Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2012 10 27, 09:43)
Randu, kad ji pavasaris  g.gif  Galvojau ruduo... Kaip manot?

Atvirai pasakius, aš jau nebesuprantu, kas yra kas doh.gif Iki šiol buvo viskas aišku - blondinė - pavasaris, brunetė - žiema, ryža - ruduo, o visos kitos - vasara biggrin.gif O čia, pasirodo unsure.gif

Aš tai irgi manyčiau, kad ruduo, nes ryžavota... Būtų neryžavota ir mažiau geltona, sakyčiau - vasara...
O per kur jinai čia pavasaris - nesuvokiu unsure.gif
Atsakyti
Tynka,pagal tas kur įkėlei, tai labiau noris galvot, kad vis dėl to pavasaris esi.
Atsakyti
as tai dabar vat svarstau.. bus kapsule nauja is geltonos (ta kur dabar parduotuves pilna tokios), tai ji butu kapsuleje ryski spalva, tada violetine/baklazano, o gal nevisai baklazano, cia labiau atstovautu tamsia.. bet kokia trecia.. turiu rudu rubu, daugiausia tamsiai, su geltona ta labai ziurisi, bet su violetine nelabai, tai gal kazka svelniai rusvo, kakavinio, taupe imt? g.gif minti tokia kapsule daryti tai pakiso turimi keletas rubu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 27, 12:46)
Tynka,pagal tas kur įkėlei, tai labiau noris galvot, kad vis dėl to pavasaris esi.

o tai tau g.gif svarsčiau tarp rudens ir vasaros, nu kokia nors bobvasarė g.gif
Atsakyti
Tynka, man į rudeniuką panašu. Tik stiprių argumentų nesusakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 27, 19:15)
Tynka, man į rudeniuką panašu. Tik stiprių argumentų nesusakysiu biggrin.gif

Man tai irgi. Kol čia neišgirdau apie ryžus pavasarius biggrin.gif Nugis jinai nepilka, ir su ta pomidorine kaip gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 27, 16:26)
Man tai irgi. Kol čia neišgirdau apie ryžus pavasarius biggrin.gif Nugis jinai nepilka, ir su ta pomidorine kaip gražiai atrodo wub.gif

Pala pala, čia apie mane? O kuri ta pomidorinė? Nes va aš niekaip nesuprantum kuri yra pomidorinė, nes pomodorų yra visokių raudonumų...

Pvz
user posted image

user posted image
Atsakyti
o aš pirmai įkėliau į blogą įrašą apie tai kaip panaudoti odos atspalvio gautas spalvas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 27, 19:26)
Nugis jinai nepilka, ir su ta pomidorine kaip gražiai atrodo wub.gif

Taaaaip bigsmile.gif

QUOTE(inc @ 2012 10 27, 19:35)
o aš pirmai įkėliau į blogą įrašą apie tai kaip panaudoti odos atspalvio gautas spalvas  tongue.gif

Čia man wub.gif
Atsakyti
of topic poster_offtopic.gif , bet ar tą https://kuler.adobe.com reik instalintis arba registrintis? ar galima online naudotis, kažkaip nepavyksta man ten
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 27 spalio 2012 - 18:47
QUOTE(Tynka @ 2012 10 27, 19:46)
of topic  poster_offtopic.gif , bet ar tą  https://kuler.adobe.com reik instalintis arba registrintis?  ar galima online naudotis, kažkaip nepavyksta man ten

Kairėj meniu "Create" ir paskum "From an image"
Nieko instaliuoti nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 10 27, 16:48)
...

Širdingai ačiū
Atsakyti