išmozojau, o kad buvom su chebra, tai dar ir chebros atstovus nekuriuos neprižiūrėtus. Tik mano diedas griežtai atsisakė! Bobų išmislas!
Vakare jo fizinomija buvo absoliučiai raudona biggrin.gif Greta ryškiai geltonos strukės įspūdingai ir tautiškai atrodė, stačiai nors rišk žalią šaliką lotuliukas.gif
Kitą rytą jis jau pats paprašė būti išteptas.
Tai ir ištepiau.
O kad mano kremas buvo geras, su titano dioksidu, tai jis pradžioj duoda tokį vos vos baltą atspalvį.
Ir diedo snukis gavosi... Na, beveik levandinis lotuliukas.gif
Nelabai tokio norėčiau biggrin.gif Bent jau iš mūsų grupės niekas nenorėjo lotuliukas.gif


Paskui pažiūrėjau, kad pas pačią Inc žalia, ir aprimau. Darau toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 27, 18:16)
tada tu galėtum būt tiesiog paprastas ruduo gal? nu bet akys tikrai skaidrios  g.gif

nu bet kaip tu toli skaitai  bigsmile.gif mhm, yra "tekstilite" siuvykla tokia ir prie jos pardės dvi. viena paprasta, o kita išparduotuvė. randasi užupyje netoli Norfos, Dariaus ir Girėno gatvėje. šiaip  aš visai šalia gyvenu, jei būsi užeik arbatos  mirksiukas.gif o ką tu veiki Ukm?

tubūt žinau, lyg raudonų plytų pastatas, kt pusėje picerija ir servisas, o dar kt - inernatas netoli ? Aš Ukmergės marti smile.gif (vienąkart buvau tai pavadinta ir man patiko). Tai aš senąją temą iš naujo kuičiu smile.gif

Įdėk, Noa, kas gausis. Įdomu pažuūrėt
Atsakyti
Visai nieko nesigauna biggrin.gif Pačia pirma programa susidėlioju spalvas, na man gerai, spalvos atitinka faktą, kai pradedu analizuot, tai gaunasi, kad mano oda yra vos vos šviesiai alyvinė, o plaukai vos vos šviesiai žali lotuliukas.gif

Gal aš su fotožopa tas spalvas kaip nors pasidėliosiu, nu nesąmonė biggrin.gif
Papildyta:
Aaaa, aišku. Jaučiu, per daug nušaltintą nuotrauką pasiėmiau. Šūdas, kitokios neturiu. Lūpos, klausykitės, alyvinės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 27, 18:33)
...
Aaaa, aišku. Jaučiu, per daug nušaltintą nuotrauką pasiėmiau. Šūdas, kitokios neturiu. Lūpos, klausykitės, alyvinės biggrin.gif

Tai tu ten jau gerokai pravėsus hah.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 27, 20:33)
Visai nieko nesigauna biggrin.gif Pačia pirma programa susidėlioju spalvas, na man gerai, spalvos atitinka faktą, kai pradedu analizuot, tai gaunasi, kad mano oda yra vos vos šviesiai alyvinė, o plaukai vos vos šviesiai žali lotuliukas.gif

Gal aš su fotožopa tas spalvas kaip nors pasidėliosiu, nu nesąmonė biggrin.gif
Papildyta:
Aaaa, aišku. Jaučiu, per daug nušaltintą nuotrauką pasiėmiau. Šūdas, kitokios neturiu. Lūpos, klausykitės, alyvinės biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif alyvinės biggrin.gif nu tu kaip nrs kitaip gal pasibandyk daryt, nes aš čia pati sugalvojau kaip man tas programas pergudraut. viena maciau dare tik su kuleriu. tik reik turet omenyje, kad kai kuleryje pasidedi tuos taskelius, tai gali grybus rodyt. as kai ries tai dariau eksperimentus su kitom programom,taijau daugmaz zinojau rezultatus.

aš tai supratau, kad pas mane kažkaip daug spalvų terakotinės prigimties bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 27, 21:17)
Aš irgi darau spalvas pagal INC. Ir daėjau iki tos fazės, kad mano oda gavosi alyvinė biggrin.gif Suvedu RGB, o ten pareiškia - levandinė wub.gif

Pastumdyk tą tašką šiek tiek po veidą. Kadangi pas mane yra nemažai rusvumų, kapiliarai, nors pati oda gana šviesi, tai pastumdžius taikiklį labai skirtingų spalvikių radau smile.gif Fiksavau tą, kuria pageidaučiau savo veidą matyt cool.gif

QUOTE(Tynka @ 2012 10 27, 21:39)
Tai tu ten jau gerokai pravėsus  hah.gif

lotuliukas.gif

---

Inc, o kas tos komplimentinės? Komplementarios tos ar kaip? wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 27 spalio 2012 - 20:52
QUOTE(inc @ 2012 10 27, 21:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif alyvinės biggrin.gif nu tu kaip nrs kitaip gal pasibandyk daryt, nes aš čia pati sugalvojau kaip man tas programas pergudraut. viena maciau dare tik su kuleriu. tik reik turet omenyje, kad kai kuleryje pasidedi tuos taskelius, tai gali grybus rodyt. as kai ries tai dariau eksperimentus su kitom programom,taijau daugmaz zinojau rezultatus.

aš tai supratau, kad pas mane kažkaip daug spalvų terakotinės prigimties  bigsmile.gif


Aš tai ten mėginau stumdyt iki logikos kažkokios, bet nelabai išėjo. Odą paėmiau ir pastūmiau link šiltumo iki tiek, kad gavosi spalva krempudros, kurią imčiau ramiai ir spakainiai smile.gif Tada pažiūrėjau, per kiek padalų paėjau, ir galvoju - dabar su visais per tiek eisiu! Ir gavosi š, nes tada gavosi, kad mano lūpos geltonos, o akys - violetinės lotuliukas.gif
Tada nusikeikiau ir tiesiog sureguliavau tą šilta/šalta pagal anos paletės spalvas - kiek prisimenu, aišku, bet ten mano veido oda tikrai nebuvo alyvinė, o kažkokia light ivory biggrin.gif
Vnž, skaitau, kaliegos, kad ryšium su tuo, kad neturiu foto, šiandien to reikalo nebaigsiu. O ir vis tik ten akademinio tikslumo nebus, nes tą spalvą makaluoji makaluoji, ir gaunasi labai daug variantų biggrin.gif
O va tendencijos matosi.

Tik žinot ką? Odą siūlyčiau imti ne nuo žando, o nuo kaklo. Gi krempudrą kai perki, tai derini prie ko - prie kaklo! O ne prie žandų. kaip atrodysi, nusidažęs pagal žandus, o kaklas bus kitoks...
Atsakyti